Zavrieť

Porady

tablet nenabíja ani po výmene kábla, nabíjačky a batérie

Dobrý deň,
poprosím Vás skúsených o pomoc. Mám tablet samsung galaxy tab2 7.0. Tablet bežal bez problémov ale jedného dňa sa vybil a už sa nedá nabiť. Skúsila som vymeniť nabíjačku, kábel k nabíjačke - nepomohlo. Kúpila som teda novú batériu. Nová batéria bola nabitá od predaja na cca 80% aspoň tak mi to ukazovalo po vložení batérie. Tablet na tejto batérii sa v pohode zapne ale stále sa to nedá nabiť. Spustila som recovery -nepomohlo. Pri pôvodnej batérii pri pripojení nabíjačky tablet len blikol ale nenabíjal. Pri tejto novej sa mi po pripojení nabíjačky nezobrazí nabíjanie ale červený krížik na symbole batérie. Tablet som vypla a nechala ho nabíjať a po cca 20 min zapla či je nejaká zmena - batéria na 47%. po opätovnom pripojení nabíjačky zasa naskočil krížik na symbole batérie a napísalo 100% bateria čo nie je možné. Neviete mi prosím poradiť, kde môže byť problém? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mna napadlo, ze moze byt vadny konektor v tablete

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No logicky..... kde asi? Nabíjačka - vymenená, kábel - vymenený, batéria - vymenená. Čo ešte ostalo? Samotný tablet.
    Takže - ostáva vymeniť tablet . Alebo dať do servisu.
    Sinkl ďakujem - asi predsa len budem musieť ísť do servisu. Mám ho ale ďaleko, tak som dúfala, že ak to bude min. chyba odstránim to z domu. . Ešte sa chcem spýtať - nedá sa nejako zistiť stav batérie, keďže po pripojení nabíjačky mi akoby začne nabíjať - no do minúty mi naskočí batéria nabitá na 100% vyberte nabíjačku. a zase odpočítava stav batérie od 100% takže neviem presne koľko má.
    misoft A) buď je baterka fakt nabitá...., alebo B) elektronika v tablete je zblbnutá a hlási nezmysly.
    To zistia práve v tom servise.
    Ďalšia možnosť - nájdi si niekoho, kto má tiež toho Sama Sunga a vymeň baterku, ak ten druhý tablet bude OK, tak ukáže, ako je na tom tá baterka.

    tablet nenabíja ani po výmene kábla, nabíjačky a batérie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.