Zavrieť

Porady

Tlačivo - "Dochádzka II" - help

Možno som túto otázku , ale neviem kam by mala ísť: Stiahol som si tlačivo "DOCHÁDZKA II". Je fajn, páči sa mi. Neviem však prečo mi blbne prehľad hodín podľa týždňov. Číselné označenie týždňa je nahradené znakom plôtika. Súčet hodín sa premieta do všetkých stĺpcov a nie podľa týždňov. Pri sťahovaní som povolil makrá. Ten týždenný prehľad nie je až tak nutný, ale bol by som rád, keby fungoval. Autorovi som sice poslal ss, ale možno niekto mi bude vedieť pomôcť? Ďakujem!
Usporiadat
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

Orim Pozri príspevok
Skúste si pozrieť toto tú prvú časť ak sa to podarí prilepiť
ako to mám použiť v roku 2007, je to dobré teraz som to objavila ale neviem to prepísať .....
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

ANNAP Pozri príspevok
ako to mám použiť v roku 2007, je to dobré teraz som to objavila ale neviem to prepísať .....
Kurzorom klikni na ROK a tam máš v ľavo trojuholník, klikni naň a prepíš si rok na 2007, podobne aj mesiac.
Naposledy upravil Manual : 14.09.07 at 15:11
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

...wow.... wow .... wow !!!!!

- tu autor suboru dochadzka!!! ........ po dlhom case som nakukol a nestacim sa divit!...

- tak sa Vam chcem ospravedlnit za sposobene traumy ...
- pri umiestneni suboru na tieto stranky som pozabudol, ze je to chranene proti pripadnemu poruseniu vzorcov... tento subor sa v nasej praci vyuziva v nepretrzitej prevadzke pre pät zmien na evidenciu dochadzky.... sam pouzivam tento subor v prepojeni z excelovskym programom pre vypocet mzdy pracovnikov svojej zmeny....

- nerozumiem ale co tam nejde, su tam pouzite funkcie, pre ktore je mat nainstalovane a povolene v nastrojoch-doplnky-analyticke nastroje....

- hodiny v tyzdni nescitava po stlpcoch ale po riadkoch pre kazdeho pracovnika

- ze sa nieco pobabre zmenou mesiaca? .... nerozumiem... pre kazdy novy mesiac staci skopirovat vzor na novy lis, premenovat, hore zadat prislusny mesiac a rok.... a vkladam dalsie udaje

- vo vyfarbenej casti su uz mozne variace podla vlastnych potrieb, samozrejme i zmenit a prisposobit si vzorceky...

- neda sa tu predsa poriesit vsetko pre kazdeho, je to vytvorene konkretne pre potreby nasej vyroby, ale prisposobit sa to pri troche sikovnosti da...

- no este pouvazujem o tom postihu ....

- tak este raz prikladam ten subor aj s niecim navyse....
0 0
samo22 samo22

samo22 je offline (nepripojený) samo22

alebo skus nieco ine. Je to uplne jednoduche co mas. ja som vytvoril tiez tlacivo a potom som vytvoril aj databazu, kde mi bezi dochadzka on-line
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať