Zavrieť

Porady

Ocenenie Starožitností zo zabíjačky

Dobrý deň mám doma asi starožitnú plničku klobáse a asi starožitné pozinkované kombinované s drevom koryto a neviem si radu či je to starožitnosť alebo obyčajné veci.foto pridám neskôr.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
SmejuciSaBudha ....


...ja smejem už teraz a ani Budha nie som ....a to som fotky ešte nevidel .....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

...já mam doma ešte drevený pluh
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Starožitnosť to určite nebude. Mal by si vidieť, aké plničky a korytá použivajú ešte dnes na dediách na zabíjačkách.

Ale na inzerát to ponúknuť môžeš, možno to niekto za rozumnú cenu kúpi, ak je to ešte funkčné.
0 0
SmejuciSaBudha SmejuciSaBudha

SmejuciSaBudha je offline (nepripojený) SmejuciSaBudha

Tak vy ste teda poriadny odborníci lebo to nieje také klasické ako si predstavujete lebo to je len taká rúrka celá zdobená ručne kovaná a na konci je ta trubica na naťahovanie čreva a celé sa to tlačí len takým dreveným valcom s ručne vyrezávanou rukoväťou.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dobrý deň mám doma asi starožitnú plničku klobáse a asi starožitné pozinkované kombinované s drevom koryto a neviem si radu či je to starožitnosť alebo obyčajné veci.foto pridám neskôr.
Tak toto starožitnosť nebude. Plničky sa často robili ak na kolene z toho, čo bolo po ruke. Skôr staré! A koryto? Z pozinkovaného plechu? Vieš ty, kedy sa začal plech zinkovať?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

SmejuciSaBudha
Tak vy ste teda poriadny odborníci lebo to nieje také klasické ako si predstavujete lebo to je len taká rúrka celá zdobená ručne kovaná a na konci je ta trubica na naťahovanie čreva a celé sa to tlačí len takým dreveným valcom s ručne vyrezávanou rukoväťou.

No tak daj foto.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Chobot
SmejuciSaBudha
Tak vy ste teda poriadny odborníci lebo to nieje také klasické ako si predstavujete lebo to je len taká rúrka celá zdobená ručne kovaná a na konci je ta trubica na naťahovanie čreva a celé sa to tlačí len takým dreveným valcom s ručne vyrezávanou rukoväťou.

No tak daj foto.
Foto , foto , foto .......my chceme foto .... !!!
0 0
SmejuciSaBudha SmejuciSaBudha

SmejuciSaBudha je offline (nepripojený) SmejuciSaBudha

misoft
Dobrý deň mám doma asi starožitnú plničku klobáse a asi starožitné pozinkované kombinované s drevom koryto a neviem si radu či je to starožitnosť alebo obyčajné veci.foto pridám neskôr.
Tak toto starožitnosť nebude. Plničky sa často robili ak na kolene z toho, čo bolo po ruke. Skôr staré! A koryto? Z pozinkovaného plechu? Vieš ty, kedy sa začal plech zinkovať?

Však práve že neviem kedy sa začal vyrábať keby viem tak to sem nepíšem!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Predtým, než založíš debatu, otázku, je dobrým mravom sa "poprechádzať" po fóre a zistiť, či niečo podobné tu už nie je - pretože ľahko sa založí, ťažšie "odloží".
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať