Zavrieť

Porady

register dlznikov-varovanie

Zdravim, ma niekto skusenosti s www.registerdlznikov.sk?Ja som sa tam prihlasil, zaplatil clenske 35 eur, z ktorych sa ma cerpat kredit na uvedenie dlznika na internete a takisto aj prezeranie dlznikov.
2 mesiace to vsak mam nefunkcne, dlznika som vlozil 2x, i napriek tomu sa mi v zozname dlznikov neobjavuje (gratuluje, ze nemam dlznikov...) a prezeranie dlznikov tiez nie je funkcne-vygenerovalo mi to novu fakturu...
Sluzba je absolutne nefunkcna, nik nereaguje na moje pripomienky o nefunkcnosti.Asi som zbytocne vyhodil peniaze.Podotykam, sluzba bola propagovana v niektorych spravach, bud na TA3 alebo Markize.Zatial mi to zavana podvodom.
Podelte sa o svoje skusenosti.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Nie som si isty ci poskytuju vsetko co tam uvadzaju. Napriklad register osob voci ktorym je zacate trestne stihanie pre vybrane delikty a pod. Nakolko zoznam takychto mien je tajny. A k tomu kazdy je nevinny kym ho sud pravoplatne neodsusi a preto myslim ze by slo o hrube porusenie principu preyumpcie neviny a poskodenie mena co by zakladalo narok na nahradu skody.
    A viacero takych veci tam je, zverejnenie ktorych by bolo protizakonne ak nie rovno trestne.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    cocker.ba Pozri príspevok
    Zdravim, ma niekto skusenosti s www.registerdlznikov.sk?Ja som sa tam prihlasil, zaplatil clenske 35 eur, z ktorych sa ma cerpat kredit na uvedenie dlznika na internete a takisto aj prezeranie dlznikov.
    2 mesiace to vsak mam nefunkcne, dlznika som vlozil 2x, i napriek tomu sa mi v zozname dlznikov neobjavuje (gratuluje, ze nemam dlznikov...) a prezeranie dlznikov tiez nie je funkcne-vygenerovalo mi to novu fakturu...
    Sluzba je absolutne nefunkcna, nik nereaguje na moje pripomienky o nefunkcnosti.Asi som zbytocne vyhodil peniaze.Podotykam, sluzba bola propagovana v niektorych spravach, bud na TA3 alebo Markize.Zatial mi to zavana podvodom.
    Podelte sa o svoje skusenosti.
    Skús tieto "skúsenosti" dať do TV, ktorá to propagovala a nech sa teraz "postarajú" aj o to, aby to bolo funkčné.

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    wagner Pozri príspevok
    Skús tieto "skúsenosti" dať do TV, ktorá to propagovala a nech sa teraz "postarajú" aj o to, aby to bolo funkčné.
    Obávam sa, že TV je jedno čo propaguje, pre nich je dôležitý príjem za odvysielanú reklamu.

    Ďalej by ma zaujímalo, či daný portál dáva možnosť zverejnenému možnosť vyviniť sa z dlhu?
    Na internete sú rôzne databázy, napríklad v doprave - kde sa dá nahlásiť dlžník, ktorý za službu nezaplatil, ale najskôr sa vopred upovedomí o zverejnení a dá sa mu možnosť k vyjadreniu, resp. k dokázaniu, že druhá strana napríklad tvrdí neúplné informácie, či dokonca klame už z rôznych dôvodov, napríklad očierniť partnera...atď, atď.
    Dosť diskutabilné...
    Naposledy upravil danushka : 22.12.09 at 17:53

    MIROBA3 je offline (nepripojený) MIROBA3

    MIROBA3
    danushka Pozri príspevok
    Obávam sa, že TV je jedno čo propaguje, pre nich je dôležitý príjem za odvysielanú reklamu.

    Ďalej by ma zaujímalo, či daný portál dáva možnosť zverejnenému možnosť vyviniť sa z dlhu?
    Na internete sú rôzne databázy, napríklad v doprave - kde sa dá nahlásiť dlžník, ktorý za službu nezaplatil, ale najskôr sa vopred upovedomí o zverejnení a dá sa mu možnosť k vyjadreniu, resp. k dokázaniu, že druhá strana napríklad tvrdí neúplné informácie, či dokonca klame už z rôznych dôvodov, napríklad očierniť partnera...atď, atď.
    Dosť diskutabilné...
    a uz ti to funguje?

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    MIROBA3 Pozri príspevok
    a uz ti to funguje?
    MIROBA3 Pozri príspevok
    A UZ ti to ide ukazuje ti tam vsetko?
    Tak teraz neviem na čo konkrétne sa pýtaš.
    Tak, ako som to vyššie v príspevku písala, hovorila som o niektorých dopravno-špedičných databázach.
    V niektorých z nich to funguje tak, že nahlásený dlžník je upovedomený adminom databázy o nahlásení a dáva mu možnosť vyviniť sa. Ak je obvinenie neopodstatnené, prípadne ak bol pri preprave tovaru poškodený tovar, kde nebolo do konca dotiahnuté poškodenie tovaru cez poisťovňu, vtedy sa nahlásenie dlžníka neuskutoční.
    Predsa nejaká tretia strana nemôže len tak poškodzovať meno spoločnosti bez akéhokoľvek prešetrenia.

    MIROBA3 je offline (nepripojený) MIROBA3

    MIROBA3
    NASIEL SOM TAM CISLO AJ SOM VOLAL ALE NIC ASI TO NEBUDE DOBRE A RAD BY SOM VEDEL KOLKO LUDI ESTE PRISLO O PENIAZE

    cocker.ba je offline (nepripojený) cocker.ba

    cocker.ba
    MIROBA3 Pozri príspevok
    NASIEL SOM TAM CISLO AJ SOM VOLAL ALE NIC ASI TO NEBUDE DOBRE A RAD BY SOM VEDEL KOLKO LUDI ESTE PRISLO O PENIAZE
    To by som rad vedel aj ja-mam chut ich vsetkych dat dokopy a zalovat ich skupinovou zalobou.Neviem, ako mam pozhanat viacerych ludi.Dnes som skusal, ci sa nieco nezmenilo-vsetko po starom.A ti hajzli mali este tolko drzosti, ze mi poslali info mail na ich stranku aj s linkami...Samozrejme, vkladanie dlznikov je nefunkcne.
    Mne nejde o tych 35 EUR ale skor o to, ze firma, ktora mala tu drzost vystupovat v TV ako seriozna spolocnost ponukajuca sluzby ktore sa hodia kazdemu, je vlastne firma, ktora to urobila len za ucelom oj..bat ludi.A to ja nemam rad.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    cocker.ba Pozri príspevok
    To by som rad vedel aj ja-mam chut ich vsetkych dat dokopy a zalovat ich skupinovou zalobou.Neviem, ako mam pozhanat viacerych ludi.Dnes som skusal, ci sa nieco nezmenilo-vsetko po starom.A ti hajzli mali este tolko drzosti, ze mi poslali info mail na ich stranku aj s linkami...Samozrejme, vkladanie dlznikov je nefunkcne.
    Mne nejde o tych 35 EUR ale skor o to, ze firma, ktora mala tu drzost vystupovat v TV ako seriozna spolocnost ponukajuca sluzby ktore sa hodia kazdemu, je vlastne firma, ktora to urobila len za ucelom oj..bat ludi.A to ja nemam rad.
    A čo Ti bráni ....?
    ...? lidi , taky lidi ....

    Klienti nebankoviek: Ak odškodnenie neprejde, zrátame to vo voľbách
    Združenie poškodených občanov (ZPO) je sklamané, že premiér Robert Fico ako aj minister financií Ján Počiatek nenaplnili prísľuby z osobných stretnutí v rokoch 2006 a 2008 o čiastočnom odškodnení klientov. Obracia sa preto na opozíciu.
    http://spravy.pravda.sk/klienti-neba..._sk_domace_p23

    Ak by to však vyšlo , tak to zrátajú ostatní "" nenormálny , nepoškodený "" tým klientom nebankoviek , ktorí sú "" normálny " ale aj poškodení , ale aj niekde inde , nielen na bankovom konte ....

    Barbarakol je offline (nepripojený) Barbarakol

    Barbarakol
    Nájde sa niekto, kto má aj pozitívne informácie o fungovaní registru dlžníkov (CERD)? Ide o serióznu službu alebo podvod? Na Internete je mnoho otázok a žiaľ žiadne odpovede.

    okess je offline (nepripojený) okess

    okess
    Cawes,ja som mal taky problem ze som chcel malu pozicku v banke ale tam mi povedaly ze som v akomsi centralnom registri dlznikou bol som v druhej a to iste nedame,dlzite.Nakonies som musel aj ja zaplatit 35ecek aby som sa pozrel na moj dlh a hla ja nedlzim nikomu:) tak teda neviem ocom mi v tej banke tlapotali?alebo aj som mal taky pocit ze to nefunguje no newiem...

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    okess Pozri príspevok
    Cawes,ja som mal taky problem ze som chcel malu pozicku v banke ale tam mi povedaly ze som v akomsi centralnom registri dlznikou bol som v druhej a to iste nedame,dlzite.Nakonies som musel aj ja zaplatit 35ecek aby som sa pozrel na moj dlh a hla ja nedlzim nikomu:) tak teda neviem ocom mi v tej banke tlapotali?alebo aj som mal taky pocit ze to nefunguje no newiem...
    Obavam sa ze banky cerpaju udaje z trochu inych registrov dlznikov. Dlznikom a nedoveryhodnou osbou pre banky ste aj vtedy ak ste sa omeskali v splatkach za hypoteky, za kreditne karty, za povolene precerpanie a podobne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.