Zavrieť

Porady

Otvorenie súborov ktorých nie som správcom.

Zdravím potreboval by som pomôcť s otvorením súborou typu jpg a avi. Ked ich chcem otvoriť vypisuje mi že potrebujem povolenie správcu, a že mám zamietnutý prístup, a pritom je to v mojom počítači, len som časom preinštaloval windows a od tedy neviem otvoriť dané súbory. Mohol by mi niekto poradiť ako sa to dá otvoriť. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    multimeter je offline (nepripojený) multimeter

    venujem sa počítačom, meracej technike a technológiám ...viac multimeter
    mozes to skusit skopirovat na USB flashku a otvorit odtial
    najpravdepodobnejsie treba starym suborom prestavit prava, maju nastavene ze ich moze otvorit uzivatel co bol vytvoreny v tej predchadzajucen instalacii a ten je iny ako ty

    dalsie moznosti su:
    1. antivirus ti neumozni pristup
    2. mas pocitac napadnuty virusom
    tomikorci Nejde to skopírovať na USB, vkuse vypíše že nemáte povolenie od správcu. Vo vlastnostiach som zmenil vlastníka na seba, aj tak to nejde. Súbory nesvietia čiernou farbou ako ostatné ktoré sa dajú otvoriť ale majú zelenú farbu. Keď ich chcem otvoriť alebo prekopírovať, alebo zmazať, nejde to vkuse vypíše že potrebujem povolenie správcu. Neviem fakt čo mám robiť.
    tomikorci ako sa dajú prestaviť práva súboru, aby som ich vedel otvoriť aj ja a nie len predchádzajúci užívatel?

    Otvorenie súborov ktorých nie som správcom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.