Zavrieť

Porady

Je mozne vymazat stare notifikacie?

Momentalne mam 1213 notifikacii - k comu je to dobre?
Aby som si nalistovala, ze v maji mi niekto pridal odkaz alebo, ze pred mesiacom mi niekto poslal SS?

Nemali by sa precitane (prekliknute) notifikacie aspon po nejakom tyzdni automaticky mazat?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Áno toto je v pláne spraviť, už čoskoro to aj bude.

    04.02.2014 - už je to plne funkčné
    Naposledy upravil Richard : 04.02.14 at 09:34
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik presli 2 mesiace a nic sa nezmenilo, momentalne mam 1500 notifikacii, notifikacie komentarov ku komentarov neobsahuju nazov temy ..... + v nastaveniach mi tiez stale svieti sledovane miniporady Porada2 - aj ked som zrusila clenstvo
    Richard ok pozri teraz
    Žabinka ja mám 10 strán notifikácií, kde nájdem možnosť vymazania starých notifikácií, nikde nič také nevidím..
    Richard automaticky sa mažú staršie ako 2 mesiace, dnes som to takto zapol. Ráno som mal 680 notifikácií teraz len 95. Tebe by sa to malo tiež výrazne znížiť. Ostáva teda len historia za posledne dva mesiace (neprecitane sa nemazu).
    avalik super uz len 291
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja chodim na Poradu niekolkokrat denne. Ale nechapem to ukazovanie notifikacii. Vzdy ked otvorim Poradu, ukazu sa mi akoze nove notifikacie,ale 90% su temy, ktore som uz davno videla a novy prispevok v nich nie je...
    Zatvorim Poradu a ked ju otvorim znovu, tak to iste...sice svietia notifikacie na cerveno,ale ziaden novy prispevok...
    Nie je to nejaka chyba?

    doplnenie: preco mi napr. ukazuje tuto temu stale v notifikaciach http://www.porada.sk/t220381-ako-ods...ml#post2453092 , ked som uz po upozorneni na nu dnes klikla snad 10 krat a nic nove tam nie je???
    Naposledy upravil arizona : 12.12.13 at 15:44

    Je mozne vymazat stare notifikacie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.