Zavrieť

Porady

Webkamera vo win 7

Ahojte poraďaci potreboval by som poradiť neviem ako ovládať, alebo spustiť web kameru vo win7.
Keď ju zapojím ono ju to nainštaluje, nenaskočí tak ako v winXP. Ona ide v Skype. Proste v XP keď som ju otvoril tak kamera nabehla a snímala obraz bol na ploche. Ale v win7 to nemôžem (neviem) spustiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    pohľadaj v nainštalovaných programoch. ďalšou vecou môže byť aj to, že máš starý ovládač pre XP. odporučil by som ísť na stránky priamo výrobcu tej webkamery a podľa typu stiahnuť ovládače pre win7

    deane7 je offline (nepripojený) deane7

    deane7
    Ja som mal tiež kameru ktorú som používal v Win XP a pre win7 64-bit som už ovládač nenašiel, proste na staršiu kameru už na nový win ovládač nemusí byť.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pokiaľ nie je pre Win 7 - skúsiť pre Vistu - tie ovládače sú si niekedy podobné. Samozrejme, pred inštalovaním si urobiť bod obnovy pre prípad, že by to nefungovalo, tým bodom sa vráti stav pred nainštalovaním ovládača.
    Druhá možnosť: úplne odinštalovať kameru, fyzicky odpojiť (ak je USB), prečistiť registre, potom po spustení Win7 ju fyzicky zapojiť, Win 7 ju istotne detekuje a začne hľadať ovládače na nete.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.