Zavrieť

Porady

Vy sa pýtajte a my Vám budeme odpovedať

Zakladám novú tému pre menej skúsené, ale za to snaživé gazdinky, kde im my, viacej skúsené, odrastenejšie gazdinky poradíme. Pretože stihla som si tu všimnúť, že sa tu nájdu aj takí - také, ktoré nemajú pochopenie pre ne. Veď nie všetci spadli z neba múdri, že jóóó
Usporiadat
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Rady ke sporaku
1 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Uz dlhsie mam chut na ryby. Neviete, kde sa da v KE kupit pstruh, kapor, stuka, ostriez ci uhor okrem METRA?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Slayer666 Pozri príspevok
Uz dlhsie mam chut na ryby. Neviete, kde sa da v KE kupit pstruh, kapor, stuka, ostriez ci uhor okrem METRA?
Mrazené majú skoro v každom hypere .................nie síce vždy , ale majú ...
Skús aj predajňu Ryba na Južnej triede...
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Slayer666 Pozri príspevok
Uz dlhsie mam chut na ryby. Neviete, kde sa da v KE kupit pstruh, kapor, stuka, ostriez ci uhor okrem METRA?
Určite máte v niektorej obci rybiu farmu. Ak by si však zavítal do okresu BJ, tak čerstvé živé pstruhy (na požiadanie ti ich aj vypitvajú) kúpiš aj v Osikove, Dlhej Lúke, Gerlachove.
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Buchac: Mrazene viem, ze maju, ale z mrazenych mam obavu, ze aka cerstva bola zamrazena a ako bola zamrazena. Mal som pstruhy raz od rybara len tak supnute do mraznicky po ulovku a to bol hnus. Ta predajna Ryba, asi skusim, ale skor to vyzera byt miesto na majonezove rybie salaty nez na cerstve ryby.

Letko: No je tu v okoli hned niekolko rybarskych revirov, ale o farme neviem ziadnej. No skusim sa popytat tychto ludi, mozno o niecom vedia, lebo Google vie tak akurat o tej v/pri Novej Lubovni a v Gerlachovej. Uplne sa uspokojim s nasimi sladkovodnymi rybami, ked su cerstve a zdrave, len si musim najst chodnicky, lebo nejaka systemova podpora zjavne neexistuje. Tak preto sa pytam, ze kde sa daju zohnat ryby.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

planujem tam oslavu-poznate a mozte odporucat tuto restauraciu? http://www.gazdovskapivnica.sk/-menu
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Slayer666 Pozri príspevok
Uz dlhsie mam chut na ryby. Neviete, kde sa da v KE kupit pstruh, kapor, stuka, ostriez ci uhor okrem METRA?
Skús napr. v Carrefouri, tam majú kade s rybami.
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

trisestri Pozri príspevok
planujem tam oslavu-poznate a mozte odporucat tuto restauraciu? http://www.gazdovskapivnica.sk/-menu
Nepoznam, aj ked mi to je povedome. Ale ked pozriem na menu, tak by som tam nesiel. Tiez tam maju asi 5198482925 hluposti, ktore samozrejme si nemozu ani pamatat, ako sa robia, a nie ich este vediet na urovni urobit (a v mnohych pripadoch sa to ani neda, lebo uz samotny napad je sprostost - vid tie pseudocinske jedla a pseudotalianske cestoviny). Nechapem, co s tym vsetci maju. Bud varim ozajstnu cinu alebo sa na nic nehram. Teda aspon ja by som nechcel oslavu na mieste, kde je jedlo mozno horsie, ako priemerny vikendovy obed doma.

Neviem, aku kapacitu potrebujes, ale dobra restauracia za rozumne ceny je napr. MedMalina na Hlavnej (vedla Aidy), aj ked neviem, ci maju salonik a tak. Pirohy robia brutalne fantasticke (masove, potom so sladkou kapustou a hribmi a este tie ruskie, ktore by mali byt tvaroh-cibula-zemiak). Polsky barszcz je vraj tiez vyborny (to je ten s pirozkami), ale osobne som nechutnal. No viem, ze na dennom menu sa nachadzali aj podobne nezmysly ako inde (napr. kuracie prsia vyprazane v nachos - preboha!), no na karte nie su. Maju aj zurek, sice neviem ako ho robia, ale predpokladam, ze to vedia. A tiez bigos a rozne dalsie tradicne polske jedla.

No a potom su tu tie vyssie cenove kategorie ako Golden Royal ci Kamelot.

http://www.medmalina.sk/
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Slayer666 Pozri príspevok
Nepoznam, aj ked mi to je povedome. Ale ked pozriem na menu, tak by som tam nesiel. Tiez tam maju asi 5198482925 hluposti, ktore samozrejme si nemozu ani pamatat, ako sa robia, a nie ich este vediet na urovni urobit (a v mnohych pripadoch sa to ani neda, lebo uz samotny napad je sprostost - vid tie pseudocinske jedla a pseudotalianske cestoviny). Nechapem, co s tym vsetci maju. Bud varim ozajstnu cinu alebo sa na nic nehram. Teda aspon ja by som nechcel oslavu na mieste, kde je jedlo mozno horsie, ako priemerny vikendovy obed doma.

Neviem, aku kapacitu potrebujes, ale dobra restauracia za rozumne ceny je napr. MedMalina na Hlavnej (vedla Aidy), aj ked neviem, ci maju salonik a tak. Pirohy robia brutalne fantasticke (masove, potom so sladkou kapustou a hribmi a este tie ruskie, ktore by mali byt tvaroh-cibula-zemiak). Polsky barszcz je vraj tiez vyborny (to je ten s pirozkami), ale osobne som nechutnal. No viem, ze na dennom menu sa nachadzali aj podobne nezmysly ako inde (napr. kuracie prsia vyprazane v nachos - preboha!), no na karte nie su. Maju aj zurek, sice neviem ako ho robia, ale predpokladam, ze to vedia. A tiez bigos a rozne dalsie tradicne polske jedla.

No a potom su tu tie vyssie cenove kategorie ako Golden Royal ci Kamelot.

http://www.medmalina.sk/
vdaka,islo my hlavne o podniky kde podavaju baraninu,divinu-ale dostal ma svojou ponukou aj kamelot,fakt ked v tej cene maju vsetko co je uvedene a nie je tam nejaky hacik,tak ono to nie su az tak prehnane ceny /napr 1 kg pecene prasiatko plus vsetky prilohy/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Slayer666 Pozri príspevok
Nepoznam, aj ked mi to je povedome. Ale ked pozriem na menu, tak by som tam nesiel. Tiez tam maju asi 5198482925 hluposti, ktore samozrejme si nemozu ani pamatat, ako sa robia, a nie ich este vediet na urovni urobit (a v mnohych pripadoch sa to ani neda, lebo uz samotny napad je sprostost - vid tie pseudocinske jedla a pseudotalianske cestoviny). Nechapem, co s tym vsetci maju. Bud varim ozajstnu cinu alebo sa na nic nehram. Teda aspon ja by som nechcel oslavu na mieste, kde je jedlo mozno horsie, ako priemerny vikendovy obed doma.

Neviem, aku kapacitu potrebujes, ale dobra restauracia za rozumne ceny je napr. MedMalina na Hlavnej (vedla Aidy), aj ked neviem, ci maju salonik a tak. Pirohy robia brutalne fantasticke (masove, potom so sladkou kapustou a hribmi a este tie ruskie, ktore by mali byt tvaroh-cibula-zemiak). Polsky barszcz je vraj tiez vyborny (to je ten s pirozkami), ale osobne som nechutnal. No viem, ze na dennom menu sa nachadzali aj podobne nezmysly ako inde (napr. kuracie prsia vyprazane v nachos - preboha!), no na karte nie su. Maju aj zurek, sice neviem ako ho robia, ale predpokladam, ze to vedia. A tiez bigos a rozne dalsie tradicne polske jedla.

No a potom su tu tie vyssie cenove kategorie ako Golden Royal ci Kamelot.

http://www.medmalina.sk/
Gazdovská je celkom v pohode...

Golden Royal ???...nuž honosnosť som nikdy nejak neobľuboval ...
Nevraviac už aj o tom , že za veľa peňazí zvykne byť občas aj málo muziky ...

Čínu by som na oslavu určite neobjednával ... nikdy nevieš , kto má aké chute ...
Naposledy upravil buchač : 25.10.12 at 21:33
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

buchač Pozri príspevok
Gazdovská je celkom v pohode...

Golden Royal ???...nuž honosnosť som nikdy nejak neobľuboval ...
Nevraviac už aj o tom , že za veľa peňazí zvykne byť občas aj málo muziky ...

Čínu by som na oslavu určite neobjednával ... nikdy nevieš , kto má aké chute ...
Ani ja honosnost neoblubujem, ale zas co som pocul, tak varit vedia. Cinu na oslavu samozrejme nie, len hovorim, ze nechapem, na co vobec take somariny vymyslaju. Ta MedMalina je taka v pohode restauracia, a myslim, ze s kombinaciou zurek + pirohy by nikto nemal mat problem.
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Chcel by som poprosiť,vie mi niekto poradiť kde,resp. v ktorých OR by som zohnal husaciu pečeň v konzerve?V okolí Ružomberka som to nevidel ani mrazenú ani v konzerve.
Veľmi pekne ďakujem!!!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Slayer666 Pozri príspevok
Ani ja honosnost neoblubujem, ale zas co som pocul, tak varit vedia. Cinu na oslavu samozrejme nie, len hovorim, ze nechapem, na co vobec take somariny vymyslaju. Ta MedMalina je taka v pohode restauracia, a myslim, ze s kombinaciou zurek + pirohy by nikto nemal mat problem.
...teraz som bol v Iron Clube ... objednať salónik na akciu ...vyzerá to tam zaujímavo ...

http://www.ironclub.sk/
0 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

prosím Vás môžem použiť hovädzie zadné na steaky?
0 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

prosím pomôžte mi
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

tweedle Pozri príspevok
prosím Vás môžem použiť hovädzie zadné na steaky?
ano, ked nemas iny druh masa, tak urob zo zadneho, ja pouzivam rostenec.
1 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

včera mali u mäsiara krásne hovädzie zadné, tak som zobrala, že doma vymyslím čo z toho, ale hovädzinu varím málo, tak neviem čo z akého mäsa dobré, vyskúšam a uvidím,, ďakujem za radu
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

tweedle Pozri príspevok
včera mali u mäsiara krásne hovädzie zadné, tak som zobrala, že doma vymyslím čo z toho, ale hovädzinu varím málo, tak neviem čo z akého mäsa dobré, vyskúšam a uvidím,, ďakujem za radu
Hov, zadné je dobré mäsko. Hodí sa napr. na roštenku, španielske vtáčiky....
3 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Darina1234 Pozri príspevok
ano, ked nemas iny druh masa, tak urob zo zadneho, ja pouzivam rostenec.
roštenec nie je zadné,ale dá sa použiť na steaky
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Tweety Pozri príspevok
Hov, zadné je dobré mäsko. Hodí sa napr. na roštenku, španielske vtáčiky....
aj roládu,pokiaľ to nie je z kravy ak je to z býka tak dá sa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať