Zavrieť

Porady

Gašparovič je dobrý prezident hlavy štátu?

Anketa: Gašparovič je dobrý prezident hlavy štátu?

Počet hlasujúcich
20. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Jednoznačne áno, lepšieho sme si zvoliť ani nemohli.

    1 5.00%
  • Asi áno, je to typický Slovák.

    1 5.00%
  • Asi nie, mohli sme si lepšie vybrať.

    1 5.00%
  • Je to hotová katastrofa. Však nevie ani jednu rozumnú zmysluplnú vetu vysloviť.

    17 85.00%




Usporiadat
Téma je uzavretá.
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Bastian Pozri príspevok

Petra Nová prečo zatváraš moje témy?


Vyjadruj sa presne, Bastian! Koľko tvojich tém som zatvorila? Žiadnu, pretože jeden klik v jednej téme nestačí. Chceš vedieť prečo som dala klik na vyriešené? Jednoduché! Tvoju tému považujem za nadmieru hlúpu, rovnako ako otázku v nadpise. Ozaj si presvedčený o tom, že tvoje témy sú výnimočné a preto nikto na ne nemôže siahnuť?

Každý vie, že Gašparovič zotrvá vo svojom úrade do konca volebného obdobia. Viac prezidentom nebude. Na tom nič nezmenia takéto témy. Ani nevyriešia. Sú dobré akurát na to, aby sa frustrovaní, "menejcenní nadľudia" ešte dva roky ventilovali na politikovi pred dôchodkom, aby si na jeho úkor uľavili, aby si zanadávali a každým jedným posmeškom si dokázali, že sú niečo viac , poniektorí aj to, že sú elita národa. Taký "prezidentík" v prezentácii ich nadradenosti je vhodným fackovacím panákom.

Táto téma je nielen hlúpa, ale v naznačenom aj tragikomická. Preto som s pokojom dala klik za jej uzavretie. A čo sa ti, Bastian, nepáči na mojej voľbe zo štyroch anketových otázok? Podľa teba som zvolila nesprávnu? Tak napíš, ktorá by bola tá akurátna?

P.S. Som prispôsobivá. Aká téma, aké anketové otázky - taká odpoveď!
Naposledy upravil Petra Nová : 14.11.12 at 11:23
8 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dajme tomu ze ani americky kandidat Romney sa nevyznamenal tym ked sa pytal preco sa v lietadle nedaju otvarat okna,alebo tym ze polovicu americanov oznacil za prizivnikov a to kompetencie prezidenta v statoch su neporovnatelne vyssie od toho nasho./este ze nebol zvoleny/
1 0
Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
Zadávateľ témy si želá, aby sme všetci v ankete odpovedali tak, ako to on chce. Demokrat ako vyšitý.
2 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Petra Nová Pozri príspevok
Vyjadruj sa presne, Bastian! Koľko tvojich tém som zatvorila? Žiadnu, pretože jeden klik v jednej téme nestačí.
Tých tém (kde si sa pričinila s ďalšími dvoma o uzatvorenie) je viac, ale napríklad túto:
http://www.porada.sk/t61259-p19-prec...tnavatela.html


Petra Nová Pozri príspevok
Chceš vedieť prečo som dala klik na vyriešené? Jednoduché! Tvoju tému považujem za nadmieru hlúpu, rovnako ako otázku v nadpise.
Ešte raz zopakujem, tú vetu vyslovil sám pán prezident. Sám sa má za prezidenta hlavy štátu .

Petra Nová Pozri príspevok
Ozaj si presvedčený o tom, že tvoje témy sú výnimočné a preto nikto na ne nemôže siahnuť?
Zatvárať témy to mi niečo pripomína... podobné niečo tu už bolo.

Petra Nová Pozri príspevok
Každý vie, že Gašparovič zotrvá vo svojom úrade do konca volebného obdobia. Viac prezidentom nebude. Na tom nič nezmenia takéto hlúpe témy. Ani nevyriešia. Sú dobré akurát na to, aby sa frustrovaní, "menejcenní nadľudia" ešte dva roky ventilovali na politikovi pred dôchodkom, aby si na jeho úkor uľavili, aby si zanadávali a každým jedným posmeškom si dokázali, že sú niečo viac , poniektorí aj to, že sú elita národa. Taký "prezidentík" v prezentácii ich nadradenosti je vhodným fackovacím panákom.
Tému som založil, lebo som zvedavý, čo mi napíšu ľudia ako si ty. A keby som sa ja správal neviem ako hlúpo, tak to nebude také hrozné. Zato prezident by mal mať vystupovanie na úrovni. On predsa reprezentuje Slovensko.

Petra Nová Pozri príspevok
Táto téma je nielen hlúpa, ale v naznačenom aj tragikomická. Preto som s pokojom dala klik za jej uzavretie. A čo sa ti, Bastian, nepáči na mojej voľbe zo štyroch anketových otázok? Podľa teba som zvolila nesprávnu? Tak napíš, ktorá by bola tá akurátna?
P.S. Som prispôsobivá. Aká téma, aké anketové otázky - taká odpoveď!
Súhlasím. To máš pravdu, že pohľad na Gašparoviča vyvoláva v človeku také zmiešané pocity.

Čo sa týka tvojej otázky, resp. tvojej voľbe v ankete, tak ti poviem toľko. Ja som povedal, prečo si o ňom myslím svoje. Napísal som pod sebou zoradené fakty, prečo si myslím, že by nemal byť prezidentom.

Budeš mať TY toľko odvahy, aby si konečne nazbierala sily na odpoveď?
Ak áno, tak odpovedz - PREČO SI MYSLÍŠ, ŽE JE GAŠPAROVIČ DOBRÝM PREZIDENTOM?
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať