Zavrieť

Porady

Ako podpísať nové Vyhlásenie na zdanenie príjmov - 2014

Ako sa podpíše Vyhlásenie u zamestnancov ktorí ho už majú podpísané z predch. obdobia na starom tlačive?
Podpíše sa na prvej strane tam kde je aj dátum a podpis alebo len v tej tabuľke kde sa podpisuje, že nenastala zmena. Mám názory z viacerých strán. Jeden, že sa na novom tlačive podpisuje len prvá strana lebo ide o nové tlačivo a druhý že práve prvá strana už podpísaná nemá byť (keďže zamestnanec už raz Vyhlásenie podpísal) ale má sa podpísať len druhá strana (tam kde potvrdzuje že nenastali zmeny).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    J+K je offline (nepripojený) J+K

    J+K
    Podpíše sa na prvej strane. Všetci zamestnanci podpisujú pre tento rok nové vyhlásenie, stačí podpis na prvej strane. Na druhej strane budú potvrdzovať svojím podpisom o rok, že nenastali zmeny. Takto to dnes bolo interpretované p. Vierou Valicovou na školení v Žiline.
    Mirrrka Ďakujem

    rommy je offline (nepripojený) rommy

    rommy
    Prosím vás a vyhlásenie musí podpísať každý? aj ten kto si neuplatňuje NČZD?
    J+K Ak si neuplatňuje nezdan.časť ani daňový bonus, nemá dôvod podpisovať ho
    rommy som toho istého názoru ale mala som jeden telefonát a pani z inej firmy povedala že je nový zákon a od 1.1.14 musia mať vyhlásenie podpísané všetci, tak som sa zľakla že som niečo prehliadla ale podľa mňa je to hlúposť...

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Prosím vás a vyhlásenie musí podpísať každý? aj ten kto si neuplatňuje NČZD?

    Môže ho podpísať aj ten, ktorý si NČZD neuplatňuje,( vyznačí to) veď si môže uplatňovať napr. DB.

    Ako podpísať nové Vyhlásenie na zdanenie príjmov - 2014

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.