Zavrieť

Porady

migréna

Poraďáci, čo robíte v prípade migrény, čo vám pomáha? V jednom časopise som čítala takú babskú radu: inhalujte ocot. No keď by to malo pomôcť, tak aj ocot, ale čo naozaj zaberá okrem tabletiek?
Usporiadat
veva125 veva125

veva125 je offline (nepripojený) veva125

Mne nepomáha nič iné, iba tabletky, keď už migrena začne. Ale aby nezačala, dobré je zistiť si, čo ju spúšťa a vyhýbať sa tomu. Niekedy si treba spomenúť a najlepšie zapísať, čo ju asi spustilo, a takto to sledovať aj pol roka. U mňa je to stres a keď nemám čas sa najesť celý deň, tak to už nezastavím, pomôže len tabletka. Ak si ju včas dám. Ale spúšťačom môžu byť aj niektoré potraviny.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Mne pomáha úplná tma, stiahnuté žalúzie, ticho, a Quarelin, ale musím ho užiť hneď ako cítim, že tá potvora otvára dvere, a potom sa snažiť zaspať.
0 0
smajlinka smajlinka

smajlinka je offline (nepripojený) smajlinka

aj ja mavam migrenu . Ake mate tabletky? Stacia od obvodnej, alebo vam ich musi predpisovat odbornik?
0 0
sklenkova sklenkova

sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

ja síce migrénu nemám,ale pri slabšej pomáha anopyrin určený na prevenciu a pri klasickej-silnej vyskúšajte FLECTOR sú to tabletky,aj do vody prášok,je aj gel môjmu známemu to pomáha,predajné
0 0
veva125 veva125

veva125 je offline (nepripojený) veva125

Starý dobrý Valetol 1-2, volne predajný, ale pre niekoho moc silný a páli po ňom žáha. Flector, Quarelin - asi treba skúsiť najprv tie, ale mne nezaberajú. Sú aj špeciálne na migrénu, čítala som, že veľmi dobré, ale ja k doktorke nechodím.
0 0
smajlinka smajlinka

smajlinka je offline (nepripojený) smajlinka

A kolko prosim ta stoja tie lieky? Valetol, Flector, Quarelin.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
smajlinka
A kolko prosim ta stoja tie lieky? Valetol, Flector, Quarelin.

Ahojte, tak ja si dávam ibubrofen- pomáha,účinný je ešte sandomigran. - predpíše neurológ.
0 0
renatan renatan

renatan je offline (nepripojený) renatan

Ako už bolo povedané, Valetol radšej skôr ako pozde, úplná tma a ticho. Hlavne ta tma. Vankúš na hlavu a kľud.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
smajlinka
A kolko prosim ta stoja tie lieky? Valetol, Flector, Quarelin.
Quarelin nie je voľne predajný liek. V lekárni ti ho nepredajú. Doplácaš zaň asi okolo 20,- Sk, keď si dobre pamätám.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Práve som sa dočítala, že citrónová šťava zmierňuje bolesti hlavy, najmä pri migréne. Takže hor sa do obchodov s ovocím!
0 0
smajlinka smajlinka

smajlinka je offline (nepripojený) smajlinka

Viera123
Práve som sa dočítala, že citrónová šťava zmierňuje bolesti hlavy, najmä pri migréne. Takže hor sa do obchodov s ovocím!
Fiha, a ja som sa zasa docitala uplny opak
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

smajlinka
Fiha, a ja som sa zasa docitala uplny opak
Fakt? No to je ako s tými vajičkami, raz ich zatracujú, raz ich vychvaľujú :-). A čo si sa dočítala ty? A kde?
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Migréna je strašné vec veľmi dobre viem ako pri tom človek trpí, poradte účinný liek.
0 0
smajlinka smajlinka

smajlinka je offline (nepripojený) smajlinka

pohladam to, a ked ten clanok najdem, dam sem link
0 0
smajlinka smajlinka

smajlinka je offline (nepripojený) smajlinka

tak, napriklad tu:
http://www.evrina.sk/index.php?beauty=6
alebo na stanke
www.edusan.sk v sekci "zoznam clankov" a tam bolest hlavy.
V mnohych clankoch sa pise o citrusovych plodoch.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

aj ja vam sem dam link.. zrejme ste toto este necitali
http://www.porada.sk/showpost.php?p=224180&postcount=21
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja áno a pobavila som sa.
Daj vedieť aj zistený výsledok.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

lenkak
Ja áno a pobavila som sa.
Daj vedieť aj zistený výsledok.
ved som dala - hned v nasledujucom prispevku ...
no vies... co pocuvam, tak migrenove zachvaty ludi prinutia ... ako sa to vravi - aj po stene sa skriabat ...

celkom by som uvitala statistiku ucinnosti tej rady ... keby si babenky trufli zatial - na otazku oba moje pokusne objekty odpovedali vlastne kladne, ... takze hlasim: pravdepodobna ucinnost 100 % ...
0 0
smajlinka smajlinka

smajlinka je offline (nepripojený) smajlinka

ja som to citala a pekne som sa pobavila , a ci to funguje, tak to ti zatial neviem povedat, ale .... mozno ... , no uvidim ak to vyskusam, dam vediet

Teda, ale ak by to fakt zabralo, tak to by bol vlastne najlacnejsi liek proti bolesti hlavy
0 0
enter enter

enter je offline (nepripojený) enter

Ak je to nutné ja užívam Migrenium BIOGAL ,krabičku už nemám sú to kapsule a nosím ich stále so sebou
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať