Zavrieť

Porady

ake auto si kupiť

Ahojte poraďáci,
poradite mi ohľadom kúpy auta, rozhodujem sa medzi hyundai i 30 a nissan note. Ktoré by bolo lepšie ?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no, ale toto sú dve úplne rozdielne autá neviem či chceš benzín, alebo diesel, či ho chceš iba pre seba, alebo pre rodinu -koľko kusov? jedno krabicoidné-priestranné, druhé klasický hatchback.
prečo sa vlastne rozhoduješ medzi tými to dvomi autami.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nisan neni očom.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ja idem kupovať Volvo.
0 0
pohoda62 pohoda62

pohoda62 je offline (nepripojený) pohoda62

Ani jedno ani druhé. Ak dnes ideš kupovať auto, tak jednoznačne niečo bezpečné. Napr. Mazdu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pohoda62 Pozri príspevok
Ani jedno ani druhé. Ak dnes ideš kupovať auto, tak jednoznačne niečo bezpečné. Napr. Mazdu.
čo je na nissane nebezpečné?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danka1707 Pozri príspevok
Ahojte poraďáci,
poradite mi ohľadom kúpy auta, rozhodujem sa medzi hyundai i 30 a nissan note. Ktoré by bolo lepšie ?
Ak ti možem poradiť,tak BMW X6...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ak ti možem poradiť,tak BMW X6...
...sekol si sa teda ...a poriadne ...

Aj keď je BMW "moja" značka...( bodaj mi stál nejaký pred barákom ...) tak rozhodne by som X6 nekupoval ...
0 0
pohoda62 pohoda62

pohoda62 je offline (nepripojený) pohoda62

Mali sme aj Nissana aj Mazdu. A keď porovnám, tak Mazda mi dôjde, že lepšie sedí na ceste. A je taká pohodlnejšia.
0 0
pafendorf pafendorf

pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

mercedes E55 amg , maximalne bezpecne, komfortne , nenapadne s takym motorom budes trhat asfalty a ten zvuk nebicko v usiach
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

z týchto dvoch značiek ja som za nissan, momentálne máme 3ks, od r.99 to už je 8 kusov o sedení na ceste sa určite dá diskutovať, ale môžem ubezpečiť že pri psycho- jazde môjho chlapa jeho nissan v zákrute ako prikovaný!!! a nissan je aj micra ale aj "padfik" takže neviem aký si mal na mysli. a ked už sme pri tej bezpečnosti ktorú si tu načrtol, tak zažila som-prežila som DN v nissane: plynulý prejazd križovatkou na zelenú chlap oproti odbočoval do ľava na červenú , auto na totalku my OK, bez zranenia. z tých 3ks čo momentálne máme jeden ks NOTE. takže zadávateľka témy pýtaj sa
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

www.autorecenze.cz prečítaj si niečo o jednom i o druhom aute a na základe skúseností ľudí s praxe sa potom rozhodni...
1 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

jednoznacne i30 ...
lepsi motor, lepsie brzdy, lepsi podvozok, lepsie rozmery, lepsia vybava, lepsia cena, hyundai najspolahlivejsia znacka ... hadam staci
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

Japonské
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

suzuki swift
1 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

suzuki swift

mám dieslovú verziu tohto vozítka je super....
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

Japonské

toto už dávno neplatí... globalizácia je hrozná vec... ja mám japonské auto vyrobené v maďarsku s naftovým motorom vyrobeným v taliansku... a čoraz častejšie sa automobilky spolčujú a jedno a to isté auto kúpiš pod troma štyrmi značkami.... napr. I30 versus Kia CeeD.... Seat Ibiza VW Polo a pod...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nissan pochopil, že spojenie s Renaultom nebolo pravé orechové, tak JUKE je už opäť čistý japonec. Swift síce fajn ale strašne malý.
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

v podstate záleží čo chceš voziť, ale ak 90 % jázd absolvuje jeden dvaja ľudia s príručnou batožinou, tak aj swift je dostatočne veľkým autom.... zase mať kombíka - 5 metrové auto a voziť celý rok vzduch s tým, že mám veľké auto keď pôjdem raz do roka na dovolenku je zbytočnosť...
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

Ice dive Pozri príspevok
v podstate záleží čo chceš voziť, ..
no tak ale ked vybera z dvoch aut uplne odlisnych tried, jedno nizsia stredna, druhe male auto typu fabia alebo kia rio, tak asi nevybera podla potreby, ale inych kriterii
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ice dive Pozri príspevok
v podstate záleží čo chceš voziť, ale ak 90 % jázd absolvuje jeden dvaja ľudia s príručnou batožinou, tak aj swift je dostatočne veľkým autom.... zase mať kombíka - 5 metrové auto a voziť celý rok vzduch s tým, že mám veľké auto keď pôjdem raz do roka na dovolenku je zbytočnosť...
určite je to vec názoru a potreby. ja som mala dilemu že čo kúpiť vagon som nechcela a mini auto tiež nie, aj ked sa vozím viac menej sama. N-Note nie je žiadny dizajnérky skvost, ale spoľahlivosť je dôležitá a prípadný servis tiež a Primera v tom čase nebola tak mám krabicoidnú káru, celkom velkú-priestrannú so spotrebou 4,3-4,4l.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať