Zavrieť

Porady

18 ročný syn-problemy

Ahojte, hladam rodičov, ktori maju či už úspešne, alebo neúspešne za sebou, alebo riešia problem so svojimi dospelými detmi. Moj syn je patologicky klamar, kradne nám doma peniaze. Je až neuveritelné ako inteligentne a rafinovane vie do oci povedat, .....ja? ja som nič nezobral....aj ked mu ukážete dokaz tak zatlčie všetko dokonale. Az máte pocit, ze vy ste ten "debil", ktorému to v hlave uz asi preskakuje a zacnete pochybovat o obvinení. Tieto pocity vedia pochopit, iba tí ktorí to zažili.
Nebudem viac opisovat a vysvetlovat, možno neskor, ak bude niekto ochotny vymenit si poznatky a riešenia v takychto situáciách, ktoré su BOHUZIAL tak časté, že je strasne tazke bojovat s týmto problemom.
Dakujem zatial....
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

alaya1
mariak1965
Ahoj,mám 29ročného syna,ktorý nám kradne peniaze,preto musíme pred ním zamykaťdvere do izieb. Toto robí už od svojich 12tich rokov .Vysvetlili sme mu to a chvilu si dal povedaŤ a neskôr to spravil znova.Má urobenú záhradnícku školu a chodí pomáhať manželovi do hory píliť drevo.Má polovičný invalidný dôchodok,pretože sa narodil s lahkou mozgovou dysfunkciou a navštevoval psychiatr.amb. a to doteraz a berie lieky na ukludneniea na spanie. Guru 21, chcela by som vediet ci sa u vasho syna nieco od tej doby ako ste sem pisali nieco zmenilo? nam nevie nikto poradit
odpoved asi nepride nakolko "Posledná návšteva 25.04.16 09:06".
Mozno jej pride notifikacia na mail /ak nema zrusenu/ ,ak bude mat zaujem,tak odpovie.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať