Zavrieť

Porady

tlač interných dokladov

Ahojte,

viete mi niekto poradiť, ako sa tlačia interné doklady zo softwaru MRP win. v podvojnom účtovníctve, tak aby som tam mala napísané Interný doklad č....,teda označenie, predkontáciu a všetko čo tam má byť?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Priamo do účtovného denníka. Ja aj pokladňu účtujem priamo do denníka, neúčtujem cez Pokladňu.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Môžeš si to vyskúšať takto:
    Pôjdeš v denníku na výstupy, zoznam zápisov, zadáš si dátum, ukážka, do dokladu si zaznačím ounačenie svojho interného dokladu tak ako si zaznačím interný doklad do denníka, ja napr. tam napíšem ID, Ok a máš to.
    Dakujem velmi pekne, ale da sa tam nejako doplnit aj namiesto, aby som mala na zostave napisane Zoznam zápisov... Interný účtovný doklad č...

    jah je offline (nepripojený) jah

    jah
    Ja to robím takto: výstupy - hromadná tlač dokladov - 03 Vnútorný zúčtovací doklad - ukážka - číslo dokladu od-do (to isté, uvedené v položke).

    SlavkaS je offline (nepripojený) SlavkaS

    SlavkaS
    1. Vystupy/ zoznam zapisov/ skopirovať/editovať/ text zoznam zapisov prepísať na interný doklad,môžeš si v tejto editácii poopravovať tak ako tebe vyhovuje,
    doplniť grafický text, napr. vyhotovil, kontroloval atď.... ukončiť editaciu hore v pravom rohu.
    2. Vystupy/ zoznam zápisov/ predloha vystupnej zostavy A........../ ukažka/ zoznam zapisov vyber / doklad ako si ich označuješ ja si oznašujem ID takže iba do kolonky napíšem ID a včetko mi to pekne zobrazí.

    Prepáč za pravopis, lebo sa ponáhľam
    Slavka

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Hmm, zial, nepoznam MRP, uctujem v inom programe.

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    momaria Pozri príspevok
    A ako je to v JU účtovníctve mi neviete poradiť?
    Skús postup pre podvojné , princíp je rovnaký: V Čiselnom rade dokladov si zadaj prefix ID09 :
    V PÚ je to Účtovný denník, + Pridať záznam - v tele nového dokladu Doklad-Číselné rady -Editácia - Prefix (napr) ID09- Poradové číslo(napr) 0000
    Natypuj doklady, potom vytlač :

    Výstupy- Zoznam zápisov - Výber dátumu - Ukážka - Zoznam zápisov - výber - Doklad = napísať ID- tlačiť

    momaria je offline (nepripojený) momaria

    momaria
    "Výstupy- Zoznam zápisov - Výber dátumu - Ukážka - Zoznam zápisov - výber"..........po tadiaľto chápem, ale...."- Doklad = napísať ID- tlačiť"....veď tam sa to nemám kde napísať.Akonáhle sa dostanem na výber ukáže sa mi tlačová zostava so všetkými dokladmi..ja by som potrebovala iba ID a tak, aby som si ich mohla pripnúť k jednotlivým dokladom.Ďakujem

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Ako typuješ interné doklady?
    Ak máš číselný rad Interných dokladov nastavený, že Ti začína ID, tak zadáš v tabuľke Zoznam zápisov - výber dokladu.

    momaria je offline (nepripojený) momaria

    momaria
    V číselných radoch nemám síce ID nastavený.Typujem si to zakaždým ručne,no aj tak keď si dám Zoznam zápisov-výber,tak si môžem vybrať Pohyb,Analytika,Typ DPH..., ale žiadnu možnosť výberu dokladu tam nemám...:-(((

    renataton je offline (nepripojený) renataton

    renataton
    Dobrý deň chcela by som sa opýtať niekoho kto robí v MRP podvojné či Vám tlačí súvahu aj pasíva ja keď si dám do predlohy výst. zostavy súvaha 2009
    vôbec tam nemám pasíva - nechápem tomu

    Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

    Janinkaaa
    MRP - PU vizuálny systém.
    Kde účtujete interné doklady v MRP ? Priamo do účtovného denníka ?

    Chýba mi samostatný modul.
    Neprišli ste na niečo lepšie ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.