Zavrieť

Porady

Lehoty reklamacie internetoveho obchodu

Ahojte. Chcem sa opytat kedy zacina plynut lehota reklamacie vyrobku ktory bol zakupeny v internetovom obchode a na reklamaciu bol zaslany postou. Je to lehota dorucenia vyrobku predajcovi, alebo lehota kedy on tu reklamaciu zaeviduje. Ide o tom, ze som mobilny telefon zaslal na reklamaciu pred 2 tyzdnami a doteraz mi neprisiel ziadny email, SMS a ani telefonat o tom, ze moja reklamacia bola prijata na vybavenie. Posielal som to doporucene a podla sledovania zasielky bola dorucena predajcovi. Takze sa chcem opytat ktora lehota sa pocita na 30 dnove vybavenie reklamacie. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Lehota zacina plynut nasledujuci den po prevzati tovaru na reklamciu.

    Nie vzdy davaju predajcovia, ci servis avizo o prijati.

    Z vlastnej iniciativy sa mozes informovat ,ci mobil naozaj prebrali. Ale predpokladam, ze si posielal mobil na reklamaciu doporucene /ci inak/ takze mas doklad o odoslani. Vacsina zasielok sa da podla podacieho cisla myslim, odkontrolovat.

    Lehoty reklamacie internetoveho obchodu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.