Zavrieť

Porady

Modlitba pre chorých

Ahojte, nedávno som v modlitebnej knižke mojej mamky našla rukou písané modlitbičky, ktoré sa zrejme modlievala počas svojej choroby. Podľa mňa sú krásne a možno niekomu pomôžu.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
modlenie ti v tom prípade nepomôže nič v zlom ale ak si niekto myslí,že ano nech sa modlí
Nie že by som bol nejaký ortodoxný veriaci , to veru nie ....

Ale tú svoju vieru mám , ej veru mám ...nemienim vysvetľovať ...

Ale , pasuliatko , tak Ti poviem , bez urážok a emócií ....

Keby si ležala na posteli , okolo Teba sa zhromažďujú ........počnúc a končiac ....hm , ešte aj krista krážom by si vzývala ....a nielen sa modlila ...

V takomto prípade už to ani nie je tak o viere k viere , to už má psychologický účinok a ver mi , že ten už teda nie je zanedbateľný , to mi teda , kua fix , to mi ver ....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
stella125 stella125

stella125 je offline (nepripojený) stella125

35 rokov
Ja k tomu len krátko, pred pár dňami dostal môj otec infarkt a prvá vec , ktorá ma napadla, keď som sa dozvedela o tom, čo sa stalo, bola zapáliť sviečku a požiadať o pomoc a ochranu hoci aj vlastnými slovami...
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

JarkaL Pozri príspevok
Ahojte, nedávno som v modlitebnej knižke mojej mamky našla rukou písané modlitbičky, ktoré sa zrejme modlievala počas svojej choroby. Podľa mňa sú krásne a možno niekomu pomôžu.
Jarka, dobre si urobila, že si tú modlitbičku sem dala.

pasuliatko Pozri príspevok
modlenie ti v tom prípade nepomôže nič v zlom ale ak si niekto myslí,že ano nech sa modlí
A to si na to ako prišla, že modliť sa v ťažkých chvílach nepomáha...???, veď liečiť treba nielen telo, ale aj dušu.
0 0
L-M L-M

L-M je offline (nepripojený) L-M

JarkaL Pozri príspevok
Ahojte, nedávno som v modlitebnej knižke mojej mamky našla rukou písané modlitbičky, ktoré sa zrejme modlievala počas svojej choroby. Podľa mňa sú krásne a možno niekomu pomôžu.
Podľa mňa sú krásne Jarka a veru, keď mi je nanič modlím sa dvakrát viac ako inokedy.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Pasuliatko, keby si sa raz ocitla smrti nadosah, inak by si hovorila. Napr. vo forme diagnostiky rakoviny. Ver, že je to hrozný šok uvedomiť si svoju smrteľnosť. Zrazu dostaneš strach, čo všetko si nestihla a urobila zle, čo máš ešte robiť a čo nerobiť.

Áno, kto si myslí, že mu modlenie pomôže v ťažkej chvíli, nech sa modlí.
Kto chce nech kričí, nadáva, spieva....každý nech robí to, čo mu prináša úľavu a dodáva silu.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
modlenie ti v tom prípade nepomôže nič v zlom ale ak si niekto myslí,že ano nech sa modlí
Ak nemáš čím prispieť do tejto témy , tak tento príspevok si ozaj mohla nechať za dverami témy .
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Ak nemáš čím prispieť do tejto témy , tak tento príspevok si ozaj mohla nechať za dverami témy .
ja som napísala svoj názor tak ho laskavo rešpektuj, nič zle som nenapísala. dobre a útoč na niekoho iného
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Ak nemáš čím prispieť do tejto témy , tak tento príspevok si ozaj mohla nechať za dverami témy .
Moja mama nás učila :

Keď nemáš čo povedať ,

tak mlč ....!!!!
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Olice Pozri príspevok
Jarka, dobre si urobila, že si tú modlitbičku sem dala.


A to si na to ako prišla, že modliť sa v ťažkých chvílach nepomáha...???, veď liečiť treba nielen telo, ale aj dušu.
je to môj názor a bodka ak vám to vadí nečítajte ho
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
buchač Pozri príspevok
Nie že by som bol nejaký ortodoxný veriaci , to veru nie ....

Ale tú svoju vieru mám , ej veru mám ...nemienim vysvetľovať ...

Ale , pasuliatko , tak Ti poviem , bez urážok a emócií ....

Keby si ležala na posteli , okolo Teba sa zhromažďujú ........počnúc a končiac ....hm , ešte aj krista krážom by si vzývala ....a nielen sa modlila ...

V takomto prípade už to ani nie je tak o viere k viere , to už má psychologický účinok a ver mi , že ten už teda nie je zanedbateľný , to mi teda , kua fix , to mi ver ....
dobre ale ja takým veciam jednoducho neverím...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
evidentne tu nikto nepochopil čo som napísala...nebolo to myslené v zlom a je to téma kde sa môžu vyjadrovať všetci na to to tu je. ja v také veci neverím a ten kto verí v poriadku neodsudzujem tak neviem čo tu útočíte na mňa... vôbec to nebolo v zlom myslené ale už vás o to presviedčať ja nebudem...ja viem ako som to myslela... a ten kto verí v modlidby nech verí pohoda nič sa nedeje...
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

pasuliatko Pozri príspevok
modlenie ti v tom prípade nepomôže nič v zlom ale ak si niekto myslí,že ano nech sa modlí
...citát pre teba:
"Vyhľadávajme, čo máme s ostatnými spoločné, a nie to, čo nás od nich delí." J.Ruskin
...si asi jedna z tých šťastnejších, keď sa nemusíš v prípade choroby modliť...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
ja som napísala svoj názor tak ho laskavo rešpektuj, nič zle som nenapísala. dobre a útoč na niekoho iného
Neber vyjadrenie môjho názoru ako útok . To nebolo mojim zámerom . Len som bola zaskočená Tvojim príspevkom , nakoľko mi túto tému dosť narušil , pretože ju otvorila JarkaL a je to osoba ,ktorú si nesmierne vážim.To je všetko ,čo by som v tejto téme chcela napísať .
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Neber vyjadrenie môjho názoru ako útok . To nebolo mojim zámerom . Len som bola zaskočená Tvojim príspevkom , nakoľko mi túto tému dosť narušil , pretože ju otvorila JarkaL a je to osoba ,ktorú si nesmierne vážim.To je všetko ,čo by som v tejto téme chcela napísať .
každý názor je názor ale ako vidím toto je téma pre ľudí čo v to veria,nech ani ja som nikoho nechcela uraziť ani nič...len ma zaskočilo ako ste niektorí reagovali...ale ok nebudem sa vyjadrovať lebo vidím,že to nema zmysel...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
kukurička Pozri príspevok
...citát pre teba:
"Vyhľadávajme, čo máme s ostatnými spoločné, a nie to, čo nás od nich delí." J.Ruskin
...si asi jedna z tých šťastnejších, keď sa nemusíš v prípade choroby modliť...
pekný citát uznávam..vieš možno by som aj mala prečo...ale nikdy to robiť nebudem lebo v to jednoducho neverím...a ukrižujte ma za môj názor...
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

To posledné, čo by som chcela, je, aby sa tu niekto hádal. Rešpektujem Tvoj názor pasuliatko, aj keď mi Tvoja reakcia trochu vyrazila dych. Nikomu predsa neprikazujem sa modliť, ani nechcem, aby sme tu debatovali o viere, naozaj to považujem za súkromnú vec každého z nás. Prosto v poslednej dobe sa bohužiaľ stretávam s utrpením veľmi často a rozprávam sa s tými ľuďmi a mám taký pocit, že niektorým to pomáha prekonať ťažké obdobie alebo aj bolesti. Viem, že sú takí aj na Porade, preto som to sem prilepila. Kto chce, stiahne si. Mám Vás všetkých veľmi rada.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
JarkaL Pozri príspevok
To posledné, čo by som chcela, je, aby sa tu niekto hádal. Rešpektujem Tvoj názor pasuliatko, aj keď mi Tvoja reakcia trochu vyrazila dych. Nikomu predsa neprikazujem sa modliť, ani nechcem, aby sme tu debatovali o viere, naozaj to považujem za súkromnú vec každého z nás. Prosto v poslednej dobe sa bohužiaľ stretávam s utrpením veľmi často a rozprávam sa s tými ľuďmi a mám taký pocit, že niektorým to pomáha prekonať ťažké obdobie alebo aj bolesti. Viem, že sú takí aj na Porade, preto som to sem prilepila. Kto chce, stiahne si. Mám Vás všetkých veľmi rada.
súhlasím s tebou.je to len môj názor. vieš ja vídavam ľudí v nemocnici ako trpia a ked sa chcú modliť nech sa modlia ak im to pomáha...len ja by som to nikdy nerobila lebo v také veci neverím. kto chce nech sa modlí pre to nebudem mať na neho iný názor. pekný deň ti prajem
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pasuliatko Pozri príspevok
súhlasím s tebou.je to len môj názor. vieš ja vídavam ľudí v nemocnici ako trpia a ked sa chcú modliť nech sa modlia ak im to pomáha
Ver, že to pomáha. Možno si sa s tým v živote ešte nestretla, ale to neznamená, že to vôbec takto nefunguje.
1 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Pomáha všeličo - a najmä to, čomu človek sám verí. Môže to byť modlitba, tabletka, bylinkový čaj alebo lentitlky...Dôležité sú pozitívne myšlienky. Myšlienka má veľkú silu, o tom som sa na vlastnej koži presvedčila, ale to by bolo na ďalšiu tému.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Tweety Pozri príspevok
Ver, že to pomáha. Možno si sa s tým v živote ešte nestretla, ale to neznamená, že to vôbec takto nefunguje.
neverím a nikdo ma nepresvedčí o opaku...ale ak niekto verí okej...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať