Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

Ježko
....prosím, naučte aj mňa.....asi som z Vás najbezradnejšia...
vďaka.
jezko,bud si to kopirujes zo stranky, t. j. oznacis obrazok, aby sa ti vysvietil na modro,pravym tlacidlom kliknes, das kopirovat, a potom do odpovede prilepit..ALEBO ak z PC:
dás klasicky odpoved a ked zrolujes trosku nizsie tak tam najdes kolonku Prílohy(Pribrat/Odobrat), zobrazi sa ti okno, a tam najdes kolonku Priložiť súbor z počítača,kliknes Prehladavat, najdes si subor v PC, ktory chces vlozit,2x nan kliknes,a potom kliknes v okne na kolonku Stiahnut, das zavriet okno, dopises klasicky text a posles odpoved..len pozor, obrazok nesmie byt velmi velky..Dufam ze som to rozpisala dost podrobne a ze ti to pomoze ..ak by nieco neslo, kludne napis, rada pomozem
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

abel
Ivanka, skús mu ty pekne povedať " tú tu tú, tú " nech sa z toho vysomári a nech ti to preloží.

alebo si objednám dva rumy na izbu 222
tú rums tu rúm tú tú tú
a on mi povie tram da da dam!
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Simonab
Otvoriť sa dá len sa to nehýbe. Tu je ten návod: Obrazky.ppt
Bože koľko strán odvtedy pribudlo aj ja som mala problém to nájsť.

presne, zakazdym ked nakuknem, mam co robit aby som stihala citat
a byt aktualne so strankami

0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Simonab
Otvoriť sa dá len sa to nehýbe. Tu je ten návod: Obrazky.ppt
Bože koľko strán odvtedy pribudlo aj ja som mala problém to nájsť.
Božíčku, ja som doteraz nechápala, čo by sa tam malo hýbať. Až teraz som si tam nastavila F5-kou prehliadanie a ono sa to fakt hýbe a ja som pekne klikala na každý obrázok zvlášť a tak som sa učila.
0 0
Ježko Ježko

Ježko je offline (nepripojený) Ježko

To kopírovanie už trenujem, to pôjde, ale ešte neviem odkiaľ je krásne obrázky sú....krásni anjelikovia, rôzne obrázky...
www........ ??????? /konkrétne adresy, ak to nie je tajné/
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Ježko
To kopírovanie už trenujem, to pôjde, ale ešte neviem odkiaľ je krásne obrázky sú....krásni anjelikovia, rôzne obrázky...
www........ ??????? /konkrétne adresy, ak to nie je tajné/
http://photobucket.com/ - anjelíčkovia od Ivany
http://www.gify.jahho.cz/
http://www.animace.org/gif.html
http://www.kamelie.ic.cz/sm1.htm
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ivana Š
alebo si objednám dva rumy na izbu 222
tú rums tu rúm tú tú tú
a on mi povie tram da da dam!
Ak mu povieš "tú rums tu rúm tú tú tú about tú tu tú tú", tak Ti možno prinesie dva rumy do izby 222 o dve minúty dve tiež.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ježko
To kopírovanie už trenujem, to pôjde, ale ešte neviem odkiaľ je krásne obrázky sú....krásni anjelikovia, rôzne obrázky...
www........ ??????? /konkrétne adresy, ak to nie je tajné/
ježko, ak sa ti páči niektorý obrázok, klikni si naň pravým tlačítkom myši a keď si pozrieš vlastnosti, nájdeš v umiestneniach adresu, odkiaľ bol stiahnutý.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Baby ja som dnes na totálku: byt u mamy jak po výbuchu (s tým som ale pri prestavbe počítala) ale mi volali moji drahí nájomcovia, že zajtra auto kvôli sťahovaniu pristavujú-nezaplatili nájom za október a vypočítala som približné vyúčtovanie a tam ďalší skvelý nedoplatok vychádza. Obchádza ma smrtka s kosou a navrch aj porada blbne
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

willma
Baby ja som dnes na totálku: byt u mamy jak po výbuchu (s tým som ale pri prestavbe počítala) ale mi volali moji drahí nájomcovia, že zajtra auto kvôli sťahovaniu pristavujú-nezaplatili nájom za október a vypočítala som približné vyúčtovanie a tam ďalší skvelý nedoplatok vychádza. Obchádza ma smrtka s kosou a navrch aj porada blbne
tak na chvilku zavri oci, zasnivaj sa a predstav si nieco taketo:


radsej ti dam na vyber:

moze byt??
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
willma
Baby ja som dnes na totálku: byt u mamy jak po výbuchu (s tým som ale pri prestavbe počítala) ale mi volali moji drahí nájomcovia, že zajtra auto kvôli sťahovaniu pristavujú-nezaplatili nájom za október a vypočítala som približné vyúčtovanie a tam ďalší skvelý nedoplatok vychádza. Obchádza ma smrtka s kosou a navrch aj porada blbne
chúďatko naše poprestavbované, cítiš sa takto ?chceš poslať ešte jedno autíčko, takéto napríklad aby unieslo od problémov, trebárs sem?
Naposledy upravil bezradná : 17.10.06 at 14:43
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Ježko
To kopírovanie už trenujem, to pôjde, ale ešte neviem odkiaľ je krásne obrázky sú....krásni anjelikovia, rôzne obrázky...
www........ ??????? /konkrétne adresy, ak to nie je tajné/
Ja pridávam obrázky zo strany www.gify.nou.cz
Ale keď klikneš na obrázky s pravým tlačítkom myši a pozreš VLASTNOSTI tak tam zobrazí adresa odkiaľ je obrázok vložený.
Naposledy upravil andi : 09.11.06 at 20:26
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

willma
Baby ja som dnes na totálku: byt u mamy jak po výbuchu (s tým som ale pri prestavbe počítala) ale mi volali moji drahí nájomcovia, že zajtra auto kvôli sťahovaniu pristavujú-nezaplatili nájom za október a vypočítala som približné vyúčtovanie a tam ďalší skvelý nedoplatok vychádza. Obchádza ma smrtka s kosou a navrch aj porada blbne
No willma teraz to vyzerá zle, ale potom to určite dopadne dobre, alebo vždy treba myslieť len na pozitívne veci.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta


Dievčatá, to iba skúšam, či sa mi to podarí.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Tie obrázky sú kráááááásne
Naposledy upravil andi : 17.10.06 at 21:07
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ak sa cítiš zle - vtedy je najlepšie sa usmievať, je to zmätočné, nik nevidí, že ťa niečo bolí!
Ak sa cítiš zle, rýchlo začni čokoľvek robiť, dostaneš zo seba bolesť a nabiješ sa energiou!
Ak sa cítiš zle, lebo lekár našiel niečo, čoho si sa v duchu bál, nedaj na sebe vidieť bolesť a strach! Smej sa a žartuj aj keď nasilu, zabudneš aspoň na chvíľu!
Ak sa cítiš zle, ak sa bojíš, že tentoraz by to už nemuselo dopadnúť dobre, že už si si vyčerpala služby svojho anjela strážneho, stretni sa s priateľmi a rozprávajte o všetkom možnom, len nie o tom, že sa cítiš zle!
Ak sa cítiš zle, pripomeň si, že idú Vianoce, že treba chystať a upratovať, treba nakúpiť darčeky, že treba piecť, že treba... a je ti hneď lepšie!
Ak sa cítiš zle, neplač, kde ťa niekto vidí, lebo ľútosť toho druhého ti spôsobí, že sa budeš ešte viac cítiť zle, plač tam, kde ťa nik nevidí, prepudruj tvár a v zrkadle uvidíš ženu, čo sa už vôbec necíti zle!
A preto, žime tak, aby nik nevidel, že sa cítime zle![IMG]images/icons/icon7.gif[/IMG][IMG]images/icons/icon7.gif[/IMG][IMG]images/icons/icon7.gif[/IMG]
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Vlastička kráááásne. Nechceš predsaa len s Danilkou písať, to by bol balzam na dušičku.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Elena Navrátilová
Vlastička kráááásne. Nechceš predsaa len s Danilkou písať, to by bol balzam na dušičku.
Krásne ale pravdivé! A písať - no. niekedy sa žiada, ale - ja sa predsa nemôžem cítiť zle! Som CCCC !
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať