Zavrieť

Porady

program na ukladanie hesiel

Chcel by som sa poradiť, potreboval by som program ktorý mi v počitači bude ukladať hesla a konkretné potrebuem len Facebook v prehliadači Chrome, mohol by mi niekto v teto oblasti poradiť ktorý program je na to vhodný ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..

    ..každý prehliadač ukladá heslá vo svojom počítači, teda tam, kde je nainštalovaný-a zistí len tvoje heslá...tak priateľkino heslo nájdeš v jej počítači-ak ti to dovolí a bude súhlasiť,aby si ho vedel...
    Charon V správcovi hesiel pre konkrétny prehliadač. Je tam aj funkcia na odrytie hesla.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Dobre tomu rozumiem? Chceš "odchytiť" priateľkine heslo do FB keď sa prihlasuje cez Tvoj počítač na svoj účet bez toho aby o tom vedela ( bez potvrdenia)? Tak v tom prípade (až na to, ak to nie je ilegálne, tak je to minimálne nemorálne a ak na to príde tak budeš mať čo vysvetľovať ak Ti dá tú možnosť) sa nejedná o správcu hesiel, ale o keylogger...

    Pozn. Ja používam Lastpass (správcu hesiel) a ním uložené heslá sa uchovávajú ako v počítači, tak aj na ich stránke, v ich databáze zaheslované (kryptované) silným algoritmom a dlhým kľúčom a tým pádom mám prístup k heslám z každého PC kde mám nainštalovanú aplikáciu. Ale ... (poznámka pre crazyboy7777) vždy požaduje potvrdenie uloženia hesla.
    misoft A stačí ti vedieť len jedno heslo - ostatne sa odkryju, keď zadáš to prvé - hlavné.
    misoft A s tou "nemorálnosťou" dotyčného súhlasím - veď je to zásah do cudzieho súkromia. Až sa to jeho priateľka dozvie - tak má kopačky a "kopačky".

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    crazyboy7777 Pozri príspevok
    Chcel by som sa poradiť, potreboval by som program ktorý mi v počitači bude ukladať hesla a konkretné potrebuem len Facebook v prehliadači Chrome, mohol by mi niekto v teto oblasti poradiť ktorý program je na to vhodný ?
    ...nejaký prehliadač už používaš ????

    Nuž ak hej , tak potom by si vedel a nepýtal sa .

    Nuž ak nie , tak viď

    http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest

    Zvyšok je o vyskúšaní....

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    ... je to trochu zložitejšie ako si myslíš...
    ak máš veľa hesiel, karty piny atď.... používam aurora password manager
    - ak vidíš na obrazovke bodky a chceš ich rozlúštiť je na to program, ktorý ti ich odkryje, teraz spamäti si ho nepamätám...
    - ak chceš zistiť nejaké heslo, ktoré nevieš a nevidíš ani bodky a história aj cookies sú vymazané, to je už iná debata...

    program na ukladanie hesiel

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.