Zavrieť

Porady

Povinné zmluvné poistenie - prehľad

nie som dokonalá
Predvčerom som sa odpovedí nedočkala, tak teraz prikladám, čo som našla, možno sa niekomu hodí. Priložte, prosím, svoje praktické skúsenosti. Hľadám niečo pre najnižšiu triedu auta, bezškodový priebeh.

http://www.etrend.sk/generate_page.p...d=57167&tlac=T
Usporiadat
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

U nás išlo o nižšiu sumu - z 3800 na 2400.
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Je smutné, ako dobiehajú neznalých občanov. Keď ideš na to slušne a zaplatíš, čo ti vyrátali, doplácaš. Tak aké to majú sadzby a zákony???
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Fany
Je smutné, ako dobiehajú neznalých občanov. Keď ideš na to slušne a zaplatíš, čo ti vyrátali, doplácaš. Tak aké to majú sadzby a zákony???
Poisťovňa sa spolieha, že nie všetci pôjdu za tým, aby im znížili poistku. A zrejme je takých veľa, keď to takto robia.
0 0
TATRY MKS TATRY MKS

TATRY MKS je offline (nepripojený) TATRY MKS

Môžem sa s Vami podeliť o moje minulotýždňové skúsenosti s povinným zmluvným poistením pre dve MV - pripadala som si ako na poľskom trhu aj tak to dopadlo - chcela som ich v nemenovanej poisťovni vyhlásiť - keď som im povedala kde ich chcem prehlásiť a koľko budem platiť - urobili mi cenu ešte nižšiu ako u konkurencie - mala som z toho divný pocit - myslela som na tých ľudí, ktorí bez slova zaplatia.....
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Tak sa mi zdá, že v tomto segmente poistenia naozaj platia trhové, a niekedy aj skutočne "trhové" podmienky.
0 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Somij, prosím ťa, v ktorej poisťovni je to za 2400,-- a za akých podmienok. Je v tom aj spoluručenie?
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Viete v čom je finta? Každý rok požiadajte o zrušenie poistky (pred vypršaním 6 týždňov). Potom máte čas. Alebo nájdete do 31.12. lepšiu poisťovňu, alebo si počkáte na ponúkané dodatočné zľavy a znovupoistíte v tej istej. Oni tam majú množstvo možných zliav, na ktorých Vás "nepustia" inej poisťovni, len musíte za tým behať. Inak môžete riadne preplatiť. Ja som vlani ušetrila takto na 10 firemných autách okolo 30 tis. Tento rok to vyzerá tiež na slušnú sumu, ešte uvidíme. Ale je isté, že sa neoplatí ponáhľať s platením. Ale nepremeškať posledný deň na výpoveď.
0 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Takže si dáme po tom odhlasovacom blázinci pauzu a čakáme...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať