Zavrieť

Porady

Vlasta pozdravuje

uctovnicka na dochodku
Bola som kuknut Vlasticku v Hagoch. Vyzera velmi dobre, je ciperna, len jej ta jej pohyblivost trochu skodi. Zatial ju este vysetruju a postupne liecia. Vsetkych pozdravuje a dakuje za povzbudive slova aj myslienky.
Usporiadat
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Vlastička, nech Ti život ešte splní Tvoje priania a nádeje. Želám Ti, aby sa Tvoje zdravie zvŕtlo na tú správnu stranu. Myslím na Teba.
Naposledy upravil Marína : 01.12.07 at 14:53
Vlastičke.jpg  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Vlastička pozdravuje... ďakuje za všetky krásne úprimné slová povzbudenia, podpory. Všetky príspevky od jej poslednej návštevy sú prečítané.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 02.12.07 at 06:27
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ešte raz "osobne" ďakujem. Dúfam, že príde čas a ja budem opäť s chuťou
a entuziazmom blahoželať všetkým priateľom k sviatku.
Ďakujem.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Uz sa na Teba vsetci velmi tesime. Urcite vsetko dobre dopadne a najneskor pred Vianociami tu budes dennym aktivnym ucastnikom.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Vlastička, snažíš sa ja viem... Tvoje básne, vinše... ťažko opísať emócie čítať ich od Teba. Ďakujem.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Prosim vas, posielajte zajtra svoje dobre myslienky nasej kamaratke Vlasticke, caka ju narocne a bolestive vysetrenie.
0 0
tilialm tilialm

tilialm je offline (nepripojený) tilialm

Poznám poradu už dlhší čas, sledujem veľa príspevkov, hlavne čo sa týka učtovníctva, veľa mojich problémov som vyriešila s pomocou porady, aj kokrétne s Tvojou pomocou milá Vlastička. Prajem Ti veľa síl, aby si dokázala prekonať zdravotné ťažkosti a samozrejme skoré uzdravenie. Myslím na Teba aj v modlitbách.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Vlastička ma poprosila aby som vám od nej odovzdala pozdrav. Ako píše Daška, zajtra ju čaká náročný deň a tak ju aspoň v duchu na diaľku povzbuďme.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Vlastička sa pre nás stala symbolom - jednak je to strašne dobrá duša, ktorá tu pomohla už mnohým z nás, jednak je to bojovník, ktorý v tejto chvíli bojuje nielen o vlastné zdravie, ale aj o posilnenie a odvahu pre druhých. Sila modlitby je obrovská. Dohodnime sa, že dnes večer o 21.00 budeme všetci posielať svoje modlitby a priania zdravíčka nielen Vlaste, ale aj ostatným našim kolegom-Poraďákom, ktorí majú tiež ťažké zdravotné problémy. Ale napriek tomu tu dodávajú odvahu a pozitívnu energiu ostatným.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Vrelo suhlasim a vdacne sa pripojim.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
durisovad Pozri príspevok
Vrelo suhlasim a vdacne sa pripojim.
Myslím na Vlastu po celý deň. Nebude tomu inak ani večer. Ale Tebe musím vyjadriť môj obdiv za Tvoje človečenstvo, láskavosť, obetavosť. Pre mňa si skutočný DOBRÝ ANJEL. Kde sa objaví Tvoj príspevok, tam na mňa dýchne život.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Velmi pekne dakujem za pekne slova, ale robim len to, co by som chcela, aby bolo cinene aj mne. Zatial sa mi vzdy vsetko, co som spravila, vratilo, myslim, ze mnohonasobne.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Všetci dúfame, že zajtra všetko dopadne ok, a aj nasledujúca liečba aj keď bude náročná, bude predsa mať svoj osoh.
0 0
Laura1 Laura1

Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac
Som rada, že sa objavila táto téma, našla som ju až teraz. Keď sa uzavrela téma "Ako zachovať chladnú hlavu", mrzelo ma, že nemám bližšie informácie o Vlastičke. Nechcem ju stále otravovať a vypytovať sa, tu sa vždy dozviem, ako sa jej darí.
Vlastička, držím Ti palce, nech to zajtra dopadne dobre!
Teším sa, keď budeš zase medzi nami.

Betka
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

durisovad Pozri príspevok
Velmi pekne dakujem za pekne slova, ale robim len to, co by som chcela, aby bolo cinene aj mne. Zatial sa mi vzdy vsetko, co som spravila, vratilo, myslim, ze mnohonasobne.
Dáška, tak by sa k sebe mali správať všetci ľudia. Verím, že aj Vlastičke sa všetko vykonané dobro dobrým oplatí. Veľmi...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Oznamujem vsetkym spriaznenym dusiam, ze Vlasticka absolvovala narocne vysetrenie, je, chudiatko, cela ubolena, ale odhodlana nepoddat sa. Dufa, ze koncom buduceho tyzdna ju pustia domov a potom sa nam vsetkym urcite ozve.
0 0
Emwa Emwa

Emwa je offline (nepripojený) Emwa

Pekny vecer,
p. Vlastu nepoznam osobne, len z PORADY, ale jej v e l m i drzim palce,
hlavne pozitivne mysliet, co sa n e d a zmenit, s tym sa nezatazujte,
a ostatne je vsetko o. k .
p. s. kazdy sme tu do stanovenej doby a neovplyvnime to..., tak sa nestresujte, zijte tak, ako na v e l m i dlho...

Verim, ze Vas cas zitia je este .... ojojojjjj.... dlhy.....
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Posielam Vlastičke strážneho anjela, aby ju ochraňoval a dodal jej energiu


Časť našej mysle je stále s ňou.
Vlastička, buď statočná a bojuj!
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Vlasticka bude urcite statocna a bude bojovat. Jej blizki jej budu pri tom napomocni. Vnukovia, inak velmi zlati chlapci, povedali, ze jej nedovolia nic robit a ak bude treba, tak ju spagatikmi priviazu k hupaciemu kreslelku, na ktore ju usadia.
0 0
bulnova bulnova

bulnova je offline (nepripojený) bulnova

Milá Vlastička,
opri sa o svojich najbližších ,silou svojej vôle premôž nemoc a svoj oslabený organizmus, nedovoľ spôsobiť žiaľ a smútok rodine a priateľom. Želám Ti prežitie šťastných,pokojných a bezbolestných
vianočných sviatkov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať