Zavrieť

Porady

RD a zánik zamestnávateľa

Dobrý deň,
budem vďačná za každú radu k mojej záležitosti.
Momentálne som na RD a bude sa rušiť firma, v ktorej som zamestnaná na dobu neurčitú. Potrebovala by som vedieť, či mám nárok na odstupné a vyplatenie nevyčerpanej dovolenky z roku 2012 (vtedy som nastúpila na MD a zostalo mi 10 dní dovolenky).
Tiež by som potrebovala vedieť, či a kam sa musím po skončení prac.pomeru nahlásiť a aký prípadný vplyv by malo ukončenie prac.pomeru na moje ďalšie tehotenstvo, ktoré sme plánovali pred riadnym skončením mojej RD.
Vopred ďakujem za rady.
Bronca
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    Nárok na vyplatenie nevyčerpanej dovolenky máte. Rovnako na odstupné, nakoľko ide o skončenie pracovného pomeru zo strany zamestnávateľa - zrušenie firmy. Problém je len v tom, či firma má na to finančné prostriedky, keďže sa ruší. V takom prípade by sa to mohlo vyplácať z garančného fondu SP ... ale neviem aký je tam presne postup - je možné, že podmienkou je, aby zamestnávateľ tieto odvody aj platil, nie len vykazoval. Nakoľko ste stále na RD, nemusíte sa nikde chodiť nahlasovať. Až po skončení RD, by ste mala do 7 dní prihlásiť sa na UP.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Bronca Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Prostriedky firma má, majiteľ je zahraničný a po najnovších zmenách už nie je podnikanie u nás pre neho také výhodné.
    A ak ešte môžem otázku... Z akého základu by sa počítala výška materskej, keby som po ukončení PP, ale stále na RD, bola s druhým dieťaťom? Len z výšky rodičovského príspevku?
    Orsz Z RP nie - to nie je nemocenská dávka a teda príjem, ale sociálna dávka. V tomto konkrétnom prípade Vám neviem presne odpovedať - toto sa dosť mení, takže aktuálne neviem v akom je to stave, musela by som to pozrieť, no časovo to teraz nestíham - skúste pozrieť blog Jozefa Mihála : http://www.blogovisko.sk/category/da...-jozefa-mihala
    Bronca ok, vďaka... a ďakujem za Váš čas pekný deň
      zbaliť

    RD a zánik zamestnávateľa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.