Zavrieť

Porady

Kolko zaplatim na zubnej pohotovosti bez poistenia?

Zdravim chcel by som sa opytat ci niekto nevie kolko asi zaplatim na zubnej pohotovosti v nemocnici za trhanie ak niesom momentalne poisteny pretoze som dlhsie nebol na Slovensku a zahranicne je uz zrusene dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    babka - ježibabka
    V nemocnici neviem koľko. Závisí to od toho, čo Ti budú robiť. Ja som bola tu: http://zubnapohotovosttt.sk/ A platila som 48 €. Rozpísané výkony na pokladničnom bločku, pán doktor mladý, veľmi milý (aj sestrička), pekne poučil čo treba po trhaní robiť a dal to aj písomne. Majú tam aj cenník. Pozri si aspoň orientačne ceny.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Samuels Dik ale ja som v Poprade
    babka - ježibabka Pochopila som, ale aspoň orientačné ceny. Myslím, že až také rozdiely nebudú, ale kto to v dnešnej dobe vie? U nás je asi 2 - 3 mesiace zubár. Zistím, či má cenník a ak má prilepím.
    babka - ježibabka Cenník už nie je verejne na internete. Ak si ho chce niekto pozrieť treba sa tam prihlásiť. Dobrú noc.
    Samuels Dakujem
      zbaliť

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Maj pri sebe aspoň 50-100 EUR. Samotné trhanie môže byť tak 30 EUR, ale môžu ti urobiť RTG snímok, môžu ti dať najprv injekciu, môže sa to skomplikovať, že zub sa zlomí a budú musieť rezať ďasno,....

    Neviem, či ťa vôbec v nemocnici zoberú. Radšej si nájdi nejakú privátnu zubnú pohotovsť.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Predsa plnú taxu...presnejšie info sa dozvieš priamo na pohotovosti a prečítaš si cenník, nakoľko cifry sa môžu líšiť od lokality.

    Poplatok za pohotovosť 6 €
    Injekcijka podľa veľkosti dávky od 8€
    Trhanie podľa zubu od 10€

    Ceny sú orientačné....ale nič Ti predsa nebráni vyhľadať si cez googleho cenník príslušnej pohotovosti v danom meste.
    ------------------------------
    Minulý týždeň som bol vyrvať zub u svojho lekára, 18€ len fiklo.
    Samuels Praveze ten cennik som nenasiel Popradsky tak preto sa pytam ale dik

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Mimo temu-ale uvedomuješ si predpokladám,že zdravotné za dobu čo nemáš na SK poistenie zaplatiš?Lepšie je riešiť to skôr kým tam nemáš veľkú sekeru.
    Samuels To mi je jasne

    Kolko zaplatim na zubnej pohotovosti bez poistenia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.