Zavrieť

Porady

Odporúčanie poisťovne

Večer sa mi ozvala klientka, ktorá si nebola istá, čo treba robiť s ročným zúčtovaním poistného. Bola na zdr. poisťovni - Dôvere, kde sa pýtala ohľadom RZ. Odporučili ju na stránku www.porada.sk , lebo tam je to veľmi dobre vysvetlené a rozpísané...

Tuším už aj inštitúcie začínajú brať poradu na vedomie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Odpoviem za seba a to úplne vážne. Informácie o ročnom zúčtovaní z môjho pera sa dajú nájsť všelikde. napr. v PMPP č.5/2006, na stránke www.novezdravotnictvo.sk, či z druhej a tretej ruky u pracovníkov zdravotných poisťovní.

    Najkomplexnejšie (lebo tu je všetko, čo napíšem) a najrýchlejšie (lebo tu to zavesím pár minút po tom, čo to napíšem) informácie nájdete len na www.porada.sk

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    Jozef Mihál
    Najkomplexnejšie (lebo tu je všetko, čo napíšem) a najrýchlejšie (lebo tu to zavesím pár minút po tom, čo to napíšem) informácie nájdete len na www.porada.sk
    My si Jozef práve preto ceníme Tvoju pomoc a rady.

    Ja som tiež svoj príspevok myslela úplne vážne s tým, že sa táto stránka dostáva do povedomia odbornej verejnosti. Pod verejnosťou myslím naozaj širokú verejnosť. A tiež inštitúcie. Niekedy mi to pripadá, že pracovníci rôznych inštitúcií vedia o danej problematike (ktorá sa samozrejme týka ich odboru) menej, ako sa toho človek dozvie práve tu. A to čo do šírky, to do hĺbky danej problematiky. Myslím, že preto sme všetci vo svojich výrokoch takí nadšení poradou. V dobrom slova zmysle.

    Odporúčanie poisťovne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.