Zavrieť

Porady

eshop a obch.podmienky.

našla som jeden eshop.Takéto obch.podmienky som ešte nevidela
Je to v poriadku?

- Kupujúci sa súhlasom s Pravidlami používania zaväzuje, že nie je v stave hroziaceho úpadku, ani jeho majetok nie je predmetom vo výkone rozhodnutia konkurzného konania, exekučného konania, reorganizácie ani konania o návrhu na oddlženie.
Neexistujú právne ani faktické prekážky, ktoré by bránili plneniu záväzkov kupujúceho z týchto Pravidiel používania.
Kupujúci sa zaväzuje zabezpečiť, že každé jeho vyhlásenie uvedené vyššie v článkoch bude platné, pravdivé a úplné po štyri roky odo dňa kedy prejavil súhlas s Pravidlami používania.
Naposledy upravil kopretinka : 31.08.14 at 18:04
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Preboha a to si kde objavila? Toto nie sú nejaké Obchodné podmienky . to sú skôr povinnosti kupujúceho dokladovať e-shopu, že je solventný ..... Tak toto ešte na Slovensku nebolo. Hoď sem link.....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

no veď to ma zarazilo,prečo ja ako kupujúci mám niekomu dokazovať,že nie som v exekúcii??? keď som tam písala a žiadala o vysvetlenie,tak som dostala takúto arogantnú odpoveď
Sme si istí,že všetko je už v obch. podmienkach podrobne a jasne a logicky vysvetlené, bez akéhokoľvek úmyslu niekoho zavádzať,alebo zmiasť. Ak máte s týmto štýlom textu problém, príp. nerozumiete termínom v ňom, vezmite si na pomoc slovník cudzích slov,alebo Zbierky zákonov Slovenskej republiky.
http://artride.eu/sk/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak toto by asi zaujímalo SOI! Toto sú Obchodné podmienky, nezlučiteľné so zákonom, diskriminujúce kupca.
http://www.soi.sk/sk/Podavanie-podne...a-ziadosti.soi
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

už som to tam poslala
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Šikulka
0 0
byverine byverine

byverine je offline (nepripojený) byverine

...No mám dosť ! Teta pobavila, a dúfam, že masná pokuta sa jej neminie.

Ona vlastne "LEN" sprostredkúva, nezodpovedá za nič a za nikoho, veď sú to jeho výrobky a za to si účtuje mesačne províziu
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

to nie sú jej výrobky......to je hand made portál......ona len poskytla priestor pre výrobcov,a berie za to províziu.Ale tie obch.podmienky to je otras.Dúfam,že to nezmení,kým jej to obch.inšpekcia prekontroluje.
0 0
fortunka fortunka

fortunka je offline (nepripojený) fortunka

a "kópia" sashe portálu nie? Ona je iba sprostredkovatel, viac menej poskytuje "portal" pre ostatnych vyrobcov a kupujucich
1 0
byverine byverine

byverine je offline (nepripojený) byverine

veď píšem ,že jeho - myslím "predajcu" , nie tú pani - ona nepredáva nič...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
to nie sú jej výrobky......to je hand made portál......ona len poskytla priestor pre výrobcov,a berie za to províziu.Ale tie obch.podmienky to je otras.Dúfam,že to nezmení,kým jej to obch.inšpekcia prekontroluje.
Nič jednoduchšie - otvoriť stránku - klik PTM a Uložiť stránku ako.... a kompletne ju uloží.....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
To podnikanie má pod Sprostredkovateľskou činnosťou v oblasti služieb?
http://www.zrsr.sk/zr_vypis.aspx?ID=1&V=U
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať