Zavrieť

Porady

pracovný pomer podľa potreby, hodinová mzda

poradili by ste mi ako prosím Vás zamestnať zamestnanca na hodinovú mzdu, ktorý bude pracovať iba na projekte a budú mu preplatené len odpracované hodiny. tento zamestnanec má viac pracovných pomerov. neviem ako mu rozvrhnúť pracovný čas. ako nadstaviť dovolenku. ako preplácať sviatky a paragrafy??? dá sa vôbec takéto niečo? napr. teraz za jún mal odpracovaných 86 hodín
3 komentárov     zbaliť
veronikasad Aký tyzdenny fond pracovneho casu ma v pracovnej zmluve? Ma rovnomerne alebo nerovnomerne rozvrhnuty pracovný čas?
dorothy5 to je to že nevieme ako to dať. pretože nevieme koľko a kedy bude pracovať na projekte. môže sa kľudne stať, že niekedy odpracuje len 4 hodiny za mesiac.... neviem ako na to.... ide o to že tento človek bude pracovať na projekte ktorý sa týka fondov, takže môže mať vykázané len skutočne odpracované hodiny.
veronikasad Nemozete s nim uzatvorit dohodu o vykonani orace?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pracovný pomer podľa potreby, hodinová mzda

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.