Zavrieť

Porady

Bulharsko - dovolenka

Ma niekto skúsenosti s dovolenku v Bulharsku?
Kam je najlepšie ísť (oblasť)?
S akou CK? (dobré aj zlé skúsenosti s konkrétnymi CK)
Zaplatit si aj stravu alebo sa prestravovať individuálne?
Dakujem za kazdý názor.
Usporiadat
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Ak myslíš ten na Slnečnom pobreží, tak už má svoje roky
Osobne som v ňom nebola ubytovaná, ale známi neboli z neho nadšení.

http://www.travel.sk/_img/dovolenka/...rusalka-15.jpg
0 0
Stebielko Stebielko

Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

A čo hotel Balaton. Nakoniec sme sa rozhodli pre tento hotel. Dúfam, že nebudeme ľutovať. Boli ste v ňom už niekto ubytovaní?
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Stebielko Pozri príspevok
A čo hotel Balaton. Nakoniec sme sa rozhodli pre tento hotel. Dúfam, že nebudeme ľutovať. Boli ste v ňom už niekto ubytovaní?
V hoteli Balaton bola min.roku ubytovaná moja kámoška, a veľmi si pochvaľovala.... tak možno sa aj Tebe bude tam páčiť. ...no je pravdou,že sto ľudí-sto chutí..
0 0
Stebielko Stebielko

Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

Aké sú ceny v Bulharsku. Keďže ste ešte nikdy v Bulharsku neboli, vôbec neviem, ako to tam chodí. V akých cenových reláciách sa dá kúpiť obed? Aby som vedela, koľko peniažkov si máme približne zobrať so sebou. Máme zaplatené len raňajky.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Stebielko Pozri príspevok
Aké sú ceny v Bulharsku. Keďže ste ešte nikdy v Bulharsku neboli, vôbec neviem, ako to tam chodí. V akých cenových reláciách sa dá kúpiť obed? Aby som vedela, koľko peniažkov si máme približne zobrať so sebou. Máme zaplatené len raňajky.

Neviem ako je tam teraz... ja som bola v Bulharsku pre 5-timi rokmi, tiež sme mali len raňajky a v pohode nám to stačilo. Cez obed sme nikdy v hoteli neboli-obedovali sme v reštauráciách v blízkosti pláže (je ich tam neskutočne veľa) za rozumné cena (podobne ako u nás..dalo sa niekde aj lacnejšie)... Pivo bolo dokonca lacnejšie.
0 0
Stebielko Stebielko

Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

Ako je to s pečivom. Majú dobré chlebíky?
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Stebielko Pozri príspevok
Ako je to s pečivom. Majú dobré chlebíky?
My sme mali na raňajky poväčšine biely chlieb, bol dobrý. Ja som sa tam cítila "ako doma", bolo super.
0 0
Stebielko Stebielko

Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

Ešte mi môžeš prosím Ťa povedať, ako je to s výletmi. Koľko vyjde vstupné do aquaparku? Čítala som na nete, že je tam aj nejaké delfinárium. Nebola si v ňom?
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Stebielko Pozri príspevok
Ešte mi môžeš prosím Ťa povedať, ako je to s výletmi. Koľko vyjde vstupné do aquaparku? Čítala som na nete, že je tam aj nejaké delfinárium. Nebola si v ňom?
Nie, v delfináriu som nebola, takže Ti neviem povedať... ale na internete určite nájdeš orientačné ceny fakultatívnych výletov alebo sa informuj v CK.
0 0
Stebielko Stebielko

Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

Koľko trvá cesta do Bulharska autobusom? My vyrážame z Nových Zámkov.
0 0
Stebielko Stebielko

Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

Ahoj.
Nevieš mi povedať, či bola v tomto hoteli aj klíma na izbách? Nejak to nie je nikde napísané a my sme sa na to v cestovke zabudli spýtať...
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

Stebielko Pozri príspevok
Koľko trvá cesta do Bulharska autobusom? My vyrážame z Nových Zámkov.
Z košíc cesta cez rumunsko trvala okolo 22 hodin. My uz niekolko rokov chodime autom cez srbsko a aj s prestavkami to mame za 15 do Primorska
Naposledy upravil sysula : 20.05.10 at 08:53 Dôvod: doplnenie
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Stebielko Pozri príspevok
Ahoj.
Nevieš mi povedať, či bola v tomto hoteli aj klíma na izbách? Nejak to nie je nikde napísané a my sme sa na to v cestovke zabudli spýtať...

Hotel Balaton***
Bulharsko | Slnečné pobrežie
Priemer všetkých hodnotení
Kvalita izieb : 4,00Intenzita hluku v izbe : 2,00Čistota izieb : 5,00Personál : 4,00Pomer ceny a služieb : 5,00Stravovanie : 4,00Rodiny s deťmi : 2,00Pláž a more : 5,00Šport a wellness : 4,00Zhoda popisu : 2,00Odporúčanie : 3,00Celkové hodnotenie : 3,64
zdroj: www.recenzie-hotelov.sk
PS: klíma na izbách vraj nebola...over ešte na internete..
0 0
robert36 robert36

robert36 je offline (nepripojený) robert36

kuchár s bechterevom
Ahoj, náš syn chodí do Bulharska už 6 rokov niekedy aj 2 krát ročne dobrá je cestovka ALFA Travel na námestíčku oproti Justičnému palácu v Bratislave , majú aj svoju stránku na internete a dobré ceny. Syn chodieva do Primorska je to kúsok od Burgasu. Ja som tam bol so ženou už 3 krát a boli sme velmi spokojný. Dobré ceny veľa podnikov otvorených do rána zábava po celý deň. Výborné a lacné jedlá a samozrejme alkohol. čistá voda a pieskové podložie mora i pláže. Príjemný ľudia a nekradne sa tam-teda domáci o turistoch sa to nedá povedať. Tento rok ide syn až 3 krát. V Primorsku sa ide otvárať prvá Slovenská reštaurácia syn tam bude variť a zaúčať variť domácich a spolu sme robili jedálniček takže budú klasické naše jedlá. Treba skúsiť vrelo odporúčam.
0 0
robert36 robert36

robert36 je offline (nepripojený) robert36

kuchár s bechterevom
Autobusom 24-26 hodín podľa hraníc v Srbsku.
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
ja som v Bulharsku bola ale už by som tam nešla ani keby mi tú dovolenku niekto zaplatil.
išla som s cestovkou Hechter...OTRAS!

more hnusné, pretože pri každom prílive sa nám do nôh pri kraji zapichoval nejaký hmyz so sosákmi. no hrozná dovolenka.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dobrý večer,
bola som v Bulharsku 7 krát. Zo všetkých letovísk som bola najspokojnejšia v Albene. Všetko bolo super.
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
verkaz Pozri príspevok
Dobrý večer,
bola som v Bulharsku 7 krát. Zo všetkých letovísk som bola najspokojnejšia v Albene. Všetko bolo super.

viac ľudí viac chutí...ja som bola práve v Albene a vôbec sa mi nepáčilo.

jáááj,zlaté Chorvátsko alebo Egypt
0 0
shamshon shamshon

shamshon je offline (nepripojený) shamshon

Stebielko Pozri príspevok
Koľko trvá cesta do Bulharska autobusom? My vyrážame z Nových Zámkov.
Ahoj aj my ideme z Novych Zámkov termín : 30.6.-9.7.-2010 a vy ??
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Jedine Zlate Piesky a treba navštíviť Play Boy bary a pokochať sa krásavicami
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať