Zavrieť

Porady

Vymeriavací základ

Dohodárovi, DoPČ-starobný dôchodca som v mesačnom výkaze do SP uviedla vymeriavací základ 1600 EUR, zamestnanec odpracoval celý mesiac aká mala byť správna výška vymeriavacieho základu pre odvody do SP?
Usporiadat
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

1600 pre všetky fondy SP
0 0
s.Lenka s.Lenka

s.Lenka je offline (nepripojený) s.Lenka

dohodár mal takúto výšku skoro každý mesiac v r. 2013 a tento rok si požiadal o zvýšenie dôchodku. Pracovníčka SP mi vrátila ELDP s tým, že mam uvedené zlé vypočty VZ na odvodoch. Tak neviem, kde je chyba
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

s.Lenka
dohodár mal takúto výšku skoro každý mesiac v r. 2013 a tento rok si požiadal o zvýšenie dôchodku. Pracovníčka SP mi vrátila ELDP s tým, že mam uvedené zlé vypočty VZ na odvodoch. Tak neviem, kde je chyba
SP vychádza iba z údajov na mesačných výkazoch, popr. z Výkazu poistného a príspevkov....tam hľadaj chybu
0 0
s.Lenka s.Lenka

s.Lenka je offline (nepripojený) s.Lenka

Ale sumu 1600 vo VZ v odvodoch do SP som uviedla správne?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

s.Lenka
Ale sumu 1600 vo VZ v odvodoch do SP som uviedla správne?
áno, pokiaľ si stále vykazovala celý mesiac, resp. bol prihlásený na celý mesiac.....
0 0
s.Lenka s.Lenka

s.Lenka je offline (nepripojený) s.Lenka

ano bol prihlásený na celý mesiac a vo všetkych fondoch /len čo sa týka dôchodcu/ som dala sumu VZ 1600, prečo mi pracovníčka povedala že je zlý VZ..poprípade nesedí vyška s denným vymeriavacím základom
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

s.Lenka
ano bol prihlásený na celý mesiac a vo všetkych fondoch /len čo sa týka dôchodcu/ som dala sumu VZ 1600, prečo mi pracovníčka povedala že je zlý VZ..poprípade nesedí vyška s denným vymeriavacím základom
záhada.....
zajtra keď budeš v práci zadaj presné čísla.....hádam nájdeme škriatka
0 0
s.Lenka s.Lenka

s.Lenka je offline (nepripojený) s.Lenka

suma tých 1600 Eur vo VZ je v poriadku, v mesiacoch 8,9, som mu odviedla VZ zo sumy 2525( tam je ta vysoká suma VZ)..len teraz neviem aký VZ im mam za dané mesiace odviesť a opraviť to
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Má mesačnú odmenu alebo hodinovú stanovenú v dohode ?
0 0
s.Lenka s.Lenka

s.Lenka je offline (nepripojený) s.Lenka

mesačná odmena stanovená v dohode
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Tak prečo si mala v 8 a 9/2013 VZ 2525 Eur?
0 0
s.Lenka s.Lenka

s.Lenka je offline (nepripojený) s.Lenka

To mal dohodár-dôchodca výšku odmeny v tých mesiacoch a z tých súm som odviedla VZ do SP
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Pracuje ten Váš dohodár aj v inom zamestnaní ?
0 0
s.Lenka s.Lenka

s.Lenka je offline (nepripojený) s.Lenka

v mesiacoch 2,3 mal NP DoVP v inej organizácií, neviem akú mal odmenu...zvyšok roka pracoval u nás
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Pracoval na základe jednej dohody od 3/2013 do konca roka (pravidelný príjem)?
Alebo bolo tam viac dohôd ?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať