Zavrieť

Porady

Má niekto skúsenosti s užívaním lieku ISOPRINOSINE?

Moja imunologička mi predpísala tento liek na posilnenie imunity, keďže robím v škôlke a veľmi často som chorá. Lenže odkedy užívam ISOPRINOSINE, cca. druhý mesiac, som chorá ustavične. Je to možné? Alebo je to normálna reakcia a zlepšenie nastupuje až po dlhšom užívaní lieku? Počula som veľa pozitívnych ohlasov na tento liek...Ak máte akúkoľvek skúsenosť, píšte. Ďakujem!
Usporiadat
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Možno Tvoje zdravotné problémy nevyplývajú z toho,že pracuješ v školke,ved už 10 dni je školka zavretá...

O IMUNITE by sa dalo veľa rozprávať no vypichnem len jeden FAKT a síce ,že 90 % ľudskej imunity pochádza

z procesov, ktoré prebiehajú v ČREVÁCH.

Začal by som komplexným vyšetrením zdr. stavu /všestranné vyšetrenie krvi/

potom dodržiavaním životosprávy ,( chudokrvnosť a podváha škodí imunite, hlavne u žien), a odpočinkom.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bdiuci bdiuci

bdiuci je offline (nepripojený) bdiuci

Indeed Pozri príspevok
Možno Tvoje zdravotné problémy nevyplývajú z toho,že pracuješ v školke,ved už 10 dni je školka zavretá...

O IMUNITE by sa dalo veľa rozprávať no vypichnem len jeden FAKT a síce ,že 90 % ľudskej imunity pochádza

z procesov, ktoré prebiehajú v ČREVÁCH.

Začal by som komplexným vyšetrením zdr. stavu /všestranné vyšetrenie krvi/

potom dodržiavaním životosprávy ,( chudokrvnosť a podváha škodí imunite, hlavne u žien), a odpočinkom.
V škôlke pracujem už viac ako rok, kým som tam nerobila, bola som zdravá, max.som ochorela raz do roka. Myslela som si, že postupom času sa moja imunita posilní,ale nestalo sa tak. Bola som na kompletnom vyšetrení krvi a všetky výsledky mám dobré. Akurát mám alergiu na roztoče, vzdušnú plieseň a na obilniny. A aj napriek tomu som stále chorá. No a odkedy užívam isoprinosine, som na tom ešte horšie...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Nešpecifikuješ čo to znamená konkrétne ,že "si chorá"

ak máš na mysli nachladenie,teda choroby a zápaly horných dychacích ciest,potom treba skor potlačať citlivosť na alergény

Poraď sa so svojim lekarom o vhodnosti užívania prípravku CEZERA proti alergickým reakciam.
0 0
bdiuci bdiuci

bdiuci je offline (nepripojený) bdiuci

Pod pojmom chorá mám na mysli ochoronenie dýchacích ciest, bolesť hrdla, nádchu,...Keďže mám alergiu na obilniny, alergické reakcie sa prejavujú v období od mája do konca júna, zhruba. Myslím si že tento môj stav nesúvisí s alergiou. Hádam sa to postupom času zlepší, iba som bola zvedavá na názory iných na liek ISOPRINOSINE.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

neuvažovala si o posilnení imunity nejak viac prírodne...ked ti chémia robí patáliu ....napríklad aj zázvorom....
http://www.mamaaja.sk/zdravie/zdravi...-celej-rodiny/

kuk aj tu.... http://www.porada.sk/t84209-imunita.html
Naposledy upravil lujza.j : 28.12.12 at 17:07
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bdiuci Pozri príspevok
V škôlke pracujem už viac ako rok, kým som tam nerobila, bola som zdravá, max.som ochorela raz do roka. Myslela som si, že postupom času sa moja imunita posilní,ale nestalo sa tak. Bola som na kompletnom vyšetrení krvi a všetky výsledky mám dobré. Akurát mám alergiu na roztoče, vzdušnú plieseň a na obilniny. A aj napriek tomu som stále chorá. No a odkedy užívam isoprinosine, som na tom ešte horšie...
Ja ťa chápem, indeed ti neradil zle, a ja sa ťa ešte na dôvažok spýtam, či sa niekto pri vyšetrovaní zaujímal, či nemáš náhodou celiakiu. Tam sú niekedy veľmi skryté príznaky, a neliečená dokáže narobiť veľa škody, črevá=imunita.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

V zime sú potrebné vysoké dávky vitamínu C a D.
Máme tu výbornú tému, možno ťa v nej niečo osloví. Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie
1 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja som kedysi veľmi dávno po skončení materských nastúpila pracovať do jasličiek. Presne ako píšeš, dvakrát v mesiaci nádcha...bez kvapiek do nosa som ani nevedela dýchať. Stačilo zmeniť zamestnanie a bol na roky pokoj. Brala som kadečo na imunitu,ale s týmto liekom nemám skúsenosť. Potom sa mi nádchy vrátili znova, najlepšie sa mi osvedčilo chodiť pravidelne do sauny, dávať si robiť reflexnú masáž chodidiel a cvičiť 5 tibeťanov. Po čase som zlikvidovala choroby.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja pijem na lačno cca. mesiac šťavu z jedného citrona, síce pre iný účel, ale skús...je to nejaká porcia C-čka
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ak je sa tu jedná o učiteľku v škôlke, ešte ma napadli črevné parazity, ináč v podstate súhlasím s INDEEDom... aj základom vstrebávania vitamínov, živín je v podstate tenké črevo.
na vyčistenie by si mohla skúsiť PSYLIUM, je to prášok, ktorý naboptnáva až na gel a ten zachytáva toxické látky v tráviacom trakte, ktoré viaže na seba, a následne idú von z tela...
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

ja by som len v dobrom ... (a veru pred rokmi by som napísala, že zázrak - a to nie som stúpencom farma firiem!!)
Ale u nás - v súvislosti s imunitou a vírusovými ochoreniami - napr taký herpes.
samozrejme, som laik - treba sa poradiť s lekárom - a tiež každý môže mať inú reakciu..
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Katy a R Pozri príspevok
ja by som len v dobrom ... (a veru pred rokmi by som napísala, že zázrak - a to nie som stúpencom farma firiem!!)
Ale u nás - v súvislosti s imunitou a vírusovými ochoreniami - napr taký herpes.
samozrejme, som laik - treba sa poradiť s lekárom - a tiež každý môže mať inú reakciu..
ja som tiež tu na porade propagoval nejaké prirodne liečivé pripravky a koťuhy moderátorské tieto moje snahy všemožne tlmili a užitočné linky presmerovavali na blbosti a do stratena... HANBA !!!
Ja som propagoval pripravok a učinky prípravku, nie svoj osobný profit, ak by mi išlo o moj nejaký profit,tak by som nabádal
tým sposobom,že tu je moje zákaznicke číslo a chodte si niečo nakúpiť na mňa ..
VIDEL odo mňa niekto také dačo ?? NIKDY .

Ono niekedy kto zneužíva svoje postavenie v tej chvíli ,može byť odmenený aj takýmto nejakým sposobom

CITUJEM: "...a v tej chvíli prešlo Náamanovo malomocenstvo,na prorokovho služiaceho Gehaziho a zostalo na ňom, a na všetkých členoch jeho domacnosti, po všetky dni ich života."

Čo sposobilo LAKOMSTVO !

A práve ZÁVISŤ spolu s NEDOPRAJNOSŤOU a LAKOMSTVOM bránia ľuďom aby na šli liek ktorým by im polepšilo...

Uvedomte si,že či kupite nejaký prípravok, alebo vitamín, alebo čokoľvek,vždy je za tým niekto,kto fantasticky zarobí..

A keď Vám nevadí,že na Vás zarobila Jednota,TESCO,Dr.Max, či ktokoľvek iný, z akého dovodu ste skalopevne rozhodnutí,že
si nekupite NIČ od firmy XX a od firmy XY lebo nechcete podporovať tieto firmy a nechcete aby zarobili ..

Aké plytké, úbohé a primitívne zmýšĺanie!
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Indeed Pozri príspevok
ja som tiež tu na porade propagoval nejaké prirodne liečivé pripravky a koťuhy moderátorské tieto moje snahy všemožne tlmili a užitočné linky presmerovavali na blbosti a do stratena... HANBA !!!
Ja som propagoval pripravok a učinky prípravku, nie svoj osobný profit, ak by mi išlo o moj nejaký profit,tak by som nabádal
tým sposobom,že tu je moje zákaznicke číslo a chodte si niečo nakúpiť na mňa ..
VIDEL odo mňa niekto také dačo ?? NIKDY .

Ono niekedy kto zneužíva svoje postavenie v tej chvíli ,može byť odmenený aj takýmto nejakým sposobom

CITUJEM: "...a v tej chvíli prešlo Náamanovo malomocenstvo,na prorokovho služiaceho Gehaziho a zostalo na ňom, a na všetkých členoch jeho domacnosti, po všetky dni ich života."

Čo sposobilo LAKOMSTVO !

A práve ZÁVISŤ spolu s NEDOPRAJNOSŤOU a LAKOMSTVOM bránia ľuďom aby na šli liek ktorým by im polepšilo...

Uvedomte si,že či kupite nejaký prípravok, alebo vitamín, alebo čokoľvek,vždy je za tým niekto,kto fantasticky zarobí..

A keď Vám nevadí,že na Vás zarobila Jednota,TESCO,Dr.Max, či ktokoľvek iný, z akého dovodu ste skalopevne rozhodnutí,že
si nekupite NIČ od firmy XX a od firmy XY lebo nechcete podporovať tieto firmy a nechcete aby zarobili ..

Aké plytké, úbohé a primitívne zmýšĺanie!
No ja teda Indy nechapem, ze preco ty, taky mudry, rozhladeny, scitany a inteligentny sa s nami ubohymi primitivcami zahadzujes.

A teraz k teme - ano som primitiv, lebo ja radsej ovocie, zeleninu a caje ako tabletky ... a nehanbim sa za to
0 0
bdiuci bdiuci

bdiuci je offline (nepripojený) bdiuci

Neviem o tom že by som mala celiakiu. No, ak to pôjde aj naďalej takto, určite pôjdem aj na ďalšie vyšetrenia.
0 0
bdiuci bdiuci

bdiuci je offline (nepripojený) bdiuci

DanielaSĽ Pozri príspevok
Ja som kedysi veľmi dávno po skončení materských nastúpila pracovať do jasličiek. Presne ako píšeš, dvakrát v mesiaci nádcha...bez kvapiek do nosa som ani nevedela dýchať. Stačilo zmeniť zamestnanie a bol na roky pokoj. Brala som kadečo na imunitu,ale s týmto liekom nemám skúsenosť. Potom sa mi nádchy vrátili znova, najlepšie sa mi osvedčilo chodiť pravidelne do sauny, dávať si robiť reflexnú masáž chodidiel a cvičiť 5 tibeťanov. Po čase som zlikvidovala choroby.
Obdivujem ťa že si to dokázala. A bez chemikálii. O to sa snažím i ja, len musím nájsť najlepšiu metódu. :-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bdiuci Pozri príspevok
Obdivujem ťa že si to dokázala. A bez chemikálii. O to sa snažím i ja, len musím nájsť najlepšiu metódu. :-)
....ale určite to nebolo zo dňa na deň....
ja som v septembri do svojho pitného režimu zaradila 1l zeleného čaju denne.....žiadny špeciálny dôvod som nemala, ale viem že je to do plusu
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

1Dara Pozri príspevok
No ja teda Indy nechapem, ze preco ty, taky mudry, rozhladeny, scitany a inteligentny sa s nami ubohymi primitivcami zahadzujes.

A teraz k teme - ano som primitiv, lebo ja radsej ovocie, zeleninu a caje ako tabletky ... a nehanbim sa za to
Ja kritizujem určitý DUŠEVNÝ POSTOJ, nie konzumaciu toho alebo tamtoho..

Mám osobnú skusenosť z minulosti,že na Slovensku skrachovalo niekoľko sľubných projektov, len skrz nedoprajnosť a závisť,
lebo všetky potencialne benefity boli prehlušené uvažovaním : "však on na mne zarobí ak si teraz od neho niečo kupim"
, možno by aj zarobil , keby si niečo kupilo ešte ďalších 10 ľudí a možno by to bolo aj nejakých 5 eur za celý mesiac..
ale to sme už asi mimo témy...
niektoré projekty sľubne bežia a su pevne zastabilizované, avšak ja som len zákazníkom a nemám v nich zaangažovaných
toĺko ľudí,koĺko by bolo žiaduce
ale NECH , každému je dobre tam kde je a nech tam zostane...
A k tej konzumácii ovocia a zeleniny viete koľko jablk potrebujete zjesť aby ste dodali telu napr. 200mg vitaminu C ?
Poviem,že papriky je to oveľa menej..
Jednoducho uživanie vitamínových prípravkov je TREND , nakoľko dnešná strava NEMÁ takú vyživnu hodnotu aku mala strava pred 50 rokmi.
Ale ked nechcete ja nič nikomu nenukam...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Mne sa zdá že berieš už toľko liekov a proti všelijakým chorobám že si jednoducho rezistentná na všetky umelé vitamíny a živíš len doktorku a lekárne svojimi peniazmi.

Čo takto to skúsiť bez doktorov a bez liekov? Teraz v zime žiadne citróny,pomaranče, mandarínky - tie pomáhajú černochom, pre nás sú zbytočné. Nájdi si v blízkej dedine babku (ani rómovia sa nevylučujú) čo ti predajú z pivnice zemiaky, červenú cviklu, kyslú kapustu, mrkvu, chren, topinambury, cibuľu, cesnak, suchú fazuľu ....čo majú nasušené šípky, lipu, žihľavu. V špajzi kopec zaváranín a v mrazáku zajaca.

Na jar začni kupovať potraviny tak ako dozrievajú v záhradách v našom zemepisnom pásme: od marca pažítka, reďkovka, zelený šalát, pokračuješ ríbezľami, jahodami, čerešňami, hráškom, v lete: fazuľkou, paradajkami, uhorkami, tekvicami, na jeseň zemiakmi, mrkvou, zelerom, slivky, hrušky, a končíš v októbri: fazuľou, hroznom, jablkami a pokračuješ vyššie uvedenou zimou: kyslá kapusta, atď ......

Nič nekupuj v hyperbordeli a do 2 rokov sa naštartuješ na naše potraviny v našich podmienkach aj bez liekov.

Ešte zareagujem na Indeed a jeho 200 mg vitamínu C v jablkách: strava má byť pestrá, nepočítaj ho len v jablkách, nájdeš ho aj v segedínskom guláši z kyslej kapusty, nájdeš ho aj v šaláte z červenej repy. Ale okrem vitamínu C a iných stopových prvkoch tam nenájdeš éčka, na likvidáciu ktorých potrebuje náš organizmus napríklad veeľmi veľa vitamínu C.

Žijeme vo veľmi šťastnom pásme, máme všetky predpoklady k pestovaniu zdravých potravín ale si to uľahčujeme a radšej dávame aj deťom od útleho detstva tabletky a potraviny z dovozu. Chcela by som vidieť napríklad černocha ako si myslí že z kyslej kapusty zo Slovenska bude zdravý ......
Naposledy upravil hubatá : 29.12.12 at 10:34
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Indy, veď skús ponúknuť tak, aby moderátor nezmazal, rada sa poučím, bo dva dni sa peroxidom liečim Peroxid vodíku - využití vnitřně
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

lebo aj na Internete samom by sa mala dodržiavať určitá etiketa,

a v žiadnom prípade by sa nemalo stavať to,že cez ten istý link sa prekliknete na 2 rozne stránky (!!!!!!!)

v závislosti od toho či na ten link kliknete z www.porada.sk alebo z nejakej inej stránky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať