Zavrieť

Porady

vratenie notebooku+pc prišiel zo servisu rozbitý

dobrý deň potrebujem radu dňa 31.10.2011 som zakúpil notebook sony vaio + predlžena záruka o 1 rok teda do 31.10.2014 prvá reklamácia bola vykonaná dňa 13.3.2012 dôvod bol že vôbec nenabehol OS reklamácia prebehla úspešne a notebook sa mi vrátil v poriadku ďalšia reklamácia bola 15.6.2014 kedy sa pokazil a nabíjačka ODD mechanicka(cdromka) a ventilátor notebook bol v reklamácii 2 mesiace po prvom mesiaci nam prišiel list že poisťovňa len chvaľuje opravu notebooku a trvalo ďalší mesiac kým bol notebook hotový.Zo servisu prišiel ntb nie v 100 % stave pravý závit na upevnenie krytu bol roztrhnutý to má za nasledok že vobec sa nedá ntb úplne zošrobovať. Je tu aj ďalšia vec HDD disk sa uvoľnuje a musím ho minimálne 3-4 krát za týždeň rozoberať a OS strašne mrzne a práca na ntb je úplne znehodnotená keď mrzne a všetka práca je hneď fuč. ntb bol zakúpený v NAY elektrodom. Je možné im ntb vrátiť a oni mi dajú buď peniaze ale iný výrobok? ďakujem za rady
Usporiadat
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
sak tam okamzite naklusaj a obuchaj im ho o hlavu. Nemozu ti vratit NB s chybami, ktore tam v case reklamacie neboli.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
glejdys123 glejdys123

glejdys123 je offline (nepripojený) glejdys123

ale bude to skoro až mesiac ako mi prišiel zo servisu rozbitý neviem či stím už teraz niečo narobím
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A prečo si myslíš, že nenarobíš? Vráť ho so sprievodným listom rovno servisu. Už ti to radil aj taiko v príspevku vyššie.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
glejdys123
ale bude to skoro až mesiac ako mi prišiel zo servisu rozbitý neviem či stím už teraz niečo narobím
akoze ze Ti prisiel rozbity pred mesiacom a Ty to chces riesit az teraz?
1 0
glejdys123 glejdys123

glejdys123 je offline (nepripojený) glejdys123

ano lebo som nebol doma a mamičkaa to moc neriešila
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať