Zavrieť

Porady

Kompletné jednoduché účtovníctvo v jednom excel súbore

Vytvoril som excelovský súbor so všetkými potrebnými účtovnými knihami, potrebnými pre jednoduché účtovníctvo + pridal som pár užitočných bonusov, ako automatické generovanie faktúr, automatická oprava chýb, interaktívny zoznam obchodných partnerov a pod.
Súbor obsahuje najmä peňažný denník, kniha pohľadávok, kniha záväzkov, pokladničný denník, zoznam obchodných partnerov, generovanie faktúry, grafy stavu hotovosti a bankového účtu.

Verím, že niekomu pomôže. Prosím, pošlite vyjadrenia a komentáre, verím, že sa dá ešte veľa doplniť a upraviť.
11 komentárov     zbaliť
Lubaba nejde mi to otvoriť
ljuba1 ani mne to nejde
wirgi no škoda ani mne to nejde
12lanterns Zrejme máte sraršie verzie microsoft officu... bohuzial v starších verziách sa nedali použiť niektoré zložitejšie vzorce
Jana1303 ...nejde mi to otvoriť?????
rubiki navrhujem doplniť aj výpočet miezd
janc1c1 zdravim
daco som zachitil ze pre rok 2013 su zmeny v niektorych stlpcoch, mate to aktualne? dik
Kabaka123 kto má win xp, nech si nainštaluje compatibility pack

https://www.microsoft.com/sk-sk/down...ails.aspx?id=3
landini peňažný denník po novom náhodou nemáte?
elikuk Je to fakt skvelé, len mi to vyhadzuje chybu !0, akonáhle začne pridávať záznami :-(
sandraveselovska Perfektne dakujeme za zdielanie, samozrejme časom si vie každý upraviť súbor podla potreby a zmien ale ďakujeme za zdielanie!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pakrako je offline (nepripojený) Pakrako

    dôchodca, samouk v Exceli Pakrako
    Pokúsim sa upraviť-skultúrniť súbor JU a dať ju späť do tejto rubriky.

    Harka je offline (nepripojený) Harka

    Harka
    Je to skvelé, vaša práca nám mnohým pomohla. A to že to chcete ešte zlepšiť je moc fajn, ďakujem sa všetok Váš čas. Chcel by som sa však spýtať pretože som si neni niečím istý. Nie je v peňažnom denníku zle nastavený vzorec tam skoro úplne v pravo - v kategorii kontrolný rozdiel, v oboch tých stlpcoch - Príjmy aj výdaje? Tak napríklad pre príjmy je nastavený vzorec: =J6+M6+P6-R6-AE6 , a nerozumiem prečo má byť stlpec R a aj AE odpočítavaný. Hlavne to eRko si myslím že by sa malo skôr pripočítavať. A vo vzorci pre Výdaje =K7+N7+Q7-X7-AM7 a tam tiež je mi tiež čudné že prečo sa X a AM majú odpočítavať
    Naposledy upravil Harka : 06.08.16 at 10:52

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.