Zavrieť

Porady

Rozmýšlate kde a ako začať s podnikaním? Skúste Internetové podnikanie

Uvedomujete si,že internet v súčasnej dobe poskytuje množstvo možností ako si zarobiť? Že internet nová studňa na peniaze, nový trh a na slovensku je ešte v plienkach? Preto je pre nás, podnikavcov, vhodné miesto kde začať so zarábaním zaujímavých peňazí.

Rád sa s Vami podelím o nové skúsenosti a nápady v oblasti internetového podnikania, kedže tejto oblasti sa aktívne venujem.

Chcete zacať podnikať na internete a neviete ako? Obráťte sa na mňa, poznám zopár príležitostí ako si zarobiť
Naposledy upravil JaroSatori : 20.05.11 at 10:46
Usporiadat
Téma je uzavretá.
blavaciko blavaciko

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

FAKT DGI? FAKT?
toto ma byt ta prevratna novinka v oblasti internetoveho podnikania? Predaj predrazenych domen WS, ktore aj tak nikto nechce + MLM?
FAKT?

prepac, ale s tymto na porade fakt nepochodis....
0 0
JaroSatori JaroSatori

JaroSatori je offline (nepripojený) JaroSatori

blavaciko Pozri príspevok
FAKT DGI? FAKT?
toto ma byt ta prevratna novinka v oblasti internetoveho podnikania? Predaj predrazenych domen WS, ktore aj tak nikto nechce + MLM?
FAKT?

prepac, ale s tymto na porade fakt nepochodis....
Mas pravdu. Je to zastarane, predrazene a nanic...

A ake je tvoje podnikanie, ktore rozbiehas?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
JaroSatori Pozri príspevok
Mas pravdu. Je to zastarane, predrazene a nanic...

A ake je tvoje podnikanie, ktore rozbiehas?
A tvoje podnikanie ti nevynáša, keď sa tak zaujímaš o iných?
0 0
JaroSatori JaroSatori

JaroSatori je offline (nepripojený) JaroSatori

marjankaj Pozri príspevok
A tvoje podnikanie ti nevynáša, keď sa tak zaujímaš o iných?
Moje podnikanie zacina

a samozrejme nie je jedine!

Odhliadnuc od obsahu. Stranka sa paci?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
JaroSatori Pozri príspevok
Rad si pozriem aj Vase stranky. Mate svoje podnikanie?
A ktorú stránku by si chcel vidieť?
Zadok?
0 0
JaroSatori JaroSatori

JaroSatori je offline (nepripojený) JaroSatori

marjankaj Pozri príspevok
A ktorú stránku by si chcel vidieť?
Zadok?
Vy ste zly. proste ziadne pochopenie, podpora ani nic podobne. Ved sme ludia a vsetci sa o nieco snazime.

Pre niektorych ludi je aj GDI dobra prilezitost a pomoze im.
0 0
blavaciko blavaciko

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

sorry, ale domena za 10 dolarov na mesiac??? viem si predstavit aj lepsie...
0 0
JaroSatori JaroSatori

JaroSatori je offline (nepripojený) JaroSatori

blavaciko Pozri príspevok
sorry, ale domena za 10 dolarov na mesiac??? viem si predstavit aj lepsie...
To mas absolutnu pravdu! Ako webhosting je to predrazene. Tam ide o ten provizny system.
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Ja som síce obyčajné dievča z dediny, ale zdá sa mi, že veci fungujú tak, že ak chce viac ľudí viac zarobiť, tak na druhej strane musí viac ľudí o viacej prísť... či už je to inak?
3 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

JaroSatori Pozri príspevok
Vy ste zly. proste ziadne pochopenie, podpora ani nic podobne. Ved sme ludia a vsetci sa o nieco snazime.

Pre niektorych ludi je aj GDI dobra prilezitost a pomoze im.
Mozno mas pravdu, ale stale je to len odrbavanie ludi. To mozes rovno robit financneho poradcu v ovb, afg, mbi a ostatnych trojpismenkovych "poradenskych domoch".

Ak chces podporu, radu, pochopenie, tak vymyslaj. Vymysli nieco, v com nikto nebude hladat podvod. Co bude zaujimave, jedinecne, kreativne. Nieco, co nebude ludi tahat za nos.

A potom, zrazu, z nicoho nic, ludia na porade nebudu na teba "zli" a hned uvidis ten rozdiel .
0 0
matus-x1 matus-x1

matus-x1 je offline (nepripojený) matus-x1

Chceš pochopenie? Tak vymysli niečo čo prináša úžitok a nie len lákať ľudí na veci kde sa menšina nabalí na úkor blbosti väčšiny.

Keď tomuto hovoríš podnikanie, tak kde máš IČO a DIČ.

Vysvetli mi ešte aký úžitok by malo mať pre Slováka mať svoju stránku na .ws miesto .sk?
0 0
blavaciko blavaciko

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

JaroSatori Pozri príspevok
To mas absolutnu pravdu! Ako webhosting je to predrazene. Tam ide o ten provizny system.
takze to tvoje "podnikanie" ma byt system zozen debila co zozenie aspon dalsich troch, z ktorych kazdy zozenie aspon dalsich troch, z ktorych kazdy zozenie aspon dalsich troch... atd?

cool, prevratny napad
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
jaro si robis len srandu? lebo ak to myslis vazne tak to je na zamyslenie
1 0
JaroSatori JaroSatori

JaroSatori je offline (nepripojený) JaroSatori

JankaO Pozri príspevok
Ja som síce obyčajné dievča z dediny, ale zdá sa mi, že veci fungujú tak, že ak chce viac ľudí viac zarobiť, tak na druhej strane musí viac ľudí o viacej prísť... či už je to inak?
hmm v MLM systeme je to o sikovnosti. Ja sa nesnazim odrbavat ludi ako to nazyvaju ,,frflosi". Ide mi prirodzene o to, aby kazdy kto sa zaregistruje vedel zarobit, ak nie naco mi je jeden dolar za niekoho mesacne???

Multi level marketing je velmi podcenovany. Bol dokonca navrhnuty na nobelovu cenu a celosvetovo poskytuje prijem pre neuveritelne mnozstvo ludi.

Na Slovensku vsak este ludia na to niesu dostatocne pripraveny psychicky. Vid skepticke a neuvedomele narazky ,,frflosov a vsevedkou", co sedia a pi...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať