Zavrieť

Porady

Rozlúčenie s partnermi vo firme - cez mail - oznámenie nástupu nového majiteľa

Dobrý deň, rada by som Vás poprosila, ak má niekto čas, by mi mohol pomôcť - decentne a v krátkosti napísanie textu ohľadne rozlúčky a poďakovania majiteľa firmy /ide do dôchodku/ s ostatnými obchodnými partnermi a zároveň oznámenie /predstavenie/ nového majiteľa - jeho syna. Nemusí to byť dlhé - bude sa posielať mailom, nakoľko sú firmy po celom SK. Veľmi pekne Vám ďakujem za pomoc a Váš čas. Elena
7 komentárov     zbaliť
kopretinka a ty si to prečo nenapíšeš?alebo prečo to nenapíše majiteľ?
vicktor Dprcic!
Napisal som sem statnicky prejav a po odoslani ze error, prispevok musi mat aspon 1 znak???
Druhykrat sa mi uznechce... a poberam sa domov.
elenka-k No keby ze som mala cas,tak by som to to nepisala . .
elenka-k Skus este raz prosimmmm
willma nehnevaj sa ale to čo za riaditeľa, alebo sekretárku, že si nenájdu 5 minút čas na napísanie dvoch troch jednoduchých viet. ďakujem pekne za takého obchodného partnera.
elenka-k no, on už do práce nechodí a dali to mne a ja mám kopúúúú iných, ale asi to musím spraviť počas obeda.
elenka-k už som napísala :-) ale dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Napísanie takého textu je komerčná služba.
    Osobitný text potrebuješ pre dodávateľov, odberateľov, zamestnancov. Tj. minimálne 3 listy.
    Aby to bolo možnę napísať, je potrebnę poznať hoenoty, vízie, ciele a funkčné princípy firmy.
    To čo si napísala je rovnakéx ako by si napísala:
    Môže mi prosím niekto postaviť dom? Nie veľký, len taký jednoduchý. Ale projet nemáš.
    Napísanie takýchto textog je normálna komerčná služba a vyjde ťa na pár stovák až pár tisíc eur. Nikto normálny ti to zadarmo písať nebude. A ak áno, bude to všeobecný blud, čo v lepšom prípade nepoškodí firmu, v horšom narobí paseku.
    elenka-k Vážení obchodní partneri,

    dovoľte mi, aby som Vám poďakoval za spoluprácu a dôveru, ktorú ste mi prejavovali. Som rád, že sme po tieto roky úspešne spolupracovali počas môjho pôsobenia vo firme. A dúfam, že aj naďalej budete spolupracovať s firmou v spokojnosti. Keďže čas sa nedá zastaviť a roky rýchlo plynú, nadišiel aj môj čas k vyslúženému dôchodku.

    Týmto Vám vyjadrujem moje poďakovanie a zároveň Vám chcem oznámiť, že na moje miesto som dal človeka, ktorému najviac dôverujem môjho syna YYY – jednateľa XXXX s. r. o. a konateľa XXXXX s. r. o. / kontakt: 0900 000 000 – zostáva môj /

    Verím, že si budete vychádzať v ústrety a naďalej vzájomne spolupracovať.

    S úctou YXYXYX - XXX s. r. o. , XXXX s. r. o.


    V podstate mi nu nikto nepomohol - česť výnimku!!! vďaka za snahu!!!!
    Stačilo mi body - záchytnééé . Fakt som nemala času na vypisovačky - tak som tu hodila, čo som v rýchlosti napísala.

    Rozlúčenie s partnermi vo firme - cez mail - oznámenie nástupu nového majiteľa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.