Zavrieť

Porady

Kde mozem zohnat fiktivnu fakturu?

Dobry den
chcela by som sa spytat, kde by som mohla zohnat fiktivnu fakturu?
kedze nakupujem oblecenie v anglicku priamo v obchodoch a namiesto faktur mam len blocky.
potrebujem to vobec? takto mi poradil kamarat, ale niesom si ista a vobec sa tomu nerozumiem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
1. Prečítaj si prosím ťa toto (z Etikety porady):

14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.

2. Na zaúčtovanie výdavku ti postačuje bloček z anglického obchodu.
2 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
michaela&leila Pozri príspevok
Dobry den
chcela by som sa spytat, kde by som mohla zohnat fiktivnu fakturu?
To hadam nemyslis vazne?!!!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
michaela&leila Pozri príspevok
Dobry den
chcela by som sa spytat, kde by som mohla zohnat fiktivnu fakturu?
kedze nakupujem oblecenie v anglicku priamo v obchodoch a namiesto faktur mam len blocky.
potrebujem to vobec? takto mi poradil kamarat, ale niesom si ista a vobec sa tomu nerozumiem
...hm , vidno ...

http://www.porada.sk/t148222-podmien...ml#post1520262
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

michaela&leila Pozri príspevok
Dobry den
chcela by som sa spytat, kde by som mohla zohnat fiktivnu fakturu?
kedze nakupujem oblecenie v anglicku priamo v obchodoch a namiesto faktur mam len blocky.
potrebujem to vobec? takto mi poradil kamarat, ale niesom si ista a vobec sa tomu nerozumiem
Tak, ze si ju nakreslis.

Ale - ked uz sme pri tom, tak ti stacia aj blocky.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

misomiso Pozri príspevok
Tak, ze si ju nakreslis.

a monitorček mi teraz utrie kto, prosímpekne?
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Blozky z anglika su riadnym danovym dokladom a neexistuje dovod preco by ich nemali nase urady uznavat ako danove a uctovne doklady.

Pouzitie fiktivnej faktury je trestne. A zaklada skutkovu podstatu hned niekolkych trestnych cinov.
Minimalne zlocin falsovania a pozmenovania uctovnej, hospodarskej a ekonomickej evidencie. A dost pravdepodobne aj precin / zlocin skratenia dane a poistneho. A neda sa vylucit ze tam toho bude aj viac. Pouzivanie fiktivnych faktur vedia PRIAMO ZA MREZE. Tento sever cita dost vela daniarov a policajtov. A garantujem ti ze uz urcite maju tvoju IP adresu (tvojho pocitaca) od prevadzkovatela a myslim ze nebudes dlho cakat na zaciatok danovej kontroly.

Ked ti nejaky "mudry" kamarat nabuduce poradi, ze nech niekoho zavrazdis, napriklad zakaznika len preto lebo chce u teba nieco reklamovat, urobis to? Ak ano, nezabudni na poradu napisat ze ako sa da zohnat hrdzavy nozik, lebo ze ho chces niekomu vrazit pod rebra. Spolahlivo ti tu vsetci poradia.
Naposledy upravil profesional : 30.09.10 at 14:36
7 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
To kto oznacil tuto temu ako "zaujimave"?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
....Richard.....administrátor...predpokladám...

http://www.porada.sk/t147865-kazda-t...eden-hlas.html
Naposledy upravil hnedoočka : 30.09.10 at 11:52
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
profesional Pozri príspevok
To kto oznacil tuto temu ako "zaujimave"?
To tak nastavil admin.
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Ze ho pozdravujem. Ak sa zda adminovi (bez urazky) tato tema za zaujimavu, tak aspon viem co mu poslem na narodeniny. Vytlacok Trestneho zakona.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Radšej 4 - pod každú nohu stola jeden
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
michaela&leila Pozri príspevok
Dobry den
chcela by som sa spytat, kde by som mohla zohnat fiktivnu fakturu?
Ešteže som sedela.......

Zuzana
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
otázka Pozri príspevok
Ešteže som sedela.......

Zuzana
Fakt? A za čo? Za fiktívne faktúry?......
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

michaela&leila Pozri príspevok
Dobry den
chcela by som sa spytat, kde by som mohla zohnat fiktivnu fakturu?
kedze nakupujem oblecenie v anglicku priamo v obchodoch a namiesto faktur
No, tak najskôr pôjdeš rovno, po chvíli zahneš doprava a keď si budeš myslieť, že si už tam, tak ešte zahni doľava a tam nájdeš takú budovu s oknami a tam to dávajú...

( nedalo mi, na takú otázku je len asi takáto odpoveď)
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
profesional Pozri príspevok
Blozky z anglika su riadnym danovym dokladom a neexistuje dovod preco by ich nemali nase urady uznavat ako danove a uctovne doklady.

Pouzitie fiktivnej faktury je trestne. A zaklada skutkovu podstatu hned niekolkych trestnych cinov.
Minimalne zlocin falsovania a pozmenovania uctovnej, hospodarskej a ekonomickej evidencie. A dost pravdepodobne aj precin / zlocin skratenia dane a poistneho. A neda sa vylucit ze tam toho bude aj viac. Pouzivanie fiktivnych faktur vedia PRIAMO ZA MREZE. Tento sever cita dost vela daniarov a policajtov. A garantujem ti ze uz urcite maju tvoju IP adresu (tvojho pocitaca) od prevadzkovatela a myslim ze nebudes dlho cakat na zaciatok danovej kontroly.

Ked ti nejaky "mudry" kamarat nabuduce poradi, ze nech niekoho zavrazdis, napriklad zakaznika len preto lebo chce u teba nieco reklamovat, urobis to? Ak ano, nezabudni na poradu napisat ze ako sa da zohnat hrdzavy nozik, lebo ze ho chces niekomu vrazit pod rebra. Spolahlivo ti tu vsetci poradia.
Môžem trošku niečo naznačiť? Pozorne som si prečítala zadanie. A pozorne som si prečítala Tvoju reakciu. Smiešne zadanie, lebo na Poradu v minulosti prichádzali tunelári iného kalibru pre rady. Kúpila v Anglicku tovar. Mala bločky. Ale blbec kamarát jej blbo poradil. Z počutia. Lebo na Slovensku sú fiktívne faktúry módou. Ale len vo veľkom. A cez DPH. A cez dane z príjmov. Ale toto asi ten bombastický prípad nebude. Lebo sa slušne prišla opýtať, a Zoli ju slušne vypoklonkoval. A že je téma zaujímavá ešte netreba Richardovi Trestný zákon, a to nie som poraďák jehu srdcu milý. Lebo aj fiktívne faktúry sú zaujímavé. Ako sám tvrdíš, chodia sem daniari aj policajti. My to vieme. A je to dobrá správa pre Slovensko. Aspoň vidia, ako sa má narábať s potencionálnymi tunelármi. Lebo ak by robili, ako píšeš, tak za zločiny z podvodov na základe fiktívnych faktúr by sa nevozili tiežpodnikatelia v meďákoch a nelietali do Afriky na žirafy, ale by vyrábali šnúrky do topánok v Ilave......To dievčatko určite v kuchyni zamrelo.
9 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Danila Pozri príspevok
Fakt? A za čo? Za fiktívne faktúry?......
No to sa teda podarilo .

Zuzana
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
profesional Pozri príspevok
Blozky z anglika su riadnym danovym dokladom a neexistuje dovod preco by ich nemali nase urady uznavat ako danove a uctovne doklady.

Pouzitie fiktivnej faktury je trestne. A zaklada skutkovu podstatu hned niekolkych trestnych cinov.
Minimalne zlocin falsovania a pozmenovania uctovnej, hospodarskej a ekonomickej evidencie. A dost pravdepodobne aj precin / zlocin skratenia dane a poistneho. A neda sa vylucit ze tam toho bude aj viac. Pouzivanie fiktivnych faktur vedia PRIAMO ZA MREZE. Tento sever cita dost vela daniarov a policajtov. A garantujem ti ze uz urcite maju tvoju IP adresu (tvojho pocitaca) od prevadzkovatela a myslim ze nebudes dlho cakat na zaciatok danovej kontroly.

Ked ti nejaky "mudry" kamarat nabuduce poradi, ze nech niekoho zavrazdis, napriklad zakaznika len preto lebo chce u teba nieco reklamovat, urobis to? Ak ano, nezabudni na poradu napisat ze ako sa da zohnat hrdzavy nozik, lebo ze ho chces niekomu vrazit pod rebra. Spolahlivo ti tu vsetci poradia.
He,he,he to označené som si ani nevšimla, ty srandista.......Tvoje garancie sú asi také, ako garancie nášho sociálneho tatíčka, že bude sociálny.....pobavili šme še....
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Danila Pozri príspevok
He,he,he to označené som si ani nevšimla, ty srandista.......Tvoje garancie sú asi také, ako garancie nášho sociálneho tatíčka, že bude sociálny.....pobavili šme še....
By si sa cudovala, ale v tejto krajine este stale maju aj daniari aj policajti ciarkovy system.
Takze ocividne pripady su presne to co potrebuju aby nemuseli robit vela a mali vykazanu efektivnu cinnost.
Neboj sa, v najhorsom ti iba zaklopu na dvere chlapci z UBOK PPZ SR.

Ale daniari si to ujst nenechaju. A viem uz o zopar pripadoch kedy na zaklade porada.sk ludia dostali danovu kontrolu a nie len to.

A k tvojmu predoslemu prispevku: Vies ako sa vyklada laicky ustava co sa tyka trestneho prava? Zlodej nie je ten kto kradne ale ten koho chytia.
Kedze PZ SR ma sialene obmedzene kapacity, pomerne slabo vzdelanych a schopnych vysetrovatelov (cest vynimkam - PPZ), tak necudo ze najvacsi vagabundi este nesedia. Ale sem ich chodi pomerne malo. Oni rozumy nepotrebuju. Oni si to zariadia inak. Kyselinka, Olovo, ...
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ja sa len cudujem, ze tato tema este zije a referendum uz pod zamkou.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
mimotémy
... chodia daniari na kontrolu aj na základe anonymného podania?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať