Zavrieť

Porady

Otváranie témy v novom okne

Čo sa stalo?
Keď otváram hocijaké téma na porade, vždy mi ju otvorí v novom okne.
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Čím to je, čím to je? Veru, veru, dejú sa tu veci nevídané.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ak kliknem na príspevok,tak sa to otvorí normálne,ak na nadpis,tak v novom okne
1 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

stále som klikal na nadpis, a nikdy mi to neotváralo v novom okne
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Súhlasím - zblbla Porada. I mne to otvára v novom okne. Richard by to mal opraviť.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

stormcatcher
stále som klikal na nadpis, a nikdy mi to neotváralo v novom okne
no veď hej,mne to robí to isté,pred tým normálne a teraz poobede zrazu toto
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Vyskusala som,aj mne sa otvara v novom okne,asi dalsi zlepsovak.
Ja to vitam!!!!
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

hlavná vec, že keď kliknem na tú poondenú reklamu, tak mi zruší poradu
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

arizona
Vyskusala som,aj mne sa otvara v novom okne,asi dalsi zlepsovak.
Ja to vitam!!!!
čo je na tom dobré?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

arizona
Vyskusala som,aj mne sa otvara v novom okne,asi dalsi zlepsovak.
Ja to vitam!!!!
Jááááj kočka - nem dobré - klik na tému = okno, klik na tému = okno a odrazu máš v prehliadači 50 okien/kariet. Potom len zatvárať a zatvárať a zatvárať - nehľadiac na to, že čo nové okno/karta, to väčší nárok na pamäť.
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Je to zámerne. Teoreticky to nie je veľké vylepšenie a asi to je veľmi vec zvyku.
Matematicky, či stalčíte späť alebo zavriete okno, stále je to jeden klik.

Prehľad - vždy vychádzate z hlavnej stránke a tému máte na novej karte, dočítate zavriete kartu a viete kde ste skončili. Po starom sa vám načítali nové témy a nevedeli ste kde ste skončili a museli ste sa vracať stále na hlavnú stránku...

Uvidíme, mne to v určitých prípadoch vyhovuje a dostal som to aj ako návrh na vylepšenie od človeka čo sa použiteľnosťou stránok zaoberá.

Zvyk je zvyk, určite to nebude ľahké pre viacerých. Niektoré weby to tak však používajú.
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

neviem či je to výhoda, lebo keď prečítam tvoj príspevok, nechcem pokračovať, tak zavriem okno. lenže to predošlé okno ostalo mrtve a musí sa aj takznovu načítať
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Richard
Je to zámerne. Teoreticky to nie je veľké vylepšenie a asi to je veľmi vec zvyku.
Matematicky, či stalčíte späť alebo zavriete okno, stále je to jeden klik.

Prehľad - vždy vychádzate z hlavnej stránke a tému máte na novej karte, dočítate zavriete kartu a viete kde ste skončili. Po starom sa vám načítali nové témy a nevedeli ste kde ste skončili a museli ste sa vracať stále na hlavnú stránku...

Uvidíme, mne to v určitých prípadoch vyhovuje a dostal som to aj ako návrh na vylepšenie od človeka čo sa použiteľnosťou stránok zaoberá.

Zvyk je zvyk, určite to nebude ľahké pre viacerých. Niektoré weby to tak však používajú.
jééééééééžišmáááriasvatýjoozef...... ...
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

stormcatcher
neviem či je to výhoda, lebo keď prečítam tvoj príspevok, nechcem pokračovať, tak zavriem okno. lenže to predošlé okno ostalo mrtve a musí sa aj takznovu načítať
čiže nie jeden klik,ale dva.......úžasné,fakt
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Richard
Je to zámerne. Teoreticky to nie je veľké vylepšenie a asi to je veľmi vec zvyku.
Matematicky, či stalčíte späť alebo zavriete okno, stále je to jeden klik.

Prehľad - vždy vychádzate z hlavnej stránke a tému máte na novej karte, dočítate zavriete kartu a viete kde ste skončili. Po starom sa vám načítali nové témy a nevedeli ste kde ste skončili a museli ste sa vracať stále na hlavnú stránku...

Uvidíme, mne to v určitých prípadoch vyhovuje a dostal som to aj ako návrh na vylepšenie od človeka čo sa použiteľnosťou stránok zaoberá.

Zvyk je zvyk, určite to nebude ľahké pre viacerých. Niektoré weby to tak však používajú.
Riško - zavádzaš novoty, ktoré však nie sú dobré. Uvedom si, že každé otvorené okno v prehliadači zväčšuje nároky na pamäť. Okrem toho - ja používam vo FF FireGesture - ovládanie pomocou gesta - takže mne je jednoduchšie jedným pohybom myši sa vrátiť späť, ako myšou hľadať krížik a klikať...... Ak budem prezerať 50 tém = 50 otvorených okien a vyznaj sa potom, kde je ZAČIATOK!
Okrem toho, málo webov to používa.....(je to nepraktické a otravné.)
3 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

stormcatcher
arizona
Vyskusala som,aj mne sa otvara v novom okne,asi dalsi zlepsovak.
Ja to vitam!!!!
čo je na tom dobré?
Na co? Docitam temu, zavriem a basta. Zostava mi stale otvorene povodne okno kde pokracujem podla chuti...

Ale chapem, 100 ludi, sto chuti. Ja mam napr.aj prehliadac nastaveny tak, aby mi kliky na nove strany otvaral na novych kartach.
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

arizona
stormcatcher
arizona
Vyskusala som,aj mne sa otvara v novom okne,asi dalsi zlepsovak.
Ja to vitam!!!!
čo je na tom dobré?
Na co? Docitam temu, zavriem a basta. Zostava mi stale otvorene povodne okno kde pokracujem podla chuti...

Ale chapem, 100 ludi, sto chuti. Ja mam napr.aj prehliadac nastaveny tak, aby mi kliky na nove strany otvaral na novych kartach.
lenže keď zavriem to nové vyskočené okno,tak musím refrešnúť to pôvodné....predtým som len hore klikla na PORADA a jedným klikom som bola von z témy a zároveň na hlavnej stránke,ktorá sa zároveň refrešla.bolo to na JEDEN klik.toto je OTRAVNÉ,a ZDĹHAVÉ
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

kopretinka
arizona
stormcatcher
arizona
Vyskusala som,aj mne sa otvara v novom okne,asi dalsi zlepsovak.
Ja to vitam!!!!
čo je na tom dobré?
Na co? Docitam temu, zavriem a basta. Zostava mi stale otvorene povodne okno kde pokracujem podla chuti...

Ale chapem, 100 ludi, sto chuti. Ja mam napr.aj prehliadac nastaveny tak, aby mi kliky na nove strany otvaral na novych kartach.
lenže keď zavriem to nové vyskočené okno,tak musím refrešnúť to pôvodné....predtým som len hore klikla na PORADA a jedným klikom som bola von z témy a zároveň na hlavnej stránke,ktorá sa zároveň refrešla.bolo to na JEDEN klik.toto je OTRAVNÉ,a ZDĹHAVÉ
Ja nerefresujem, ved tu nie je zas 100 novych tem, pokym docitam jednu...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Dajme tomu cas, je to detail ktory sa lahko zmeni alebo dame moznost vypnutia. Ma to viac vyhod, napr. Ponechanie rozcitanej temy na karte. Ja na Google casto otvaram pravym tlacidlom do novej karty. Viac mi to vyhovuje.
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

arizona
Ja nerefresujem, ved tu nie je zas 100 novych tem, pokym docitam jednu...
to je jedno či hneď alebo o päť minút, ale musíš. Zaujímavé, že tu sa bojuje o nové okná, "že to nemusí fungovať pre reklamy". Už som písal aj v starej porade aj v novej, aj o niečo vyššie, ale nato ani Richard nereaguje, že keď kliknem na reklamu zruší poradu a musím sa preklikávať naspäť, alebo znovu otvoriť stránku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať