Zavrieť

Porady

Hyperzlava

Pozor vsetkym Hyperzlava skoncila.
Vytunelovali peniaze este od vianoc az do dnes.
Zakaznici nedostanu svoj zaplateny tovar ani sluzby a toboz vylet
A podnukatelia svoje peniaze za ponuknute sluzby , tovar
Usporiadat
peter_hornik peter_hornik

peter_hornik je offline (nepripojený) peter_hornik

Žabka 24 Pozri príspevok
Ja som si objednala tovar z tej stránky ešte minulý rok asi v novembri a doteraz nemám ani peniaze ani tovar, na maily mi neodpovedajú....
a ani ti neodpovedia, firma v krachu nemoze uprednostnovat niektorych veritelov pred ostatnymi.

takze, poucenie je kupovat kupony len u velkych hracov, ktori maju stabilitu na pripadne zatiahnutie krachu aj niektorych predajcov danych zliav a sami nekrachnu.
0 0
d0k d0k

d0k je offline (nepripojený) d0k

hmm... v TV spravach to povedali az dnes...
akoze... prvy a posledny krat som nakupil cez nich pred vyse rokom.. tovar som size dostal, ale celkovo kvalita a dodacia doba a ich komunikacia - nula bodov... napisal som aj na ich FB - nikoho to nezaujimalo...

Co je pre mna zahada: ako niekto moze cez zlavovy portal predavat? Ved ta logika je postavena uplne na hlavu - kupil som si mazas za 5 EUR (co je prijatelna a asi aj maximalna cena co som ochotny za mazas dat a vobec ma nezaujima ze ci je to zlava alebo nie). Maser nedostane ani tych 5EUR kedze ide zlavovemu portalu provizia. Aj ked som bol s masazou skopojny tak odvtedy ma tam nevideli pretoze som sa pytal ze aka by bola cena "bez kuponu" - 9EUR. A to plati o jedle, ubytovani a o vsetkom. Sakra, co je toto za podnikatelov, ktori si nevedia spravit reklamu samy na seba ?!? ..a potrebuju k tomu zlavovy portal....
0 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

je to proste dalsi predajny kanal, ktory je aktualne popularny. Maserov je mnoho a tak si kazdy hlada sposob ako svoje sluzby predat. A toto je jeden zo sposobov. A bohuzial dnes je uz skupina klientov co cakaju len na zlavy. Na masaz za normalnu cenu nepojdu, pockaju na zlavu. podobne pri restauracii, ubytovani atd
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať