Zavrieť

Porady

Problémy s BAZOS.SK, vymazávajú bezdovodne inzeráty

Dobrý deň prajem,
mám problémy s BAZOS.SK.

Predávam veci cez ich portál. Jedná sa o ženské šperky. Posledný čas, cca mesiac vymazávajú moje inzeráty, uplne bezdovodne!

ani emailovú notifikáciu od nich nedostanem, proste nič. Na moj email ani neodpovedajú.

každý svoj inzerát TOPUJEM cez mobil, čo mi stojí 1,60eu. za jeden deň míňam na to min. 4,80 eu. podstate ich inzertny server z toho žije.

mám podozrenie že niekto z ich admin predáva tie isté veci podstate drahšie, lebo podobné inzeráty tam je kopa, ale ja som bol lacnejší....

čo by som mohol spraviť ? už som za to zaplatil vela...
proste oni možu všetko, aj keď som zaplatil ??

ďakujem za odpoveď...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Samael77
Dostal som odpoved a trulko poslal-vratil spat kod na topovanie, dal som znova inzerat, natopoval a za pol hodinu zas zmazal ... Tu je znenie inzeratu :
*Kupim mobil BLACKBERRY - Dopyt
Mam zaujem o kupu nejakeho BlackBerry 9350, 9360, 9370, 9790, 9220, 9320.
Mam zaujem len o nezniceny, neposkodeny telefon. O iny nemam zaujem. Musi byt neblokovany alebo na Telekom (T-Mobile), prislusenstvo nepotrebujem. Len osobne v Ba.*
Nechapem, kde je porusenie pravidiel, to nemozem dat inzerat, ze chcem kupit telefon z uvedenych modelov ??? Pozeram rozne fora a je toho viacej, co sa deju taketo ...
Ten inzerát vyzerá, ako keby ho dával obchodník s mobilmi. Asi to bol dôvod, že ti ho zmazali - mysleli si, že ide o komerčný inzerát.

A ešte píšeš, že si tam mal 4 inzeráty - ak všetky boli na mobily, tak čo sa čuduješ?
0 0
mcvlado mcvlado

mcvlado je offline (nepripojený) mcvlado

Zdravim vsetkych. Takze moja skusenost s bazosom je velmi podobna a zial musim povedat, ze bazoska ma pravdu. A nielenze ak vas niekto nahlasi, ale ak date na ich portal nieco s cim podnikaju oni (a nemusite to dat komercne, len sukromne ak vam nieco zostalo). A toho je vela:

http://najisto.centrum.cz/internetov...tejov/vrbatky/

Ako tu niekto pisal, likviduju konkurenciu a zial z nejakeho dovodu tam aj tak chodia vsetci a stale.

Len pre zaujimavost, odpovede, ktore som dostal ja (vzdy ten isty mail, ten isty clovek - David Kubjat - a rozne odpovede):

1. inzeráty jste vkládal do špatné sekce a to neustále
2. z důvodu porušovaní podmínek, několikrát jsme vám poslali email
3. protože jste nikdy nezadal email do inzerátu

na dalsiu perlu ako odpoved cakam....SOI a COI su statne firmy, ktore nikdy nic nespravia, ved ludia tam chodia do prace a nie pracovat...Cloveku je z toho az zle...
1 0
inhell445 inhell445

inhell445 je offline (nepripojený) inhell445

zdravim...
neviem jak vy, ale ja uz pomali zacnem mat olne zuby s bazos.sk
cez icb portal predavam veci uz X rokov... este jak som zil v cechach som predaval roky bezproblemov na bazos.cz... a jak som sa vratil na slovensku som pohode predaval asi dalsych par rokov... vzdy bezproblemov prebehlo vsetko...
ale teraz uz znicoho nic mk neustale vymazu moje inzeraty s vseliamymi p.....ni ze firmene inzercie, chybna kategoroa.. atd atd... alebo len tak bez udania dovodu...
minule mi dali tel.c. do blacklistu, a uz ani nemozem podavat inzeraty zo starym tel c. pricom s nicim som neporusil ziadnu podmienku...
a jak som ich spital ze kde zmyzli moje inzeraty... som dostal nejaku obrovsku P.....vinu za odpoved.... ze NIEKTO CEZ MOJE UDAJE DAL INZERAT NA NEVIEM.AKE AUTO.. A MNA BLOKKOVALI ZATO...
DNESKA CELY DEN SOM SEDEL pred pc a podaval inzeraty... asi 47ks som tam dal... podla p9dmienkach 50ks moze dat 1 uzivatel... potom jak som skocnil podavala aj priatelka svoje veci co chcela predat....
jak domoncila pozrel som moje inzeraty a z 47 mi ostalo tam 19... a ze preco???? to asi sami nevedia... ja pouzivam svoje udaje a priatelka tiez svoje... iny mail aj ine cislo... len na jednom pocitaci sme ich vlozili...
Uz som im pisal 100x ze co to ma byt... ci uz ich omrzelo ze predavam cez nich, ci mam ist radsej na inu stranku predavat svoje veci alebo co... bo toto uz neni normalne co oni robia...
Ale zaujimave je ze doteraz nikdy som snimi nemal problem... mam po sebe minimalne 6-700 uspesnych obchodoch a asi 100 co som kupil ja cez ich portal...
asi som z maloktorych ktory napise svoje tel.c do inzeratu.. ( co by mal byt v podmienkach) same vymyslene cisla.. same cinske smejdy tam predavaju e cigarety a vsetko mozne wcim porusia pravidla... a to NIKOMU NEVADI... ale tie moje inzeraty den co den musia zmazat.....
0 0
alycol alycol

alycol je offline (nepripojený) alycol

Dobry den.
Som taktiez "obet" inzertneho portalu www.bazos.sk. Kedze pokladam po komunikacii s adminom bazos za podvod a nastroj ako bez namahy ma prijst pan Smicka k peniazom. Vyhlasujem tymto antikampan BAZOSU a hladam vsetkych ludi ktory boli oklamany ich zaplateny inzerat bol vymazany bez udania dovodu alebo ako v mojom pripade "zle zaradeny". Hromadna zaloba bude liekom na nezakonne obohacovanie inzertneho portalu. Viem ze jednotlivo ludia neprisli o vela penazi avsak z principu sa mi nepaci a nesuhlasim s aroganciou jedneho z najvacsich inzertnych portalov. Admin vas zablokuje a ci uz chcete podat inzerat ktory je v sulade ci v rozpore s pravidlami nejde to. Kto ma taku moc ze moze rozhodovat co zverejni co nie ci vymaze ci necha a koho necha? Na zaklade coho robi selekciu? To su otazky ktore ma zujimaju. Tak tiez otazka vratenia penazi ktore su uhradene ale sluzba za ne nebola poskytnuta. Toto su veci ktore uz maju mat pravnu dohru. A nie je pravdou ze ked suhalsis s pravidlami (suhlas podmieneny uverejnenim) musis suhlasit aj s metodykou selekcie. Zbieram zoznam ludi ktory boli financne poskodeny a zaroven prosim ignorujte bazos, navrhnite kde inzerovat a bazos dostat z prvych priecok dole!!! kontakt : alycoltermo@gmail.com
Dakujem
1 0
reddwarf reddwarf

reddwarf je offline (nepripojený) reddwarf

Môžem potvrdiť to isté. Mal som niekoľko inzerátov, niektoré topované a zmazali mi ich bez jediného slova všetky. V minulosti som podobný problém s nimi už mal a nepredával som tam cca rok, minule som si dal tu námahu a inzeráty pridal, už tam nie je ani jeden. S bazošom týmto končím, viac odomňa neuvidia ani cent. Navyše bazar.sk ma ďaleko lepšiu mobilnú aplikáciu, správu inzerátov na webe (ktoré sa dajú aktivovať/deaktivovať podľa potreby a nie mazať a pridávať nanovo ako v stredoveku) a hlavne za celú dobu mi nezmazali ani jeden inzerát. Ide o čiste obohacovanie majiteľa ktorý ma pocit že je boh. NIKDY VIAC...
1 0
jozeforavsky jozeforavsky

jozeforavsky je offline (nepripojený) jozeforavsky

Neinzerujte na Bazoši - začnite ho ignorovat ako ja.
Majitel Smička sa na vás nabaluje - a pritom to je drzý človek.
Mne mazal inzeraty a to iste inzeroval Čech a neho nemazal.
Inzerujte na Bazar.sk a vžiadnom prípade netopujte inzeráry.
0 0
webik webik

webik je offline (nepripojený) webik

Bazoš je najväčší portál na inzeráty. Žiadny iný inzertný portál nemá taký dosah ako Bazoš. Takže ak niečo chcete predať, najlepšie a voľba je Bazoš. Ak niečo chcete predať, inzerujte na bazoši.

jozeforavsky - určite ste porušil niektoré z pravidiel.

Preto odporúčam pred pridaním inzerátu prejsť na stránku bazos.sk/podmienky.php, kde si pozorne prečítajte ich podmienky. Na ich stránke je napísané (Tento zákaz platí bez ohľadu na Topovanie.) Takže, to že niekto topuje inzerát, neznamená, že pre neho podmienky neplatia.

Zakázané je napríklad predávať tovar, ktorý kúpite za účelom ďalšieho predaja. Často krát tam vidím inzeráty na šperky alebo handry. Opakované inzeráty a firemnú inzerciu po celom portáli. Je pritom jasné, že ak chcem inzerovať firemné veci, má to isť do služieb. Tam sa platí, za každé pridanie inzerátu. Ale málokedy Vám z tade zmažú inzeráty.

Nemyslím si, že majiteľ je podvodník, drzí alebo čokoľvek podobné. Za pár rokov mi zmazali len jeden inzerát, napísal som im, pekne požiadal o dôvod, aby sa viac neopakoval, odpovedali mi a dali rovnaký počet kupónov, akými som inzerát topoval. Je to vždy o tom, ako sa človek správa, ako vystupuje. Zo skúsenosti viem, že Slováci majú problém do e-mailu napísať, Dobrý deň, Ďakujem, Dovidenia alebo akékoľvek podobné slušné veci. Našou špecialitou je písať o tom, aký je kto pokrytec, zlodej, drzý človek alebo niečo podobné.

btw: nie som žiadnym spôsobom spojený s bazošom, okrem toho, že tam sem tam inzerujem.
3 0
CCCCC CCCCC

CCCCC je offline (nepripojený) CCCCC

Tiez si myslim po skusenostiach s pouzivanim bazos.sk ze tento inzertny portal velmi upadol,je zastaraly, ma primitivne chyby pri pridavani inzeratov, robia si z inzerentov srandu neustalym mazanim inzeratov ktore neporusuju pravidla asi je admin psychicky naruseny inac si to neviem vysvetlit.
Na Slovensku mame ovela lepsi modernejsi / vymazana reklama/, ked porovnam kv
alitu komunikacie a starostlivost o klienta tak bazos je na obrovskom upadku a som si vsimol ze vela ludi ma podobne poznatky ako ja a preto viac neinzerujem na tomto primitivnom inzertnom portali.
Naposledy upravil arizona : 10.09.17 at 10:53
1 3

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať