Zavrieť

Porady

Javascript - ako zakryt riadky kodu a ponechat funkcnost skriptu - zamok

Ahojte,
Jedna rychla otazka k jave

Mam skript napisany v jave, ktory funguje cez makra v prehliadaci, ale chcel by som ho posunut dalej tak, aby riadky kodu ostali zakryte a bez moznosti citania uzivatela na druhej strane.

A otazka znie, ci je to mozne a ak ano, tak nejaky link, kde by som sa o tom konkretne vedel docitat viac, aj v anglictine, pouzijem translator
Ja som nejake stranky presiel, ale mam pocit, ze sa tam neriesilo to, co riesim ja.

Dakujem vopred velmi pekne za vas cas a odpovede



************************************************** ******
ODPOVED:
Takze odpoved som si nakoniec po 10 hodinach boja nasiel, a tu je :
Sifrovaci online kompilator pre javascript.
https://javascriptobfuscator.com/Jav...bfuscator.aspx


Zvysne keci okolo toho mam v komente

Dakujem vsetkym za cas, ktory venovali tomuto prispevku
Naposledy upravil microhyd : 10.08.17 at 03:13 Dôvod: Najdena odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ZahradnikAmater
    Javascript nie je Java. Javascript je textový súbor, ktorý sa interpretuje. Takže prehliadač musí mať možnosť čítať príkazy v testovom súbore, aby ich mohol vykonať. Už je to ale dávnejšie, čo som v tom písal nejaké veci, tak možno vymysleli kompilátor, ktorý spoľahlivo funguje na všetkých prehliadačoch.
    microhyd Zdravim ta zahradnikAmater!

    To s tym rozdielom je dobra vsuvka, nejak mi asi usiel ten rozdiel v navale cisel Ale dakujem aj tak za spravnejsiu interpretaciu

    Ano, presne to , ze ten prehliadac musi vediet citat riadky, preto ma ani nenapadlo zacat sifrovanim.
    Ale nedalo mi to a v zavere (asi po 10 hodinach ) som to ako moznost skusil a vid ho, motyka vystrelila!

    No tak si predstav, ze existuje encrypt(sifrovanie) na javascripty!
    Cumel som na to ako debil, ale ono to fakt fungovalo.
    Skript som zasifroval a testoval v prehliadaci a prehliadac vedel, co ma robit!

    Tu je zas na mieste otazka, do akej miery je ale ta sifra "neprelomitelna"... Ale ja si tu otazku nekladiem, pretoze mam aspon ciastocnu odpoved. A teda ak to dokaze desifrovat 1 z 5000 ludi, je to v pohode
    Zvlast ak mu vymedzis cas v tom kode, napriklad ze skript bude funkcny povedzme 3 hodiny a potom sa prepise uplne, teda tak, ze uz ho ani prehliadac nepochopi
    Takze urcite tam moznosti su a ako je vidiet, je ich celkom dost
    Napisal som odpoved, aby bolo pre tych, ktori by si kladli podobnu otazku

    Dakujem este raz, maj pekny den

    K zaveru prikladam link a odpoved v jednom , na sifrovaci online kompilator pre javascript.
    https://javascriptobfuscator.com/Jav...bfuscator.aspx

    Javascript - ako zakryt riadky kodu a ponechat funkcnost skriptu - zamok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.