Zavrieť

Porady

Aký program pre podvojné účtovanie????

Potrebujem poradiť, mám jednoosobovú sro a potrebujem jednoduchý software pre podvojne účtovanie, tvorbu faktúr a vedenie pokladne. Čo mi poradíte???
vopred ďakujem za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    lenka.dufekova Pozri príspevok
    .... a nerozumiem tvrdeniu že je to úžasný nepomer v neprospech vystavenej faktúry..... prosím o vysvetlenie, aký nepomer, k čomu??
    vysvetlím - za vystavenie jednej faktúry zaplatím 0,24 €. Podľa mňa je to prehnaná cena. Prečo?
    Zoberme si také podvojné účtovníctvo od MRP - zakúpenie stojí necelých 133 €, ďalšie roky update zlomok tejto ceny.
    Za 133 € si môžem v humanet-e vystaviť 555 faktúr (=133:0,24), čo predstavuje 46 vystavených faktúr za mesiac - čo je nedostačujúci počet.
    A v ďalšom roku je tento pomer ešte horší. Takže len za vystavené faktúry zaplatím viac, ako za celý účtovný program; a pritom nedisponujem ani so svojimi dátami, za ktoré zodpovedám v prvom rade ja (rozumej - načo sú mi samotné dáta, keď k nemu nemám systém)...
    sanca pozerala som si cenník na podvojné účtovníctvo od MRP, no 133 Eur som tam nevidela. Môžem poprosiť o link? Za takú cenu by som si ho aj ja zakúpila. Ďakujem

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    a navyše dáta nemáš u seba doma, ale v Humanete, ak sa mýlim, opravte ma

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Každý poradí to, čo sám používa.
    Odporúčam stiahnuť demo-verzie, zistíš, čo ti najviac vyhovuje.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    lenka.dufekova Pozri príspevok
    Dobrý deň, ja by som vám doporučila Humanet. Je to výborné on-line riešenie. Jedna kompletne spracovaná mzda mesačne vás vyjde na 0,66€ s DPH. Jedna vystavená faktúra vás vyjde 0,240 s DPH. Je to kvalitné riešenie s veľmi výhodnou cenou. Samozrejme si ho môžete aj zdarma vyskúšať na www.humanet.sk
    Fíha, to je veľmi pokrokový softvér, na svojej stránke uvádzajú:

    Hoci sa ešte len začína predávať Windows 8, ekonomický program Humanet je už dnes pripravený pre Windows 9



    asi majú v Seattle svojich špiónov

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    lenka.dufekova Pozri príspevok
    ...Je to výborné on-line riešenie. Jedna kompletne spracovaná mzda mesačne vás vyjde na 0,66€ s DPH. Jedna vystavená faktúra vás vyjde 0,240 s DPH....
    ... si dovolím tvrdiť, že je to úžasný nepomer v neprospech vystavenej faktúry !

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    lenka.dufekova Pozri príspevok
    áno, dáta sú uložené v profesionálne zabezpečenom dátovom centre, takže ich už nikdy neohrozí ukradnutý, stratený alebo pokazený počítač. Kto si chce dáta stiahnuť k sebe, má samozrejme aj túto možnosť.
    majú to lepšie zabezpečené ako min. obrany usa? bo aj tým dokázali vykuchať data

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    srska Pozri príspevok
    majú to lepšie zabezpečené ako min. obrany usa? bo aj tým dokázali vykuchať data
    No u nás stačí raz nezaplatiť za internet a odpoja ťa v najnevhodnejšom čase pre teba. Potom vysvetľuj prečo si nepodal načas daňové priznanie.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    marjankaj Pozri príspevok
    No u nás stačí raz nezaplatiť za internet a odpoja ťa v najnevhodnejšom čase pre teba. Potom vysvetľuj prečo si nepodal načas daňové priznanie.
    poisti sa - kúp si od mobilného operátora

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.