Zavrieť

Porady

Pochvala motivuje a hlavne lichotí

Kto ma pozná vie.
V dnešnej uponáhľanej a stresuplnej dobe, málo kedy sa stane (česť výnimkám), že nás niekto za našu prácu alebo len tak za hocičo iné( krása, šikovnosť, dôvtip ....) pochváli. Dnes sme si v jednej témičke tak trochu pošpásovali a povychvaľovali sme sa navzájom. Pôsobilo to celkom relaxačne. Takže otváram toto okienko ak niekto z vás to cíti tak, že si zasluhuje za niečo pochvalu a nedostal to, tak nech sa sem zavesí a vychváli sa (prípadne niekoho z kolegov).


Čo vy nato? Môže byť?
Usporiadat
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Prave som ocenila mzdarku rencu a nedalo mi, aby som do poznamky nedoplnila: macherka na mzdy - ako vzdy ). No povedzte, kedy renatka na nieco nevedela odpovedat...?

Vazim si cas a prispevky Vas vsetkych, som velmi rada,ze ste tu .
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Sabadka, tak v prvom rade chválim Teba, aby som nechválila samú seba a nevyzerala ako nejaký narcis.
Konečne sa môžem pochváliť aká som dobručká, šikovnučká, ako si to pekne o sebe myslím a čo tam po tých, čo si to nemyslia

Prideľujem Ti Sabadka aspoň takto jeden véééééélikánsky bod !!!

...a ostatným vysielam nekonečno pozitívnej energie k sebavylepšovaniu, k sebazdokonaleniu bez veľkej námahy

A ešte dodám k tej pochvale,
keď bol môj syn tuším siedmak na ZŠ, na hodine etiky dostali od pani učiteľky tému ,,Ako vychovávať svoje deti ..."
A môj syn napísal, že ak on raz bude otcom, svoje deti bude často chváliť, keď sa im niečo podarí. Na moju otázku, či si nemyslí, že svojim deťom častou chválou nezdravo zdvihne sebavedomie mi odpovedal, citujem :
,,Nie mami, čosi ! Vieš ako mne to robilo dobre ??? "

Takže milí poraďáci, návod ako niekomu urobiť dobre a zadarmo je chváliť, chváliť a chváliť !
Naposledy upravil danushka : 06.05.09 at 19:06
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Určite si spomínate na rozprávku o pyšnej princeznej, tam utekali za hranice kráľovstva aby si mohli zaspievať, tak mi si zabehneme sem na túto stránku sa pochváliť, buď samú seba, alebo oceniť niekoho zo širokého pléna, aby nebol na porade mrník a nik nedával ani náhodou tieto perfektné tabuľky
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Lianka Pozri príspevok
Prave som ocenila mzdarku rencu a nedalo mi, aby som do poznamky nedoplnila: macherka na mzdy - ako vzdy ). No povedzte, kedy renatka na nieco nevedela odpovedat...?

Vazim si cas a prispevky Vas vsetkych, som velmi rada,ze ste tu .
Lianka, veľmi pekne ti ďakujem za tento tvoj pre mňa motivujúci príspevok a taktiež si vážim aj ja teba a tvoje rady na porade. Samozrejme, že si hlboko vážim aj ostatné poraďáčky a poraďákov.

Veľká škoda, že tu nie je červeňajúci sa smajlík, hneď by som ho sem hodila.
0 0
mekelek mekelek

mekelek je offline (nepripojený) mekelek

Sabadka Pozri príspevok
Čo vy nato? Môže byť?
Čo sú to za otázky? Samozrejme! Škoda, že ťa to nenapadlo skôr, alebo niekoho iného. Teda prvá moja pochvala patrí tebe.

P.S.
Uvidíš, onedlho tu bude viac príspevkov, ako v priemernej odbornej téme.
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
mekelek Pozri príspevok
Čo sú to za otázky? Samozrejme! Škoda, že ťa to nenapadlo skôr, alebo niekoho iného. Teda prvá moja pochvala patrí tebe.

P.S.
Uvidíš, onedlho tu bude viac príspevkov, ako v priemernej odbornej téme.
Ďakujem za pochvalu, cením si ju a dobre padla takto na večer

Ale veď aj toto je odborná téma!

Odborná téma o odborníčkach a pre odborníčky!

Mám pravdu odborníčky????????
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja tu mám rád viacej ľudí, lebo vedia nezištne pomocť a poradiť, ale keby som mal napísať takých TOP 5 , tak teda takto- Chobot, mzdárka renča,alla66,veronikasad,slavica- a vposlednom čase viac ako predtým začínam sledovať aj nick menom lianka.
Ale tých ludí, čo sledujem ich príspevky je oveľa viac, či už misomiso, alebo bastian atd...
Všetkým patrí poďakovanie za pomoc...
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Sabadka, so záujmom som si prečítala Tvoj príspevok. Aj tuším, z čoho sa "zrodil". Bolo to tým, že včera sme sa popri odpovediam dali "uniesť" a fakt to pôsobilo veľmi relaxačne.
Ja osobne som veľmi rada, že také niečo, ako PORADA existuje. Okrem množstva rád na moje dotazy som si tu našla mnoho kamarátiek. Som rada, ak môžem aj ja niekomu svojimi radami pomôcť. A skutočne obdivujem niektorých poraďákov, ktorí dokážu zodpovedať na takmer všetko, sú doslova odborníci. Vážim si ich rady. Vážim si každého jedného poraďáka. No za seba jedno veľké ďakujem vyjadrujem hlavne tým, ktorí mi v mojich začiatkoch pomohli - Tweety, Veronika6, endrju, mzdarkarenča, samozrejme Ty,veronikasad........ a takto by som tu mohla vyratúvať ďalej, ale to by mi trvalo veľmi dlho.
Takže za seba ĎAKUJEM všetkým dobrým poraďákoma teším sa na našu ďalšiu spoluprácu
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Chcela som pridať bodík pre veroniku6 ale vraj som za posledných 24 hodín porozdeľovala až - až tak sa mi už nedalo, čo je veľmi smutné. Neviem prečo je to limitované

Ale neva - Veronika si šikovnučká šikulienka, šikovnikovatá


PS malý výber smajlíkov
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Sabadka Pozri príspevok
Chcela som pridať bodík pre veroniku6 ale vraj som za posledných 24 hodín porozdeľovala až - až tak sa mi už nedalo, čo je veľmi smutné. Neviem prečo je to limitované

Ale neva - Veronika si šikovnučká šikulienka, šikovnikovatá


PS malý výber smajlíkov
Sabadka, už ma toľko nechvál, lebo to v tej robote nevydržím. Bodíky musíš pridať vždy ďalším dvom, aby Ťa to pustilo zase ku mne. A okrem iného som závisláčka na porade. Ale si ma potešila a tak Ti posielam kytičku.
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
VERONIKA6 Pozri príspevok
Sabadka, už ma toľko nechvál, lebo to v tej robote nevydržím. Bodíky musíš pridať vždy ďalším dvom, aby Ťa to pustilo zase ku mne. A okrem iného som závisláčka na porade. Ale si ma potešila a tak Ti posielam kytičku.
ememem vraj 24 hodín musím vydržať bez bodíkovania a až potom, nikomu mi nedovolí pridať bod.

Nevadí, aj zajtra je deň. Ďakujem za krásnu kyticu. perfektne ňovia
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Sabadka Pozri príspevok
ememem vraj 24 hodín musím vydržať bez bodíkovania a až potom, nikomu mi nedovolí pridať bod.

Nevadí, aj zajtra je deň. Ďakujem za krásnu kyticu. perfektne ňovia
Ja bodíkujem a ešte mi také niečo nenapísalo
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

VERONIKA6 Pozri príspevok
Ja bodíkujem a ešte mi také niečo nenapísalo
Sabi, ani mne.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ja chválim (znovu) Richarda, že vymyslel takúto stránku určite aj s inými ľuďmi, ktorí sú však pre mňa neznámi. Napriek tomu chválim každého, kto stál pri zrode tejto stránky.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Gabi03 Pozri príspevok
Ja chválim (znovu) Richarda, že vymyslel takúto stránku určite aj s inými ľuďmi, ktorí sú však pre mňa neznámi. Napriek tomu chválim každého, kto stál pri zrode tejto stránky.
Ja tiež chválim Poradu ako takú, len mi v podrubrikách chýba ešte podrubrika- erotika( domáce videá, fotky) - ešte toto, keď doriešia bude to OK na 100%-
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja tiež chválim Poradu ako takú, len mi v podrubrikách chýba ešte podrubrika- erotika( domáce videá, fotky) - ešte toto, keď doriešia bude to OK na 100%-
Stano, prosím Ťa, ak by ešte toto bolo dodané, tak to už by sme nič nestíhali. Vieš, ako sa ťažko lieči závislosť. Vidím, že tých závislákov je nás tu viac ako dosť.
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja tiež chválim Poradu ako takú, len mi v podrubrikách chýba ešte podrubrika- erotika( domáce videá, fotky) - ešte toto, keď doriešia bude to OK na 100%-
Stanko, stanko, ty sa nezdáš, veď aj teraz tu máš erotiky habedej, veď je.........š na prácu, prázdiš skvelú poradu


A takých nás je viac
Naposledy upravil Sabadka : 07.05.09 at 09:48 Dôvod: zábudlivosť=staroba
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja tiež chválim Poradu ako takú, len mi v podrubrikách chýba ešte podrubrika- erotika( domáce videá, fotky) - ešte toto, keď doriešia bude to OK na 100%-
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

drobeceva Pozri príspevok
Stano, prosím Ťa, ak by ešte toto bolo dodané, tak to už by sme nič nestíhali. Vieš, ako sa ťažko lieči závislosť. Vidím, že tých závislákov je nás tu viac ako dosť.
Ja viem, máš pravdu-ale zasa musíš uznať, že som mal celkom rozumný návrh,
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja viem, máš pravdu-ale zasa musíš uznať, že som mal celkom rozumný návrh,
No návrh nebol na zahodenie, možno sa toho niekto chytí
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať