Zavrieť

Porady

kradnu ucet na bazosi

predavam rozne veci cez bazos a jedneho dna mi niekto zmazal niekolko inzeratov., chcela som ich obnovit a bazos ziadal odo mna telefefon na ktory mi posle overovaci kluc, problem je v tom ze overovaci {mobilny} kluc mi neposlal bazos ale nejake cudzie cislo. Ked som si overovala to tel. cislo z ktoreho mi prisla sms tak bola k nemu uz poznamka ze je to podvod, kradne ucet na bazosi, mate s tym skusenosti? a co s tym?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Spojiť sa so správcom stránky Bazos.sk
    Kontakt
    Inzertný server www.bazos.sk vlastní a prevádzkuje fyzická osoba - Ing. Radim Smička (IČO: 65773551), Dubany 17, Kralice na Hané, 798 12, ČR. Server umožňuje kontakt medzi predávajúcimi a kupujúcimi.
    Pokiaľ máte nejaký problém s vkladaním alebo mazaním inzerátu, kontaktujte nás:

    Podpora: podpora@bazos.sk
    a tam zadať to FAKE číslo s popisom problému. Porada to nevyrieši - nie je správcom bazos.sk....

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    na bazoši mavam pravidelne inzeraty, ale ešte sa mi nič take nestalo. Zmazať inzerat nedokaže tretim osobam okrem zadavatela a admina nikto.
    Naposledy upravil duves : 06.11.16 at 13:07

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    My tvoj problem nevyriesime, zial.
    Spoj sa s adminom Bazosu,on bude vediet poradit.
    kopretinka 05.11.16 20:55 odstránil(a) z Porady

    kradnu ucet na bazosi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.