Zavrieť

Porady

Rodičovsky alebo Materska?

Chcem sa opytať pracovala som v Galante ale musela som odísť pretoze som ostala tehotna. Bol to minuli rok čo som tam pracovala no nepracovala som tam dlho len 2 mesiace, a preto sa chcem opytať či mi patri Materska dovolenka alebo budem len na rodičovskom. Ďakujem
9 komentárov     zbaliť
veronikasad Máš splnenú podmienku 270 dní nemocenského poistenia v posledných dvoch rokoch? Bola si v čase ukončenia pracovného pomeru tehotná?
Laura19 Ano bola som len v tom je problem ze oni ma neukončili ale ja som ukončila dala som vypoveď a nemala som 270dni otvorene len 195dni
veronikasad Kedy máš termín pôrodu?
ivka70 daj datumy pracovnych pomerov v roku 2015 a 2016, podla toho spocitame
Laura19 Tak 1.7.2016 som zacala pracovat a 14.9.2016 som prestala pracovať a vypoveď som dala 21.10.2016
veronikasad Doba trvania predchádzajúceho pracovného pomeru? Termín pôrodu?
ivka70 potrebne je vediet, co si robila predtým, ci si bola zamestnana v prvom polroku 2016 a v roku 2015 ... cize pridat aj tie datumy zamestnani, ak nejake boli
Laura19 v roku 2015 som pracovala ale len na turnusach a na dohodach.
ivka70 aj z dohod sa plati nemocenske poistenie, bolo to na sk? dopln terminy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Podľa môjho názoru:
    https://najmama.aktuality.sk/clanok/...ako-sa-pocita/
    A ako sama píšeš - máš odrobené len dva mesiace a v priebehu posledných 2 rokov si nebola nemocensky poistená..... Okrem toho - nemali by ti z čoho vypočítať vymeriavací základ pre výpočet materského príspevku....
    Laura19 Takze nie je to mozne ano?

    Rodičovsky alebo Materska?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.