Zavrieť

Porady

Starostlivosť po frenuloplastike (uzdička)

Ahojte, včera som podstúpil tento zákrok, a informácie k starostlivosti od operujúceho boli pomerne strohé, a nikto iný mi moc k tomu nepovedal.
Vraj nemám s tým deň nič robiť a potom namáčať v repíku.
Lenže na internete som sa dočítal aj kadejaké iné verzie, napr aj na stránkach iných chirurgií, niekde že to mám nechať niekoľko dní na pokoji inde že hneď sa o to starať a dokonca čo ma najviac znepokojilo, mastiť istými mastičkami aby jazva nejak neztvrdla lebo to môže byť neskôr problém (našiel som ohlasy že s tým fakt niekto problém potom mal, zahraničné stranky). Ani ľudia čo si tým prešli nemali jednotné informácie.
Takže som skončil nakoniec u toho, že asi to je len a len na mne ktorú verziu si vyberiem...... choré.
Rada?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jorry je offline (nepripojený) jorry

    jorry
    Ahoj, liečba spočívajúca v sedacích kúpeľoch z repíka je štandardným postupom a mala by byť zachovaná. Určite nie je potrebné a vhodné aplikovať rôzne druhy mastí, ak neboli predpísané ošetrujúcim lekárom. Práve nevhodne zvolené mastičky s cieľom urýchlenia liečby môžu byť neskôr problémom.

    piccolo222 je offline (nepripojený) piccolo222

    piccolo222
    ked das na radu z nejakeho fora a nieco sa pokasle na koho sa obratis? na operujuceho ked ti radil nieco ine? ...rob to co povedal doktor ..ked sa ti informacie nezdaju zavolaj mu a opytaj sa ho znova..
    Mark33 je moc zložité sa s ním skontaktovať, a toto sa pýtalo viacero ľudí na internete, mohlo to troška svetlo do toho priniesť aj pre ostatných, no ale dobre.

    Starostlivosť po frenuloplastike (uzdička)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.