Zavrieť

Porady

Ako napraviť rozpoznávanie HDD?

Dnes som povysával prach z vnútra PC. A k večeru mi vôbec neukazuje HDD (nový zväzok o veľkosti 2 TB). Mohol som to poškodiť pri vysávaní? Bol som však veľmi opatrný. Čo s tým? V „tento počítač“ nie je viditeľný, v najviac používaných je, ale s otáznikom, ak otvorím správu diskov, vraj žiadne médium. Včera som odinštaloval nejaký program, v názve mal niečo s DLL, ale neviem, či to mohlo toto ovplyvniť... Prosím, poraďte mi, som zúfalý, mal som tam fotky z dovolenky, dokumenty a pod. Ďakujem...
viktorviktor skúšal si popritláčať kontakty, mohol si niečo postrčiť?
daj vyhľadať ako opraviť chýbajúce DLL súbory
Ďuro56 Ďakujem. Nehovorím, že nie, mohlo sa stať. Ale ja sa v tomto extra nevyznám akože. DLL súbory, prosím, to kde?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    DLL - Dynamic-link library - dynamické zdieľané knižnice operačného systému - často obsahujú ovládacie prvky, príkazy a pod. podľa ktorých OS vie spracovať príkaz a na pripojiť ku knižnici, ktorá sa potom používa pre ovládanie (príkazmi) s inými súčasťami systému, programov, aplikácií.
    Ak si ju vymazal - OS nemusí správne pracovať (viď výsledok, nevidí ten tvoj disk)
    Ak máš inštalačné médium - nastaviť bootovanie z neho - a dať opraviť systém - toto opraví chybné a doplní chýbajúce časti OS.
    https://support.microsoft.com/sk-sk/...rrupted-system
    Ďuro56 Ďakujem pekne. Už som to vyriešil ráno, ale som ti vďačný.

    Ako napraviť rozpoznávanie HDD?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.