Zavrieť

Porady

Sex na dvore

S blížiacim letom sa chcem informovať ako je to ,,so sexom na dvore" alebo v záhrade môžme behať nahý po záhrade a popri domu ak nás môžu vidieť susedia?......... Partner hovorí že to je v poriadku, že sme na svojom pozemku ale nechcem aby sa na nás susedia sťažovali že budíme verejné pohoršenie či čo..........

Takže otázka asi znie: Môžme behať nahý po dvore a robiť všetky tie ,,intímne" veci aj napriek tomu že nás môžu vidieť susedia?

P.s. nikde som to nemohla vygooglit
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Melnick Pozri príspevok
Nehnevajte sa na mňa, ale téma je to poriadne strelená. Zachvíľu je to tu naozaj, už iba pokec.
Podľa mňa si niekto tu vystrelil z Poraďákov a čaká, koľkí budú reagovať. No a počet príspevkov je vskutku veľký. Viac, ako pri otázke: Pomôžte mi prosím s výpoveďou podľa § 69......... a to svedčí o všetkom.
To vieš, Majka, kaviareň už zrejme nestačí, aj do Rodinné, občianske, spotrebiteľské právo je potrebné stoly pridať. Dlhšie som tu nebola a zdá sa, že pomaly sa ani nebude kam vrátiť.
2 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Táto téma mi pripomína tému akú raz dala zadávateľka osky s tým, že prosila chlapov aby sa k nej nevyjadovali: téma sa týkala zafarbenej podprsenky a keďže bola drahá tak si ju chcela zachrániť. No a najviac rád dostala od ..... chlapov.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Pôvodca textu príspevku: Melnick


Nehnevajte sa na mňa, ale téma je to poriadne strelená. Zachvíľu je to tu naozaj, už iba pokec.
Podľa mňa si niekto tu vystrelil z Poraďákov a čaká, koľkí budú reagovať. No a počet príspevkov je vskutku veľký. Viac, ako pri otázke: Pomôžte mi prosím s výpoveďou podľa § 69......... a to svedčí o všetkom.




[/QUOTE]pavol54;2052998]myslím si že by si dostala x správnych odpovedí takže výsledok je rovnaký - pokecový[/QUOTE]

ja som sa žiadnu otázku nepoložila, ja som na ňu odpovedala!. Chcela som poukázať na to, že zadávateľ zmysluplnej otázky sa odpovede nedočkal cca za 5 hodín a pomýlená téma mala 100 príspevkov.
Toť vsjo a já Ti nevím Karle .........
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať