Zavrieť

Porady

Exekucia

Dnes mi exekutor oznamil,ze moju exekuciu ohladil poliici nakolko som neprisla na exekutorsky urad.Co to pre mna znamena?Mam ist na policiu sa incormovat?
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čoho sa týka tá exekúcia? Ak motorového vozidla, tak len ohlásil, že vozidlo je v exekúcií a teda blokované - nebude možný predaj, prepis vozidla.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Hrina Hrina

Hrina je offline (nepripojený) Hrina

Ano auta bolo tam napisane aby som sa dostavila dna 18.5 na exekutorsky urad a pristavila aj auto.Len ja som dnes nemohla
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hrina
Ano auta bolo tam napisane aby som sa dostavila dna 18.5 na exekutorsky urad a pristavila aj auto.Len ja som dnes nemohla
Hmmmm.... a čo, nemáš telefón a jeho číslo? Stačilo zavolať a dohodnúť sa na inom termíne.
0 0
Hrina Hrina

Hrina je offline (nepripojený) Hrina

Nechcel mi dat iny termin odpisal len to,ze to uz podstupil uz policci s nim sa neda dohodnut ani na splatkovom kalendari nic.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž smola, budeš teda musieť platiť a až pokiaľ nesplatíš dlh + trovy a náklady exekútora - autíčko bude zablokované na DI. Používať síce budeš môcť, ale inak nič iné....
0 0
Hrina Hrina

Hrina je offline (nepripojený) Hrina

Nemohol to mysliet tak,ze si ma dal predvolat policiou?
0 0
dmc dmc

dmc je offline (nepripojený) dmc

Hrina
Nemohol to mysliet tak,ze si ma dal predvolat policiou?
Policia neriesi exekucie ani predvolania exekutorom. Maximalne tak asistuju pri f.ochrane exekutora pri vykone exekucie.
1 0
Hrina Hrina

Hrina je offline (nepripojený) Hrina

Dakujem pekne za odpovede
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať