Zavrieť

Porady

výkazy pre príspevkové organizácie

prosím o radu :

nezisková organizácia, ktorá vedie jednoduché účtovníctvo musí podat výkazy k danovému priznaniu. a to výkaz o majetku a závazkoch pre príspevkové org. a výkaz príjmov a výdavkov pre prísp. org.

Nikde v papiernictve tieto výkazy nemaju. našla som ich iba na internete.
ale vytlačené z netu ich asi nemôžem podat. musia byt originál
ale kde ich mam zohnat?
som z Myjavy. nevie niekto poradit, kde v blízkom okolí by som sa po ne dostala????
vdaka za každú radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dadia1 je offline (nepripojený) dadia1

    dadia1
    tak to teraz neviem. mam ich doma vytlačene. ale som v praci. a su na tejto stranke : http://www.mfsr.sk/Default.aspx?CatID=5659

    ale momentalne sa neda otvorit

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    hm aj na www.drsr.sk som nasla tieto tlaciva, teda Vykazy NO UC 1-01 a NO2-01 uz neexistuju? to boli na jednoduche uctovnictvo. a tieto kt. su na stranke su pre podvojne... teda tento rok sa asi nepohnem bez SW pre neziskovky i ked v celom obcianskom zdruzeni som mala za cely rok jednu fakturu doslu a prispevky 2 percenta a bankovy vypis uctovat nic viac a to ani netusim ako budem uctovat kedze nikde vykazy pre JU nie su.

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    ja som kúpila výkazy pre jednoduché účtovníctvo neziskoviek minulý týždeň v ŠEVT-e.

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    victoria Pozri príspevok
    ja som kúpila výkazy pre jednoduché účtovníctvo neziskoviek minulý týždeň v ŠEVT-e.

    a su to tie kt. som uviedla?

    Ľuda je offline (nepripojený) Ľuda

    Ľuda
    Výkazy pre neziskovky: NO Úč 1-01 a NO Úč 2-02 nájdete na stránke MF SR www.finance.gov.
    Naklikajte si na ľavej strane " Materiály a dokumenty, vzory tlačiv " a tam nájedte výkazy pre jed. a pod.účto. Veľmi dobre sa s nimi pracuje sú v excely a podľa informácii p. Ing. Vrškovej - ich bez problémov majú zobrať aj DÚ.
    Ja to využívam, zatiaľ sa mi nič nevrátilo.

    výkazy pre príspevkové organizácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.