Zavrieť

Porady

breussova dieta

osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

najde sa tu niekto kto tuto kuru vyskusal na vlastnej kozi.alebo niekto jeho znamy.uvitam kazdu skusenost.linky na web netreba,to som uz prestudovala.
Usporiadat
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Myslím, že organizmus treba očisťovať POSTUPNE ,

drastické diety možu organizmus nenávratne poškodiť, hlavne ak po skončení diety sa ihned v plnom rozsahu prejde na predchádzajúce stravovacie návyky.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Jurivo Jurivo

Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

O Breussovej diéte som nepočul ale preštudoval som knihy od Dr. Normana Walkera (priekopník v liečení pomocou surových ovocných a zeleninových štiav).
Tu je link kde si môžete stiahnuť knihy v pdf formáte: http://sk2.goo.cz/download/index.htm
4 0
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

Tuto dietu vacsinou drzali ludia v hranicnej situacii, napriklad pri ochoreni na rakovinu. Tiez si myslim, ze to nie je bezna ocista. Naposledy o nej hovorila na webe jedna posluchacka na prednaske Henry Monforta, ked bol v Cechach. Skus si to pozriet.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Osky, práve o nej čítam Keď som bola v službe rozprávala som sa s jednou pacientkou (s 11 kg myómom) písala som o nej v téme "Myóm na maternici" v príspevku č. 100. Ona túto kúru robila vždy na jar (aj kvôli svojmu myómu), povedala mi svoju skúsenosť, že podľa nej je vhodné túto kúru robiť 2 týždne a nie až tých 42 dní, pretože ku koncu sa vždy cítila veľmi zoslabnutá, tú poslednú pred operáciou musela úplne prerušiť, pretože jej telo to nezvládlo. Sama sa ešte s touto kúrou len zoznamujem.
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ja sa pytam prave koli rakovine,zalozila som temu.viem ze to nie je bezna jarna kura.preto ma zaujima,ci to niekou aj pomohlo s rakovinou.hladam vsetko mozne,co by mojmu ujovi pomohlo.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Mackovka Pozri príspevok
Tuto dietu vacsinou drzali ludia v hranicnej situacii, napriklad pri ochoreni na rakovinu. Tiez si myslim, ze to nie je bezna ocista. Naposledy o nej hovorila na webe jedna posluchacka na prednaske Henry Monforta, ked bol v Cechach. Skus si to pozriet.
ale kde to najdem?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

možno si čítala, ale keby nie tak:http://cs.wikipedia.org/wiki/Breussova_dieta
http://www.e-stranka.cz/regenerace/2001/12/12obreus.htm
Naposledy upravil lujza.j : 06.03.12 at 20:18
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

osky Pozri príspevok
ja sa pytam prave koli rakovine,zalozila som temu.viem ze to nie je bezna jarna kura.preto ma zaujima,ci to niekou aj pomohlo s rakovinou.hladam vsetko mozne,co by mojmu ujovi pomohlo.
Ak sa jedná o rakovinu bola by som opatrnejšia. Na internete nie sú iba pozitívne informácie. Ako prečistenie organizmu beriem a aj sama to vyskúšam nejakých 10 dní stačí. /Aj keď nepracujem manuálne v práci sa musím maximálne sústrediť a som tam niekedy aj 12 hodín denne/ Samozrejme buď do tej šťavy alebo pred vypitím si dám lyžičku olivového oleja s logických dôvodov. Aj ako radikálna diéta by to mohlo byť ak je človek zdravý, má pevnú vôľu a hlavne nenáročnú prácu. Ale na rovinu ak by malo moje dieťa rakovinu tak by som zaváhala a muselo by to byť pod kontrolou lekára:
Citujem: Breussova dieta

Breussova metoda je jednou z mnoha diet určených k léčbě rakoviny, a z nich je pravděpodobně nejabsurdnější. Breuss vyšel z představy, že lze nádor vyhladovět. Doporučil proto živit se po dobu 42 dnů jen zeleninovými šťávami. V zahraničí jde o metodu zcela okrajovou a ve většině publikací o metodách alternativní medicíny není ani zmiňována. Naproti tomu v České republice byla před několika léty intenzivně propagována a psalo se o ní snad ve všech médiích.

Hodnocení: Princip metody je mylný a nebezpečný. Nádor se totiž chová podobně jako plod matky, který dostává živiny z těla matky přednostně, takže dříve zemře pacient než jeho nádor. Organismus pacienta, trpícího rakovinou, potřebuje naopak bohatou výživu, která by předešla výraznému hubnutí, které onemocnění rakovinou provází. I druhý Breussův názor, že zeleninové šťávy mají protirakovinné působení, je mylný. Bylo sice prokázáno, že požívání většího množství zeleniny vede k pozitivnímu ovlivnění poškozených tělních buněk před rakovinným zvratem, avšak na buňky nádorové to již vliv nemá. Nádor vyhladovět nelze a po ukončení diety jeho růst pokračuje.
http://www.sysifos.cz/index.php?id=s...reussova dieta
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pýtaš sa síce na Breussovu diétu, ale keď hľadáš pomoc tak si myslím, že by si mohla čítať aj o Germánskej Novej Medicíne.
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ved prave, kazdy sa spolieha na nejake vonkajsie ucinky, ale najvacsia sila sa skryva v nas samych. Ujo German, ktory vedecky spracoval aj vznik a pricinu rakoviny, sa prave orientuje na liecbu vlastnym pricinenim pod dohladom. Zaujimave, ze v konecnom dosledku to nemusi byt diplomovany medicinman, staci skolovany inzinier alebo rozumnejsi pastier. :-)
0 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
osky Pozri príspevok
najde sa tu niekto kto tuto kuru vyskusal na vlastnej kozi.alebo niekto jeho znamy.uvitam kazdu skusenost.linky na web netreba,to som uz prestudovala.
Ja som túto kúru absolvovala pred 13-timi rokmi presne 42 dní. Aj vďaka tomuto som sa z choroby rakoviny 3.štádia s metastázami dostala. Potvrdzujem, že túto kúru kto chce absolvovať musí to sám chcieť,( nielen jeho príbuzní) , musí byť na to odhodlaný, vopred pripravený, musí mať silnú vôlu a odhodlanie vydržať. Preto aj ja považujem túto kúru za krajné riešenie a každý kto ju chce absolvovať si musí uvedomiť že je to na jeho vlastnú zodpovednosť. Pred začatím kúry doporučujem si zohnať a prečítať knižku od Rudolfa Breussa Liečenie rakoviny, leukémie a iných chorôb prírodnými prostriedkami. Prajem veľa síl a odhodlania. M.M.
4 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
osky Pozri príspevok
najde sa tu niekto kto tuto kuru vyskusal na vlastnej kozi.alebo niekto jeho znamy.uvitam kazdu skusenost.linky na web netreba,to som uz prestudovala.
Ja som túto kúru absolvovala pred 13-timi rokmi presne 42 dní. Aj vďaka tomuto som sa z choroby rakoviny 3.štádia s metastázami dostala. Potvrdzujem, že túto kúru kto chce absolvovať musí to sám chcieť,( nielen jeho príbuzní) , musí byť na to odhodlaný, vopred pripravený, musí mať silnú vôlu a odhodlanie vydržať. Preto aj ja považujem túto kúru za krajné riešenie a každý kto ju chce absolvovať si musí uvedomiť že je to na jeho vlastnú zodpovednosť. Pred začatím kúry doporučujem si zohnať a prečítať knižku od Rudolfa Breussa Liečenie rakoviny, leukémie a iných chorôb prírodnými prostriedkami. Prajem veľa síl a odhodlania. M.M.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mária Mojžišová Pozri príspevok
Ja som túto kúru absolvovala pred 13-timi rokmi presne 42 dní. Aj vďaka tomuto som sa z choroby rakoviny 3.štádia s metastázami dostala.
...konkrétnejšie , akej ...?????
Potvrdzujem, že túto kúru kto chce absolvovať musí to sám chcieť,( nielen jeho príbuzní) , musí byť na to odhodlaný, vopred pripravený, musí mať silnú vôlu a odhodlanie vydržať. Preto aj ja považujem túto kúru za krajné riešenie a každý kto ju chce absolvovať si musí uvedomiť že je to na jeho vlastnú zodpovednosť. Pred začatím kúry doporučujem si zohnať a prečítať knižku od Rudolfa Breussa Liečenie rakoviny, leukémie a iných chorôb prírodnými prostriedkami. Prajem veľa síl a odhodlania. M.M.
...a inak ???...viď

http://www.porada.sk/t189005-breusso...ml#post2004579

...a opakujem , čo už bolo x - krát spomenuté .....je nutné podľa brať viacero aspektov , každý jedinec je iný ....konkrétne dg onko je podstatné...

Príkladne , pacient s Dg C07 , C 43 ....si môže dovoliť oveľa viac ako Dg C64 , C 22....

Môže byť odhodlaný psychicky aj na nemožné , ale ak raz telo nezvláda , nemá význam ......
0 0
E15 E15

E15 je offline (nepripojený) E15

www.jurkovic.sk
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

v mojom blizkom okoli boli dvaja ludia, ktori mali rakovinu - prve 7 rocne dievcatko - nador na mozgu, rodicia uz zo zufalstva skusali vsetko, nakoniec bola len na surovom ovoci a zelenine, bohuzial nepomohlo. ale dievcatko sa v podstate s tym nadorom narodilo.
druhy clovek bol 39 rocny muz, ktoremu zistili nador v zaludku a slezine, nuz jeho sposob zivota bol velmi devastujuci, dennodeny stres, praca 16 hodin denne, cigarety a pod. myslim, ze zmenu v sposobe zivota zacal riesit velmi neskoro, organicka strava, neskor uz len surova zelenina ovocie, vsetko bio. nepomohlo nic.
neviem ci poznate ale je jeden magazin : WM magazin je to take nekomercny casopis a nazory uplne ine ako v tom co nam tlacia do mozgov. v poslednom cisle bola spomenuta soda bikarbona v suvislosti s dobrymi vysledkami liecby rakoviny,
http://www.wmmagazin.cz/view.php?naz...nku=2012020002
0 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
Konkrétnejšie CA vaječníkov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
...a inak ???...viď

http://www.porada.sk/t189005-breusso...ml#post2004579

...a opakujem , čo už bolo x - krát spomenuté .....je nutné podľa brať viacero aspektov , každý jedinec je iný ....konkrétne dg onko je podstatné...

Príkladne , pacient s Dg C07 , C 43 ....si môže dovoliť oveľa viac ako Dg C64 , C 22....

Môže byť odhodlaný psychicky aj na nemožné , ale ak raz telo nezvláda , nemá význam ......
Mária Mojžišová Pozri príspevok
Konkrétnejšie CA vaječníkov.
Diagnózy jednotlivých orgánov sú dôležité .....ešte raz podotýkam ......

Ja som mal hrubé črevo operované .....po prvej operácii ma rodina pomaly nepoznávala ...cca 30 kg dole ...
Teda , chcem tým povedať , že nie vždy sa dá diétovať - a tobôž už nie hocikedy ...

Aj keď môžem iba potvrdiť , že tieto plody ...cvikla , zelenina všeobecne , čierna redkvička , paradajky , čučoriedky , atď ..... som na kilá tlačil do hlavy ...
0 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
Súhlasím s tým, že Ca je veľa druhov nielen podľa toho ktorý orgán zasiahne ,ale aj podľa druhu agresivity-rýchlosti šírenia sa. Najhoršie však je keď sa človek dopredu vzdá . Nechcem hodnotiť ale som presvedčená že ak človek ochorie na takúto pliagu musí urobiť oveľa viac ako je Breussova kúra. Prečo som ja podstúpila Breussovu kúru bolo z jedného jediného dôvodu. Po operácii a následnej chemoterapii, ktorú som ani nedobrala pre zlý krvný obraz, som bola veľmi zatoxikovaná. Celé telo ma svrbelo, hrozne som sa škriabala a cítila som, že ak niečo s tým neurobím odídem z tohto sveta nie na rakovinu ale na otravu tela jedom z odpadu chemoterapie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať