Zavrieť

Porady

Firma NORIS - zajazdy za koncertami a sportom - v likvidacii

Tato spolocnost od nas zobrala peniaze za zajazd na koncert U2 do Londyna a tyzden pred odcestovanim vyhlasila firmu v likvidacii. Zaujimalo by nas, ake kroky mozme podniknut, aby sme este niekedy videli nase peniaze. Taktiez by sa mohli ozvat podobne podvedene osoby touto firmou. Dakujeme za rady a skusenosti.
Naposledy upravil ivka70 : 20.10.15 at 07:05
6 komentárov     zbaliť
Holas Oznam je skopirovany zo stranky http://www.noris.eu.sk/

"Dňa 9. novembra 2015 sme uzavreli všetky požiadavky o finančné vyrovnanie za zrušené zájazdy. Do tohto termínu sme boli schopní vysporiadať väčšinu pohľadávok v rámci vlastných zdrojov a poistného plnenia. Zvyšné pohľadávky sa zaväzujeme uhradiť najneskôr do 27. novembra 2015. V prípade, že zvažujete podanie trestného oznámenia je to váš legitímny nárok. Za akékoľvek ďalšie následky vzniknutej situácie prijímame plnú zodpovednosť. "

kontakt@noris.eu.sk
genius007 Nechapem načo píšeš príspevky že ti nedošli peniaze a potom dáš oznam že vyplatíš peniaze. Ťaháš čas? Ani to neskúšaj!
Máš poslednú šancu do 27.11. Ak dovtedy nevyplatíš peniaze tak sa pôjde na políciu a príjmu sa aj iné opatrenia.
Holas Ja tiez cakam na peniaze, ten oznam som len prekopiroval z ich stranky http://www.noris.eu.sk/, teraz vidim, ze som to mal hned napisat
Koncert @Holas prepac, vyzera to ako tvoje vyjadrenie
Holas Moja chyba, mal som to napisat hned :-P Zajtra pojdem podat navrh na vydanie platobneho rozkazu. Budete cakat do 27.11?
Merlin 44 My sme už podali trestné oznámenie....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Vyplň si formulár http://www.noris.eu.sk/

    junior007 je offline (nepripojený) junior007

    junior007
    nám zatiaľ tiež peniaze neprišli. Idete niečo podniknúť? alebo budete ešte chvíľu čakať ? Platili ste plnú cenu, alebo ste dostali zľavu?
    Katka Škorňová ani mne peniaze ešte neprišli, zvažujem trestné oznámenie, ale či to pomôže neviem ....
    genius007 6.11 esšte nevrátil peniaze. V pondelok trestné oznámenie. Podvod, nezákonnné obohatenie a nezákonné podnikanie.
    Peter z Bratislavy
    Ak organizovali zájazd /kombináciu min. 2 služieb/ na toto musia mať koncesiu CK a zo zakona 281/2001 musia byť poistení proti insolventnosti!
    Predpokladám však, že nič také nemali a naleteli ste nelegálnej cestovke

    genius007 je offline (nepripojený) genius007

    genius007
    Bohuzial aj my s kamaratom sme naleteli. Zajtra podavame trestne oznamenie na policii. Vyzera to ako jedine riesenie. Na stranke je sice formular na vratenie penazi ale tomu velmi neverim. Mačica bol pripraveny od zaciatku na tento scenar. A ze im ukradli listky tyzden pred odletom? Na smiech. Podozrive je aj to ze letenky mal rozosielat od 12 -15.10. nikdy ich nerozoslal aj ked uz ich musel mat kupene. Hovorim, je to podvod od zaciatku do konca. Uz len dufat ze z neho vytlacime spet nase peniaze.

    Zaroven chcem poziadat vsetkych co sa dostanu na tuto stranku nech podaju zalobu na: Rastislav Mačica NORIS IČO: 41160878
    DIČ: 1047804340, Haburská 13, Bratislava.

    Je to z toho dôvodu aby vyšetrovateľ mohol kvalifikovať trestný čin ako úmyselné konanie.
    Naposledy upravil genius007 : 20.10.15 at 17:59
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peggynka 5 577,71 € to je jeho dlh v zdravotnej poisťovni Myslela som,že je to novozaložená firma a on má široký záber ,že fotenie dievčat s vyšportovanou postavou a umiestnenie portfólia na americký trh - skoro mi zabehlo: https://www.google.sk/search?q=rasti...W_B4KtUcrjs9AP
    Koncert Nam prisla odpoved na ten formular - rekapitulacia financneho vyrovnania... Ale telefon sa neunuva zodvihnut nik. Nam minuly tyzden povedal, ze letenky este len ide kupovat! A potom prisiel mail, ze ich vykradli kks skoro nas porazilo, uz sme vedeli ze to je podvod, no stale nam sluboval, ze urcite to plati, hajzel! To uz sa dnes vazne neda nikomu verit?! Ked tie peniaze nebudu dlho chodit, trestne zvazujeme aj my. Ale neverim, ze je nas tak malo, vsak to by sa mu to neoplatilo...
    genius007 Dufam ze nas bude viac ktory podaju trestne oznamenie. Nech si ten zmrd nemysli ze mu to prejde len tak.
    Holas ja tiez cakam na peniaze
      zbaliť

    Consultix je offline (nepripojený) Consultix

    Consultix
    Ludia. Toto je zivnost, takze ak niekto uz videl zivnost v likvidacii, tak nech sa mi ozve, rad sa pozriem.
    Na fyzicku osobu (podnikatela/nepodnikatela) moze byt vyhlaseny konkurz. V likvidacii moze byt obchodna spolocnost, co nie je jeho pripad.
    Podajte hromadne trestne oznamenie, ak mate pocit, ze sa dialo nieco nekale.
    Okrem toho si mozete narokovat skodu, ktora Vam vznikla, resp. ziadat o vratenie kupnej ceny z dovodu bezdovodneho obohatenia. Ak Vam na zaklade pisomnej vyzvy nevrati zaplatenu cenu, tak podajte navrh na platobny rozkaz.
    genius007 Vdaka za doplnujuce informacie.
    Holas ja stale cakam na peniaze, telefon nedvihaju a ani na mail neodpisuje
    Dnes sme aj my s kamarátkami podali trestné oznámenie na polícii. Do dnešného dňa nám neboli vrátené peniaze za Koncert Madonny. Boli sme informované , že čím viac bude podnetov na trestné oznámenie, tým je väčšia šanca, že sa suma, o ktorú nás pripravil a dodnes nevrátil vyšplhá nad 3000 € a vtedy je to trestný čin .... Tam môže hroziť aj väzenie ...... Myslím, že stojí za to, aby ste aj ostatní podali trestné oznámenie....
    Koncert Dnes 19.1.nam prisla polovica sumy ... Dufame, ze posle aj druhu polovicu
    Holas Mne vcera prisla cela suma, uz som ani nedufal.

    Firma NORIS - zajazdy za koncertami a sportom - v likvidacii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.