Zavrieť

Porady

tiež uvažujem o založení spoločnosti

Ahoj, uvažujem o založení s.r.o. našiel som stránku sronaklik.sk ale nikde v kontaktoch neuvádzajú kto prevádzkuje tento portál a bojím sa založiť spoločnosť cez nich a vôbec dať im moje osobné údaje. nepoznáte túto spoločnosť?
Ing. Ľubomír Janoška Nebojte sa, čo nevidieť zareaguje nejaký nový člen a vo svojom prvom príspevku ju ospieva do neba
(možno to bude kusake, založený 30.9.2014 pod ďalším nickom)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    http://www.porada.sk/t241041-poprosi...-podstatu.html

    Skus zvolit iny nazov, ktory vystihuje podtstau napr. Spolocnost xyz - referencie.

    No a spat k tvojej otazke. Firiem, ktore vedia zalozit sro je milion. Ak sa Ti tato nepaci, najdi si inu, doveryhodnejsiu. Spolocnost na kluc Ti zalozi, hociaky lepsi uctovnik. Najdi si vo svojom meste takeho, co Ti vyhovuje.
    Tato otazka totitz trosku zavana reklamou

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    ahoj, ja ti môžem dôverihodnú firmu odporučiť. Sama som si u nej zakladala v r.2008 a ešte aj dalšiu pre brata. Jednu som odkúpila v r.2013 a inému klientovi sa robili zmeny v sro. Pošli mi súkr.správu.

    PARKER LOYD je offline (nepripojený) PARKER LOYD

    PARKER LOYD
    Dobrý deň,
    spoločnosť s.r.o.naklik prevádzkujú chalani, ktorí majú aj portál americkysen.sk
    Sú na trhu pomerne dlho a podľa ich aktivít sa celkom aj vyvýjajú ako firma. Všetky spoločnosti, ktoré zakladajú obchodné spoločnosti pracujú s osobnými údajmi a je to potrebné pre našu prácu. Ak mi napíšešete do osobnej správy rád Vám poskytnem informácie aj o iných spoločnostiach, ktoré zakladajú spoločnosti.

    tiež uvažujem o založení spoločnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.