Zavrieť

Porady

Usporiadat
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Tak zatiaľ dík, idem to skúsiť znova...
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Skúšam to už 15 minút, ale stále to len načítava, krúti sa krúti a píše mi, že čaká na www.drsr.sk... Neviem, či je to tak zaťažené, ale zatiaľ len čakám...
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Hurá.... som tam. Ďakujem. No a ešte ak sa môžem spýtať, keď to urobím, tak si to dám najprv vytlačiť, alebo uložiť do súboru a potom napáliť na CD? Ešte raz vrelá vďaka, aspoň niečo bude hotové a budem sa môcť pustiť do vyplňania DP.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Jara Pozri príspevok
Hurá.... som tam. Ďakujem. No a ešte ak sa môžem spýtať, keď to urobím, tak si to dám najprv vytlačiť, alebo uložiť do súboru a potom napáliť na CD? Ešte raz vrelá vďaka, aspoň niečo bude hotové a budem sa môcť pustiť do vyplňania DP.
Koľko máš zamestnancov? Ja to na CD neposielam. Ale najskôr si to vytlač, a potom ulož do súboru a napáľ.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Ďakujem, tak to aj urobím. V tejto firme čo ju teraz robím, tak 36. Mne ale u nás povedala na podateľni, keď som si pýtala čisté tlačivá, že musím doniesť aj na CD /ona teda povedala disketu/ aj na tlačive, inak mi to ani neprevezme. Neviem či bola zle poučená, ale všade to tam bolo aj vylepené, že aj aj... Inak by som nerobila na tejto stránke. No vypísané to už mám, teraz to len uspešne ukončiť. Trošku sa bojím, aby mi to nezmizlo, lebo myslím keď som si dala vytlačiť tie prvé dve stránky tak mi to potom zmizlo, čiže som to písala ešte raz. No uvidím čo bude ďalej. Ešte raz ďakujem a skúsim ti dať bodík. Pomohla si mi.
0 0
anna81 anna81

anna81 je offline (nepripojený) anna81

Ja Vás prosím o názor:
máme štatutárneho zástupcu, ktorý poberá odmenu za výkon funkcie, je uvedený v časti V lebo mu bola zrazená preddavková daň.
A keďže u nás pracuje aj na dohodu (pracovníčka mzdového softvéru mi poradila aby som mu pridelila druhé osobné číslo), v časti V mi ho zapísalo druhý krát (a taktiež má dva mzdové listy). Nedá sa to v programe nikde navoliť aby sumy spočítal podľa rodného čísla.
Môžem ho teda nechať v časti V nahodeného 2x?

Uvádzajú sa údaje na strane 2 na dve des. miesta? Pretože mne to program neuvádza a na tlačive na stránke drsr, som si všimla, že je tam desatinná čiarka?
Naposledy upravil anna81 : 16.03.10 at 11:43
0 0
anna81 anna81

anna81 je offline (nepripojený) anna81

Už som prišla na to, že som nemala aktualizovaný mzdový program, akosi na našu firmu zabudli. A včera som s tým strávila celý deň! Hlavne že to už je hotové!
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

Jara Pozri príspevok
Ďakujem, tak to aj urobím. V tejto firme čo ju teraz robím, tak 36. Mne ale u nás povedala na podateľni, keď som si pýtala čisté tlačivá, že musím doniesť aj na CD /ona teda povedala disketu/ aj na tlačive, inak mi to ani neprevezme. Neviem či bola zle poučená, ale všade to tam bolo aj vylepené, že aj aj... Inak by som nerobila na tejto stránke. No vypísané to už mám, teraz to len uspešne ukončiť. Trošku sa bojím, aby mi to nezmizlo, lebo myslím keď som si dala vytlačiť tie prvé dve stránky tak mi to potom zmizlo, čiže som to písala ešte raz. No uvidím čo bude ďalej. Ešte raz ďakujem a skúsim ti dať bodík. Pomohla si mi.
Treba posielať údaje aj na CD? nikde som taký oznam na drsr nevidela. Kto má skúsenosti?
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Olgica Pozri príspevok
Treba posielať údaje aj na CD? nikde som taký oznam na drsr nevidela. Kto má skúsenosti?
ja som podávala iba vypísané na ich tlačive a nikto odo mňa nepýtal na médiu, ani ma zatiaľ nekontaktovali a dúfam, že ani nebudú
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

Aj ja som poslala len v papierovej forme a to máme 45 ZC-ov. Dúfam že ani odomňa nebudú nič chcieť.
0 0
Netka Netka

Netka je offline (nepripojený) Netka

Ahojte, prosím Vás mám do Hlásenia do časti I. riadok 0 (a rovnako aj do časti V. riadok 4) uviesť aj príspevok zamestnávateľa na DDS?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Netka Pozri príspevok
Ahojte, prosím Vás mám do Hlásenia do časti I. riadok 0 (a rovnako aj do časti V. riadok 4) uviesť aj príspevok zamestnávateľa na DDS?

Áno, tento príspevok je súčasťou úhrnu príjmov preddavkovo zdanených.
0 0
nela07 nela07

nela07 je offline (nepripojený) nela07

Ahojte, môžem uviesť zamestnanca, ktorý mal u nás dva pracovné pomery po sebe v časti V. hlásenia do jednej kolonky, alebo sa uvádza dva krát? Ďakujem.
0 0
fox77 fox77

fox77 je offline (nepripojený) fox77

Ahojte. Vie mi niekto na rýchlo poradiť ako mám vytvoriť tú V. časť hlásenia na médiu. Študujem ten popis formátu súboru, ale zdá sa mi to riadna kr.... Na doméne drsr.sk je možnosť tlačenia výkazov a ich export ale len do .xml, takže odkiaľ mám vyhrabať ten súbor v .txt to neviem. Na daňovom úrade chcú ten súbor a ja neviem či si ho mám vycucať z prsta. Ďakujem.
0 0
fox77 fox77

fox77 je offline (nepripojený) fox77

Ahojte. Už to mám vyriešené.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať